Wola Apartamentowo

Strona główna » Wola Apartamentowo
180 wyświetleń347 słów7 czerwca 2017czas czytania 2 minut

Wola to dzielnica, która coraz silniej zaczęła koncentrować się na inwestycjach w segmencie premium zarówno w obszarze budowy obiektów apartamentowych jaki i centrów biznesowych. Wynika to z tego, że stale rośnie zainteresowanie nieruchomościami o podwyższonym standardzie, jak i luksusowymi apartamentami.

UNION APARTAMENTY zlokalizowane są na granicy Śródmieścia i Woli w dynamicznie rozwijającym się rejonie będącym jednocześnie historyczną częścią stolicy, co gwarantuje wyjątkowy klimat lokalizacji. Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2017 roku, zatem to już ostatni dzwonek, by zdecydować się na tę inwestycje.

Więcej czasu na podjęcie decyzji będą mieli Ci, których zauroczyły  BROWARY WARSZAWSKIE. Będzie to kompleks kilkunastu apartamentowców, budynków biurowych oraz tętniącej życiem przestrzeni publicznej, w której odżyją zabytkowe obiekty. Celem jest stworzenie na warszawskiej Woli, w kwadracie ulic Grzybowska-Wronia-Chłodna-Krochmalna, przestrzeni stanowiącej esencję miasta, w której użytkownicy znajdą wszystko, co w danej porze dnia czy roku będzie im najbardziej potrzebne do codziennego funkcjonowania i twórczego rozwoju.

Podobne udogodnienia oferują nam inwestycje GRZYBOWSKA 85 oraz METROPOINT (dwie nowoczesne kamienice North and South). To inwestycje apartamentowe idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Są gwarancją prestiżowego adresu i bliskości renomowanych firm, modnych restauracji i tworzącej się enklawy nowoczesnego designu.

 

Nie można oczywiście nie wspomnieć o takich inwestycjach jak 19 DzZIELNICA, która wciąż się rozbudowuje i zachęca do zamieszkania przy ulicy Kolejowej. DZIELNA 64,  czy SYRENA APARTAMENTY. Blisko węzłów komunikacyjnych, szkół, sklepów. Dodatkowo, co istotne lokale zajmują powierzchnię nawet do 214 m2. Jedno jest pewne, deweloperzy nie pozostawiają nam łatwego wyboru. Inwestycje kuszą lokalizacją, bardzo wysokim standardem wykończenia, opieką concierge i pięknym zagospodarowaniem terenu. Podjęto się bardziej nowoczesnego projektowania, z myślą o funkcji i wpływie budynku na fizyczne i społeczne otoczenie człowieka. Wszystkie to kusi, ale nie może być więc tanie, ani dostępne dla szerokiej klienteli. Inwestycje premium to ukłon w stronę wyjątkowości.

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • Nowe mieszkanie dostosowane do Twoich oczekiwań – zmiany lokatorskie jak i kiedy?

    Warto wiedzieć, że podczas kupna mieszkania mamy prawo do wprowadzenia zmian lokatorskich, które wynikają z

    czytaj więcej
  • Łazienka dla niepełnosprawnych – jak ją urządzić?

    Bezpieczeństwo i komfort to podstawa w dostosowaniu funkcjonalności do stylu życia osoby niepełnosprawnej. Funkcjonalne i

    czytaj więcej