Opinie klientów

recenzja
ocena

Firma DekorProjekt projektowała i wykańczała nam dom od stanu deweloperskiego. Szczerze polecam współpracę z Panią projektant – Sylwią, profesjonalnie również zajęła się nami Pani właściciel – Anna. Za wykończenie odpowiadał podwykonawca Pan Rafał i swoją pracę wykonał na szóstkę, bardzo dokładnie i rzetelnie. POLECAM.

Tomasz, Pruszków

recenzja
ocena

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Dobra jakość, sprawnie i czysto działający wykonawcy (jak u siebie w domu :)). Wysoko oceniam również szybkość działania i elastyczność. Polecam :)

Monika, Praga Południe

recenzja
ocena

Po przekazaniu kluczy dostajemy gotowe mieszkanie mając czas dla siebie. Etap projektów można powierzyć w pełni akceptując tylko projekt, ja się trochę angażowałem i wspólnie przez to przebrnęliśmy. Na miejscu w siedzibie można sprawdzić materiały jak wyglądają i pracują, są dobrej jakości i chyba sprawdzone w praktyce. (…) W efekcie finalnym wyszło bardzo fajnie, kilka detali do poprawek podczas odbioru, ale zostały błyskawicznie poprawione nawet po spisaniu protokołu. Do tego profesjonalna sesja zdjęciowa mieszkania.

Jakub, Wola

recenzja
ocena

[…] Praca z zespołem jest z pewnością doświadczeniem bardzo pozytywnym, a zespół firmy cechuje się odpowiedzialnością, rzetelnością, pasją i indywidualnym podejściem do każdego tematu, jakiego się podejmuje. Z pełną świadomością powyższego, zdecydowaliśmy się rekomendować usługi firmy Klientom nabywającym u nas mieszkania.

Tomasz Skowroński,
Członek Zarządu Sabe Investments

wczytaj więcej

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy i Krakowa.

umów spotkanie