Zaaranżujemy i zrealizujemy projekt twojego przyszłego domu

Strona główna » Zaaranżujemy i zrealizujemy projekt twojego przyszłego domu
Zaaranżujemy i zrealizujemy projekt twojego przyszłego domu
218 wyświetleń236 słów15 marca 2021czas czytania 1.2 minut

Nasz partner Domy MAGAJ od 20 lat oferuje swoim Klientom domy jednorodzinne – wolnostojące lub w zabudowie szeregowej oraz lokale mieszkalne.

Obecnie firma realizuje kilka inwestycji:

– Osiedle Oaza Centrum, składające się z 11 domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w Łomiankach w bliskiej odległości od licznych sklepów, usług, komunikacji miejskiej oraz w bezpośrednim sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury rowerowej, sprawia, że jest to położenie dla domu.

– Osiedle Dębowy Zakątek etap III z 6 budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi – dwulokalowymi, zlokalizowane w ustronnej części Łomianek Dolnych, w otoczeniu licznych łąk oraz zabudowy jednorodzinnej.

– Osiedle „Wiślany Zakątek”, na które składa się 5 budynków mieszkalnych dwulokalowych,  zlokalizowane w Łomiankach Dolnych w otoczeniu licznych lasów i łąk. W bliskiej odległości od stadniny koni, kortów tenisowych oraz licznych terenów spacerowych.

Realizowane przez Dewelopera inwestycje łączą w sobie funkcjonalne wnętrza z atrakcyjną architekturą. Każdy dom posiada dwa poziomy mieszkalne, parter z obszerną częścią dzienną i garażem oraz pełne piętro bez skosów. Duże powierzchnie przeszklone zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza.

Wszystko to sprawia, że z przyjemnością pomożemy właścicielom tych wyjątkowych domów stawić czoła wyzwaniu, jakim jest projekt aranżacji z kompletną realizacją oraz stworzyć idealne wnętrza, odpowiadające na potrzeby przyszłych mieszkańców.

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • Nowe mieszkanie dostosowane do Twoich oczekiwań – zmiany lokatorskie jak i kiedy?

    Warto wiedzieć, że podczas kupna mieszkania mamy prawo do wprowadzenia zmian lokatorskich, które wynikają z

    czytaj więcej
  • Łazienka dla niepełnosprawnych – jak ją urządzić?

    Bezpieczeństwo i komfort to podstawa w dostosowaniu funkcjonalności do stylu życia osoby niepełnosprawnej. Funkcjonalne i

    czytaj więcej