Wola Apartamentowo

Strona główna » Wola Apartamentowo
Wola Apartamentowo
956 wyświetleń472 słów7 czerwca 2017czas czytania 2,7 minut

Wola to dzielnica, która coraz silniej zaczęła koncentrować się na inwestycjach w segmencie premium zarówno w obszarze budowy obiektów apartamentowych jaki i centrów biznesowych. Wynika to z tego, że stale rośnie zainteresowanie nieruchomościami o podwyższonym standardzie, jak i luksusowymi apartamentami.

UNION APARTAMENTY zlokalizowane są na granicy Śródmieścia i Woli w dynamicznie rozwijającym się rejonie będącym jednocześnie historyczną częścią stolicy, co gwarantuje wyjątkowy klimat lokalizacji. Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2017 roku, zatem to już ostatni dzwonek, by zdecydować się na tę inwestycje.

Więcej czasu na podjęcie decyzji będą mieli Ci, których zauroczyły  BROWARY WARSZAWSKIE. Będzie to kompleks kilkunastu apartamentowców, budynków biurowych oraz tętniącej życiem przestrzeni publicznej, w której odżyją zabytkowe obiekty. Celem jest stworzenie na warszawskiej Woli, w kwadracie ulic Grzybowska-Wronia-Chłodna-Krochmalna, przestrzeni stanowiącej esencję miasta, w której użytkownicy znajdą wszystko, co w danej porze dnia czy roku będzie im najbardziej potrzebne do codziennego funkcjonowania i twórczego rozwoju.

Podobne udogodnienia oferują nam inwestycje GRZYBOWSKA 85 oraz METROPOINT (dwie nowoczesne kamienice North and South). To inwestycje apartamentowe idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Są gwarancją prestiżowego adresu i bliskości renomowanych firm, modnych restauracji i tworzącej się enklawy nowoczesnego designu.

 

Nie można oczywiście nie wspomnieć o takich inwestycjach jak 19 DzZIELNICA, która wciąż się rozbudowuje i zachęca do zamieszkania przy ulicy Kolejowej. DZIELNA 64,  czy SYRENA APARTAMENTY. Blisko węzłów komunikacyjnych, szkół, sklepów. Dodatkowo, co istotne lokale zajmują powierzchnię nawet do 214 m2. Jedno jest pewne, deweloperzy nie pozostawiają nam łatwego wyboru. Inwestycje kuszą lokalizacją, bardzo wysokim standardem wykończenia, opieką concierge i pięknym zagospodarowaniem terenu. Podjęto się bardziej nowoczesnego projektowania, z myślą o funkcji i wpływie budynku na fizyczne i społeczne otoczenie człowieka. Wszystkie to kusi, ale nie może być więc tanie, ani dostępne dla szerokiej klienteli. Inwestycje premium to ukłon w stronę wyjątkowości.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Listwy przypodłogowe – jaki rodzaj wybrać?
Na jaki kolor pomalować mały pokój?
Cegła jako element wystroju wnętrz
Urządzamy pod klucz Klientów inwestycji Ogrody Włochy
Kolory do wnętrz z gamy Tikkurila
Brodzik kompozytowy – czyli co to jest? Objaśniamy wspólnie z Schedpol
Bidet – dlaczego warto go mieć?
Miasteczko Greenwood, zielona oaza na warszawskiej Białołęce.
Projekt wnętrza – etapy tworzenia krok po kroku
Kolorowa sofa w salonie – jaką wybrać?
Podłogi drewniane – jakie deski wybrać?
Płytka gresowa a glazura – jaka jest różnica?
Czyszczenie odpływu liniowego z Viega
Kabina prysznicowa walk-in – Twoja nowoczesna łazienka
Jak zaaranżować salon marzeń? Sprawdź nasze wskazówki!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • Wykończenie mieszkania pod klucz? Wybierz pomiędzy pakietem Wygodnym lub Komfortowym!

    Największą popularnością w naszej ofercie cieszą się dwa pakiety - Wygodny i Komfortowy. Nic więc

    czytaj więcej
  • Projektowanie domu – zrób to razem z nami

    Projektowanie wnętrza dla wielu z nas może być sporym wyzwaniem. Nie znaczy to jednak, że

    czytaj więcej