NASZA HISTORIA
Poznaj nas lepiej!

Mamy 13-letnie doświadczenie w zakresie projektowania i kompleksowego wykończenia apartamentów i domów „pod klucz”. Zrealizowaliśmy już ponad 2000 wnętrz w Warszawie, Krakowie i okolicach tych miast. Mamy kreatywne pomysły, które bezkompromisowo wcielamy w życie, dzięki kompleksowej usłudze realizacji. Dbamy również o bezpieczeństwo i ubezpieczamy nasze prace polisą OC o wartości 1 000 000 pln.

Każde wnętrze stawia przed nami nowe wyzwania, dlatego stale współpracujemy z ponad 70 specjalistami z różnych dziedzin. Są wśród nich eksperci od drzwi, podłóg, glazury, elektryki, montażu mebli i wielu innych. Stawiamy na sprawdzonych wykonawców, tu nie miejsca na eksperymenty.

Nasz zespół tworzą ludzie o różnych talentach i pasjach – architekci wnętrz, koordynatorzy, wykonawcy. Łączy nas nie tylko wieloletnia współpraca, ale także satysfakcja z dobrze wykonanych projektów, pożyteczny perfekcjonizm, zamiłowanie do piękna, otwartość i poczucie humoru, uzależnienie od kawy, przyjaźń, a czasami nawet małżeństwa.

ZESPÓŁ
Zarządzający

Realizacje w zakresie wnętrz to kompleksowy i złożony proces. Firma w czasie swojego działania rozrosła się oraz zoptymalizowała procesy zarządzania. Nad poprawnością pracy architektów, koordynatorów i pracowników biura czuwa sześcioosobowy Zespół Zarządzający. Spotykamy się każdego tygodnia i ustalamy plan pracy firmy oraz omawiamy metodami Kai Zen usprawnienia w procesie. Stąd nasza praca jest unikatowa, efektywna i zmienna w czasie, a proces dostosowany do warunków rynkowych, sytuacji w fabrykach współpracujących producentów materiałów i dystrybutorów. Uczymy się na błędach, wyciągamy wnioski. Słuchamy głosu klientów.

zespól zarządzający

Architekci

architekci

Koordynacja

koordynacja

Obsługa Klienta

obsługa klienta

Wielokrotnie nagradzani

Nasza praca została wielokrotnie doceniona i nagrodzona. Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą, co odzwierciedlają zdobyte przez nas nagrody i wyróżnienia. Dzięki nim mamy pewność, że nasza praca zmierza w jak najlepszym kierunku.

nasze nagrody

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie

Warszawy i Krakowa.

umów spotkanie