fbpx
UPK Logo
nowe nagrody dla UPK
UPK Logo
nowe nagrody dla UPK
Projektowanie domu2022-10-09T16:49:31+02:00

Umów się na bezpłatną konsultację wraz z wyceną

Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Kilka spotkań
dzieli Cię od marzeń

Projektowanie wnętrz domów to bardzo obszerne pojęcie. Przyjdź
na pierwsze spotkanie i dowiedz się jakie masz możliwości. Każdy projekt domu zaczynamy bowiem od analizy potrzeb, na tej podstawie proponujemy odpowiedni pakiet wykończenia wnętrza, który jednocześnie jest ofertą, więc od początku znasz budżet. Po decyzji podjęcia współpracy, Doradca Klienta lub Architekt na pierwszym spotkaniu przedstawi harmonogram kolejnych spotkań i dostosuje je indywidualnie do Twoich oczekiwań oraz potrzeb projektowych.

spotkania

Harmonogram Spotkań

ikona systemowa

Wybór materiałów – architekt doradzi, które materiały do siebie pasują i dobrze będą się komponowały we wnętrzu

ikona systemowa

Dodatkowe wykończenie – na tym etapie omówisz z architektem swoje pomysły i nasze propozycje zmian lub dodatkowe opcje wykończenia, np. drobne zmiany w układzie mieszkania albo sufity podwieszane i dodatkowe punkty

ikona systemowa

Pakiety wyposażenia PLUS – architekt przedstawi i doradzi spośród naszej oferty Pakietów PLUS najlepszy układ kuchni, rodzaje frontów, zestawy AGD oraz armaturę i zlewozmywak. Zamówienie kuchni zawiera kompleksową usługę: koordynację, transport, montaż

ikona systemowa

Oświetlenie i dekoracje ścienne – dobierając oświetlenie z naszej oferty zyskujesz poradę architekta, kompleksową obsługę zamówień oraz montaż z doborem źródła światła

ikona systemowa

Wizualizacje – wszystkie wybrane opcje możemy teraz pokazać na wizualizacjach, które zawierają się w wybranym pakiecie. W zależności od pakietu i w razie potrzeby, wprowadzamy poprawki kolorystyczne i rozlokowanie

etapy projektu

Każdy etap kończymy
podsumowaniem

Po każdym etapie otrzymujesz podsumowanie z wybranymi materiałami lub ofertą, w przypadku zmiany zakresu prac i materiałów, podajemy dodatkową cenę i termin realizacji tych zmian – na tej podstawie podejmujesz decyzję, które zmiany wprowadzimy. Ponadto dzięki kolejności powyższych etapów masz pewność, że ustalona cena i zakres prac
nie zmienią się, a terminy zostaną dotrzymane.

Pamiętaj jednak, że wstępny proces projektowy to nie koniec naszego zadania. Dopiero po odbiorze lokalu od dewelopera i przeglądzie przez koordynatora, będziemy mogli na pewno potwierdzić, czy wszystkie założone prace są możliwe do wykonania oraz czy nie wymagają zmian. Mogą również pojawić się dodatkowe prace, których na wstępnym etapie projektowym nie mogliśmy przewidzieć.

W celu potwierdzenia założeń projektowych, po odbiorze mieszkania lub domu wykonujemy pomiary, a na ich podstawie dokumentację wykonawczą, zwaną potocznie projektem wykonawczym. Projekt omawiamy z Klientem i po akceptacji, zamawiamy materiały wykończeniowe i przygotowujemy lokal do rozpoczęcia prac wykonawczych.

Zmiany Lokatorskie

Zmiany lokatorskie zgodne z umową dewelopera, czyli zmiany w układzie przestrzennym mieszkania, łącznie z idącymi za tym zmianami instalacji, wykonujemy w oparciu o warunki techniczne
i prawo budowlane. Pomimo sporządzenia projektu przez nasz doświadczony zespół specjalistów, projekt funkcjonalny wymaga uzgodnienia z deweloperem oraz zgody Projektanta budynku, głównie pod kątem zmian instalacyjnych, w tym w zakresie mocy przyłączeniowej przeznaczonej dla lokalu mieszkalnego.

Jeśli na zmiany lokatorskie u dewelopera jest za późno, zaproponujemy projekt funkcjonalny – takie zmiany możesz wykonać także u nas. Nad wprowadzeniem zmian na budowie czuwa architekt i koordynator.

Zmiany lokatorskie

DLA KOGO PROJEKT FUNKCJONALNY
Jest to propozycja dla Klientów, którzy zamierzają zacząć wykończenie lub remont generalny domu lub mieszkania od dostosowania układu mieszkania i instalacji do swoich potrzeb.

CO ZAWIERA PROJEKT FUNKCJONALNY
W ramach Projektu Funkcjonalnego proponujemy zmiany w układzie uwzględniające potrzeby domowników oraz aranżację zobrazowaną widokami 2D. Oznaczamy na nich zmiany w zakresie ścian, planowanych i tych do wyburzenia, a także zmiany w obrębie instalacji elektrycznej i hydraulicznej.

PROJEKT FUNKCJONALNY LOKALU ZAWIERA:

  • układ funkcjonalny i aranżację 2D dla całego Lokalu w formie rzutu z góry z zaznaczeniem zmian w stosunku do układu deweloperskiego
  • oznaczenie punktów elektrycznych nowych lub przesuwanych
  • oznaczenie punktów hydraulicznych nowych lub przesuwanych
  • oznaczenie punktów CO przesuwanych

Jeśli interesuję Cię indywidualne podejście do każdego aspektu projektu –

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy i Krakowa.

umów spotkanie

Projektowanie domu – Projekty wnętrza domu

Projektowanie domu Warszawa2023-10-23T11:49:01+02:00

Chcesz zamieszkać w nowoczesnym i funkcjonalnym domu, w którym wygoda spotyka się z estetyką? Teraz to możliwe. Wystarczy, że wybierzesz usługi naszego zespołu i przedstawisz swoją wizję. Projektowanie wnętrz domu to dla nas nie tylko praca, ale również wielka pasja. Dlatego troszczymy się o każdy, nawet ten najmniejszy detal, aby zapewnić komfort Tobie i wszystkim domownikom.

Bardzo dobrze rozumiemy, że projekty wnętrza domu powinny wpisywać się w potrzeby mieszkańców. Właśnie dlatego proponujemy inwestorom pomoc architekta oraz doświadczonego doradcy. To eksperci, którzy zawsze udzielają cennych wskazówek i proponują nowoczesne, a zarazem dopasowane do preferencji klientów rozwiązania.

Inwestorzy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług, zauważyli dużą oszczędność czasu. Wystarczy, że spotkasz się z ekspertami, a oni wykonają projekt wnętrza domu od A do Z. Oszczędzasz również pieniądze, gdyż za każdym razem zapewniamy rozwiązania, które nie przekraczają budżetu klienta. Możesz więc zapomnieć o dodatkowych kosztach.

Projekty wnętrz domów w Warszawie – jak wygląda współpraca?2023-10-23T11:48:48+02:00

Podczas pierwszego spotkania ze specjalistą poinformujesz go o Twoich oczekiwaniach. To również czas na wszystkie nurtujące pytania. Ekspert na pewno rozwieje wątpliwości i zaproponuje pakiet, który doskonale wpisze się w zakres osobistych preferencji.

Kolejny ważny etap to wybór materiałów, które znajdą zastosowanie w Twoim domu. Powinny nie tylko wyróżniać się estetyką, ale również bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia. Następnie porozmawiasz z architektem, z którym ustalisz zakres ewentualnych prac dodatkowych.

Projektowanie domu to również wybór odpowiedniej kuchni. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać układ wnętrza, fronty oraz niezbędne urządzenia AGD i elementy armatury. Ponadto zadbamy o zamówienie oraz transport mebli czy sprzętów. Bardzo ważny etap to wybór stylowego i funkcjonalnego oświetlenia, które idealnie uzupełni Twoją przestrzeń. Natomiast ostatnim punktem spotkań będzie przedstawienie wizualizacji. To moment, w którym możesz zlecić wykonanie poprawek.

Projekty wnętrza domów – wybierz sprawdzone rozwiązania2022-10-09T16:49:00+02:00

Po każdym etapie współpracy dokonujemy szczegółowego podsumowania. To informacje na temat zastosowanych przy projekcie materiałów, zakresie prac, szczegółowej wycenie, a także o terminie realizacji. Wtedy możesz określić, które rozwiązania chcesz ostatecznie zachować. Dzięki temu masz pełną kontrolę

Pamiętaj, że wstępny proces projektowy to jeszcze nie wszystko. Kluczowym aspektem jest odbiór lokalu i przegląd, który wykonuje koordynator. Wtedy potwierdzamy, czy prace są możliwe do zrealizowania. Nasz zespół również oceni, czy należy wykonać czynności dodatkowe. Ponadto wykonamy dokładne pomiary oraz dokumentację wykonawczą, aby potwierdzić założenia projektowe.

Następnie projekty wnętrz domu omawiamy z klientem. Jeżeli inwestor zaakceptuje zaproponowane działania, zamówimy materiały i dopasujemy przestrzeń do czynności wykonawczych. Możesz być pewien, że nasi eksperci zatroszczą się o każdy szczegół i zapewnią profesjonalne usługi na każdym etapie inwestycji.

Projektowanie domów Warszawa – Wybierz projekt funkcjonalny2023-10-23T11:48:04+02:00

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które chcą dopasować układ wnętrza oraz instalację do osobistych potrzeb. Projektowanie domu wzbogacamy o wizualizację 2D, na której zobaczysz oznaczenia ścian, rozwiązań hydraulicznych czy elektrycznych. Nie zabraknie również oznaczeń punktów CO przesuwanych.

Nasi specjaliści do wszystkich projektów podchodzą w indywidualny sposób. Jesteśmy zawsze otwarci na sugestie inwestorów i wsłuchujemy się w ich potrzeby. Jeśli zależy Ci na profesjonalnych rozwiązaniach, a jednocześnie chcesz oszczędzić czas i pieniądze, zdecydowanie warto skorzystać z naszej oferty.

Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc ze strony specjalistycznej obsługi. Wystarczy się z nami skontaktować, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Dołącz do wielu zadowolonych klientów i ciesz się komfortem we własnych czterech kątach.

Przejdź do góry