Wola Apartamentowo

Strona główna » Wola Apartamentowo
289 wyświetleń475 słów7 czerwca 2017czas czytania 2,7 minut

Wola to dzielnica, która coraz silniej zaczęła koncentrować się na inwestycjach w segmencie premium zarówno w obszarze budowy obiektów apartamentowych jaki i centrów biznesowych. Wynika to z tego, że stale rośnie zainteresowanie nieruchomościami o podwyższonym standardzie, jak i luksusowymi apartamentami.

UNION APARTAMENTY zlokalizowane są na granicy Śródmieścia i Woli w dynamicznie rozwijającym się rejonie będącym jednocześnie historyczną częścią stolicy, co gwarantuje wyjątkowy klimat lokalizacji. Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2017 roku, zatem to już ostatni dzwonek, by zdecydować się na tę inwestycje.

Więcej czasu na podjęcie decyzji będą mieli Ci, których zauroczyły  BROWARY WARSZAWSKIE. Będzie to kompleks kilkunastu apartamentowców, budynków biurowych oraz tętniącej życiem przestrzeni publicznej, w której odżyją zabytkowe obiekty. Celem jest stworzenie na warszawskiej Woli, w kwadracie ulic Grzybowska-Wronia-Chłodna-Krochmalna, przestrzeni stanowiącej esencję miasta, w której użytkownicy znajdą wszystko, co w danej porze dnia czy roku będzie im najbardziej potrzebne do codziennego funkcjonowania i twórczego rozwoju.

Podobne udogodnienia oferują nam inwestycje GRZYBOWSKA 85 oraz METROPOINT (dwie nowoczesne kamienice North and South). To inwestycje apartamentowe idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Są gwarancją prestiżowego adresu i bliskości renomowanych firm, modnych restauracji i tworzącej się enklawy nowoczesnego designu.

 

Nie można oczywiście nie wspomnieć o takich inwestycjach jak 19 DzZIELNICA, która wciąż się rozbudowuje i zachęca do zamieszkania przy ulicy Kolejowej. DZIELNA 64,  czy SYRENA APARTAMENTY. Blisko węzłów komunikacyjnych, szkół, sklepów. Dodatkowo, co istotne lokale zajmują powierzchnię nawet do 214 m2. Jedno jest pewne, deweloperzy nie pozostawiają nam łatwego wyboru. Inwestycje kuszą lokalizacją, bardzo wysokim standardem wykończenia, opieką concierge i pięknym zagospodarowaniem terenu. Podjęto się bardziej nowoczesnego projektowania, z myślą o funkcji i wpływie budynku na fizyczne i społeczne otoczenie człowieka. Wszystkie to kusi, ale nie może być więc tanie, ani dostępne dla szerokiej klienteli. Inwestycje premium to ukłon w stronę wyjątkowości.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Z nami zapomnisz o plastikowych butelkach na wodę
Zasady organizacji i przebiegu spotkań w naszym biurze
Drzwi przesuwne w domu – poradnik
Armatura Grohe czy Hansgrohe
Płytki łazienkowe Paradyż – dlaczego warto je wybrać?
Jak przygotować się do remontu – budżet i normy
#ekoUPK – oszczędzamy wodę – jaką armaturę warto wybrać
Kraków – nie tylko królewski, ale i nowoczesny
Sokratesa Development – Nasz Nowy Partner
#Jesteśmy odpowiedzialni
#ekoUPK bądź eko z UrzadzamyPodKlucz.pl
#ekoUPK – Oszczędzaj wodę. Skorzystaj z promocji – Zamień wannę na prysznic
Urządzamy pod klucz Klientów inwestycji Ogrody Włochy
Marogobud – nasz nowy Partner
Gemma Inwestycje – nasz nowy Partner
13. urodziny Urzadzamypodklucz.pl
Deska Barlinecka – co to jest?

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • Zmywarka Bosch – która jest najlepsza?

    Zastanawiasz się nad wyborem zmywarki Bosch? W tym poradniku przeczytasz, który sprzęt najlepiej wpisze się

    czytaj więcej
  • Zlewozmywak Franke czy warto?

    Zastanawiasz się nad wyborem zlewozmywaka Franke? Jesteś w dobrym miejscu. Podpowiadamy, czy warto zdecydować się

    czytaj więcej