fbpx
UPK Logo
nowe nagrody dla UPK
UPK Logo
nowe nagrody dla UPK
Projektowanie mieszkania2022-10-09T16:48:27+02:00

Umów się na bezpłatną konsultację wraz z wyceną

Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Kilka spotkań
dzieli Cię od marzeń

Projektowanie wnętrz to bardzo obszerne pojęcie. Przyjdź
na pierwsze spotkanie i dowiedz się jakie masz możliwości. Każdy projekt zaczynamy bowiem od analizy potrzeb, na tej podstawie proponujemy odpowiedni pakiet wykończenia wnętrza, który jednocześnie jest ofertą, więc od początku znasz budżet. Po decyzji podjęcia współpracy, Doradca Klienta lub Architekt na pierwszym spotkaniu przedstawi harmonogram kolejnych spotkań i dostosuje je indywidualnie do Twoich oczekiwań oraz potrzeb projektowych.

spotkania

Harmonogram Spotkań

ikona systemowa

Wybór materiałów – architekt doradzi, które materiały do siebie pasują i dobrze będą się komponowały we wnętrzu

ikona systemowa

Dodatkowe wykończenie – na tym etapie omówisz z architektem swoje pomysły i nasze propozycje zmian lub dodatkowe opcje wykończenia, np. drobne zmiany w układzie mieszkania albo sufity podwieszane i dodatkowe punkty

ikona systemowa

Pakiety wyposażenia PLUS – architekt przedstawi i doradzi spośród naszej oferty Pakietów PLUS najlepszy układ kuchni, rodzaje frontów, zestawy AGD oraz armaturę i zlewozmywak. Zamówienie kuchni zawiera kompleksową usługę: koordynację, transport, montaż

ikona systemowa

Oświetlenie i dekoracje ścienne – dobierając oświetlenie z naszej oferty zyskujesz poradę architekta, kompleksową obsługę zamówień oraz montaż z doborem źródła światła

ikona systemowa

Wizualizacje – wszystkie wybrane opcje możemy teraz pokazać na wizualizacjach, które zawierają się w wybranym pakiecie. W zależności od pakietu i w razie potrzeby, wprowadzamy poprawki kolorystyczne i rozlokowanie

etapy projektu

Każdy etap kończymy
podsumowaniem

Po każdym etapie otrzymujesz podsumowanie z wybranymi materiałami lub ofertą, w przypadku zmiany zakresu prac i materiałów, podajemy dodatkową cenę i termin realizacji tych zmian – na tej podstawie podejmujesz decyzję, które zmiany wprowadzimy. Ponadto dzięki kolejności powyższych etapów masz pewność, że ustalona cena i zakres prac
nie zmienią się, a terminy zostaną dotrzymane.

Pamiętaj jednak, że wstępny proces projektowy to nie koniec naszego zadania. Dopiero po odbiorze lokalu od dewelopera i przeglądzie przez koordynatora, będziemy mogli na pewno potwierdzić, czy wszystkie założone prace są możliwe do wykonania oraz czy nie wymagają zmian. Mogą również pojawić się dodatkowe prace, których na wstępnym etapie projektowym nie mogliśmy przewidzieć.

W celu potwierdzenia założeń projektowych, po odbiorze mieszkania lub domu wykonujemy pomiary, a na ich podstawie dokumentację wykonawczą, zwaną potocznie projektem wykonawczym. Projekt omawiamy z Klientem i po akceptacji, zamawiamy materiały wykończeniowe i przygotowujemy lokal do rozpoczęcia prac wykonawczych.

Zmiany Lokatorskie

Zmiany lokatorskie zgodne z umową dewelopera, czyli zmiany w układzie przestrzennym mieszkania, łącznie z idącymi za tym zmianami instalacji, wykonujemy w oparciu o warunki techniczne
i prawo budowlane. Pomimo sporządzenia projektu przez nasz doświadczony zespół specjalistów, projekt funkcjonalny wymaga uzgodnienia z deweloperem oraz zgody Projektanta budynku, głównie pod kątem zmian instalacyjnych, w tym w zakresie mocy przyłączeniowej przeznaczonej dla lokalu mieszkalnego.

Jeśli na zmiany lokatorskie u dewelopera jest za późno, zaproponujemy projekt funkcjonalny – takie zmiany możesz wykonać także u nas. Nad wprowadzeniem zmian na budowie czuwa architekt i koordynator.

Zmiany lokatorskie

DLA KOGO PROJEKT FUNKCJONALNY
Jest to propozycja dla Klientów, którzy zamierzają zacząć wykończenie lub remont generalny domu lub mieszkania od dostosowania układu mieszkania i instalacji do swoich potrzeb.

CO ZAWIERA PROJEKT FUNKCJONALNY
W ramach Projektu Funkcjonalnego proponujemy zmiany w układzie uwzględniające potrzeby domowników oraz aranżację zobrazowaną widokami 2D. Oznaczamy na nich zmiany w zakresie ścian, planowanych i tych do wyburzenia, a także zmiany w obrębie instalacji elektrycznej i hydraulicznej.

PROJEKT FUNKCJONALNY LOKALU ZAWIERA:

  • układ funkcjonalny i aranżację 2D dla całego Lokalu w formie rzutu z góry z zaznaczeniem zmian w stosunku do układu deweloperskiego
  • oznaczenie punktów elektrycznych nowych lub przesuwanych
  • oznaczenie punktów hydraulicznych nowych lub przesuwanych
  • oznaczenie punktów CO przesuwanych

Jeśli interesuję Cię indywidualne podejście do każdego aspektu projektu –

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy i Krakowa.

umów spotkanie

Planowanie mieszkania – Projektowanie wnętrz mieszkań – Profesjonalne doradztwo

Projektowanie mieszkania Warszawa2023-10-23T11:47:27+02:00

Marzysz o miłym dla oka i funkcjonalnym wnętrzu, w którym wszyscy domownicy czują się komfortowo? Planowanie mieszkania zawsze zaczyna się od projektu. Usługę tę najlepiej zlecić profesjonalistom, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzą do pracy. Dzięki temu Twoje cztery kąty zachwycą Cię niepowtarzalną atmosferą.

Nasz zespół obejmuje specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale wiedzą, że projekt mieszkania powinien wpisywać się w styl życia domowników. Aby to sprawdzić, wystarczy spotkać się z naszym architektem i doradcą klienta. Eksperci odpowiadają na wszystkie potrzeby klientów i proponują sprawdzone, a zarazem nowoczesne rozwiązania.

Za wyborem naszych usług przemawia również oszczędność czasu. Możesz przedstawić nam swoją wizję, a całą resztą zajmą się doświadczeni specjaliści. Wykonamy dla Ciebie projekt wnętrz mieszkania od A do Z. Ponadto dopasujemy rozwiązania do Twojego budżetu, dzięki czemu unikniesz przykrych niespodzianek w postaci dodatkowych kosztów. Wystarczy rzucić okiem na nasze portfolio, aby sprawdzić, jak prezentują się nasze projekty mieszkania.

Projekt wnętrza mieszkania – współpraca ze specjalistami2022-10-09T16:47:49+02:00

Klienci, którzy zdecydują się na projektowanie mieszkań, mogą liczyć na kilka spotkań z naszymi specjalistami. Pierwszy etap to rozmowy na temat potrzeb inwestorów. Na tej podstawie zaproponujemy Ci odpowiedni pakiet.

Projektowanie mieszkania nie może odbyć się bez wyboru materiałów. Te powinny być nie tylko miłe dla oka, ale przede wszystkim odporne na uszkodzenia. Podczas kolejnego spotkania wraz z architektem ustalisz zakres prac dodatkowych.

Pamiętaj, że projektowanie wnętrz mieszkania to również wybór rozwiązań kuchennych. Mowa tu o układzie pomieszczenia, odpowiednich frontach, a także urządzeniach AGD i armaturze. W dodatku nie musisz martwić o zamawianie i transport sprzetu, gdyż zajmą się tym nasi eksperci. Warto zaznaczyć, że projekty mieszkania w bloku oraz domowej przestrzeni obejmują również wybór oświetlenia czy dekoracji.

Kolejny etap to spotkanie ze specjalistami, którzy przedstawią projekt wnętrza mieszkania na wizualizacji. Warto dokładnie omówić wszystkie szczegóły, gdyż w tym momencie możesz zlecić poprawki.

Projektowanie wnętrz mieszkań w Warszawie – zaufaj profesjonalistom2023-10-23T11:48:21+02:00

Niezależnie od tego, czy wybierasz projekt mieszkań w bloku, czy chcesz zaplanować domową przestrzeń, zawsze możesz liczyć na profesjonalne podejście. Każdy etap projektu kończy się podsumowaniem z wykazem materiałów, zakresem prac, wyceną oraz terminem realizacji. Wówczas możesz zdecydować, które rozwiązania ostatecznie zagoszczą w Twoich czterech kątach.

Wstępne projekty mieszkań to jeszcze nie wszystko. Po odbiorze lokalu oraz przeglądzie koordynatora potwierdzimy, czy prace są możliwe do realizacji, czy może należy dokonać pewnych zmian. Niekiedy zachodzi potrzeba dodatkowych czynności. Dla potwierdzenia wszystkich założeń dokonamy dokładnych pomiarów oraz zadbamy o dokumentację wykonawczą. Możesz być pewien, że wykonujemy projekt wnętrz mieszkań z wielką dbałością o detale.

Za każdym razem omawiamy z klientem dopasowane do mieszkania projekty. Gdy zaakceptuje on proponowane rozwiązania, zamawiamy materiały wykończeniowe i dopasowujemy wnętrze do prac wykonawczych.

Projekt funkcjonalny dla wymagających Warszawa2023-10-23T11:48:13+02:00

Wykonujemy projekty mieszkań w bloku oraz wnętrz domów idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Mowa tu zarówno o rozwiązaniach z zakresu układu czterech kątów jak i o instalacjach.

Proponujemy projekty wnętrz mieszkań wraz z widokiem 2D. Dzięki temu możesz wskazać modyfikacje związane z układem ścian, hydrauliką czy elektryką. Ponadto plan obejmuje oznaczenie punktów CO przesuwanych.

Wszystkie nasze projekty wnętrz mieszkania dopasowane są do preferencji inwestorów. Dlatego do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i zawsze szukamy rozwiązań, które zapewnią komfort oraz estetykę domowników. Wszystko to sprawia, że nasza oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Teraz projektowanie wnętrza mieszkania będzie profesjonalne i terminowe!

Przejdź do góry