fbpx
UPK Logo
nowe nagrody dla UPK
UPK Logo
nowe nagrody dla UPK
Projektowanie wnętrz2023-10-23T11:55:47+02:00

Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Kilka spotkań
dzieli Cię od marzeń

Projektowanie wnętrz to bardzo obszerne pojęcie. Przyjdź
na pierwsze spotkanie i dowiedz się jakie masz możliwości. Każdy projekt zaczynamy bowiem od analizy potrzeb, na tej podstawie proponujemy odpowiedni pakiet wykończenia wnętrza, który jednocześnie jest ofertą, więc od początku znasz budżet. Po decyzji podjęcia współpracy, Doradca Klienta lub Architekt na pierwszym spotkaniu przedstawi harmonogram kolejnych spotkań i dostosuje je indywidualnie do Twoich oczekiwań oraz potrzeb projektowych.

spotkania

Harmonogram Spotkań

ikona systemowa

Wybór materiałów – architekt doradzi, które materiały do siebie pasują i dobrze będą się komponowały we wnętrzu

ikona systemowa

Dodatkowe wykończenie – na tym etapie omówisz z architektem swoje pomysły i nasze propozycje zmian lub dodatkowe opcje wykończenia, np. drobne zmiany w układzie mieszkania albo sufity podwieszane i dodatkowe punkty

ikona systemowa

Kuchnia – architekt przedstawi i doradzi najlepszy układ kuchni, rodzaje frontów, zestawy AGD oraz armaturę i zlewozmywak. Zamówienie kuchni zawiera kompleksową usługę: koordynację, transport, montaż

ikona systemowa

Oświetlenie i dekoracje ścienne – dobierając oświetlenie z naszej oferty zyskujesz poradę architekta, kompleksową obsługę zamówień oraz montaż z doborem źródła światła

ikona systemowa

Wizualizacje – wszystkie wybrane opcje możemy teraz pokazać na wizualizacjach, które zawierają się w wybranym pakiecie. W zależności od pakietu i w razie potrzeby, wprowadzamy poprawki kolorystyczne i rozlokowanie

etapy projektu

Każdy etap kończymy
podsumowaniem

Po każdym etapie otrzymujesz podsumowanie z wybranymi materiałami lub ofertą, w przypadku zmiany zakresu prac i materiałów, podajemy dodatkową cenę i termin realizacji tych zmian – na tej podstawie podejmujesz decyzję, które zmiany wprowadzimy. Ponadto dzięki kolejności powyższych etapów masz pewność, że ustalona cena i zakres prac
nie zmienią się, a terminy zostaną dotrzymane.

Pamiętaj jednak, że wstępny proces projektowy to nie koniec naszego zadania. Dopiero po odbiorze lokalu od dewelopera i przeglądzie przez koordynatora, będziemy mogli na pewno potwierdzić, czy wszystkie założone prace są możliwe do wykonania oraz czy nie wymagają zmian. Mogą również pojawić się dodatkowe prace, których na wstępnym etapie projektowym nie mogliśmy przewidzieć.

W celu potwierdzenia założeń projektowych, po odbiorze mieszkania lub domu wykonujemy pomiary, a na ich podstawie dokumentację wykonawczą, zwaną potocznie projektem wykonawczym. Projekt omawiamy z Klientem i po akceptacji, zamawiamy materiały wykończeniowe i przygotowujemy lokal do rozpoczęcia prac wykonawczych.

Zmiany Lokatorskie

Zmiany lokatorskie zgodne z umową dewelopera, czyli zmiany w układzie przestrzennym mieszkania, łącznie z idącymi za tym zmianami instalacji, wykonujemy w oparciu o warunki techniczne
i prawo budowlane. Pomimo sporządzenia projektu przez nasz doświadczony zespół specjalistów, projekt funkcjonalny wymaga uzgodnienia z deweloperem oraz zgody Projektanta budynku, głównie pod kątem zmian instalacyjnych, w tym w zakresie mocy przyłączeniowej przeznaczonej dla lokalu mieszkalnego.

Jeśli na zmiany lokatorskie u dewelopera jest za późno, zaproponujemy projekt funkcjonalny – takie zmiany możesz wykonać także u nas. Nad wprowadzeniem zmian na budowie czuwa architekt i koordynator.

Zmiany lokatorskie

DLA KOGO PROJEKT FUNKCJONALNY
Jest to propozycja dla Klientów, którzy zamierzają zacząć wykończenie lub remont generalny domu lub mieszkania od dostosowania układu mieszkania i instalacji do swoich potrzeb.

CO ZAWIERA PROJEKT FUNKCJONALNY
W ramach Projektu Funkcjonalnego proponujemy zmiany w układzie uwzględniające potrzeby domowników oraz aranżację zobrazowaną widokami 2D. Oznaczamy na nich zmiany w zakresie ścian, planowanych i tych do wyburzenia, a także zmiany w obrębie instalacji elektrycznej i hydraulicznej.

PROJEKT FUNKCJONALNY LOKALU ZAWIERA:

  • układ funkcjonalny i aranżację 2D dla całego Lokalu w formie rzutu z góry z zaznaczeniem zmian w stosunku do układu deweloperskiego
  • oznaczenie punktów elektrycznych nowych lub przesuwanych
  • oznaczenie punktów hydraulicznych nowych lub przesuwanych
  • oznaczenie punktów CO przesuwanych

Jeśli interesuję Cię indywidualne podejście do każdego aspektu projektu –

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy i Krakowa.

umów spotkanie

Projektowanie wnętrz – Postaw na oryginalne wnętrze

Projektowanie wnętrz Warszawa2023-10-23T11:47:55+02:00

Chcesz zrealizować marzenia o pięknych i funkcjonalnych czterech kątach? Wszystko zaczyna się od projektu. Wystarczy zlecić go profesjonalistom, aby móc cieszyć się komfortem na co dzień. Przedstaw nam swoje oczekiwania, a nasz zespół zajmie się całą resztą. To grono prawdziwych ekspertów, którzy z wielką pasją i troską o detale podchodzą do swojej pracy. Teraz możesz mieć pewność, że Twoje mieszkanie nabierze wyjątkowego charakteru.

Doskonale wiemy, że dobry projekt wnętrz powinien odzwierciedlać styl życia i potrzeby domowników. Właśnie dlatego warto skorzystać ze wsparcia naszego architekta oraz doradcy klienta. Specjaliści wsłuchują się w potrzeby inwestorów i proponują rozwiązania perfekcyjnie dopasowane do ich potrzeb. Lata doświadczenia sprawiły, że dostrzegają każdy, nawet ten najmniejszy szczegół.

Kolejnym atutem jest duża oszczędność czasu. Gdy tylko przedstawisz nam swoją wizję, o nic nie musisz się martwić. Profesjonaliści przygotują dla Ciebie projekt od A do Z. Ponadto doskonale znamy ceny materiałów i koszty pracy, więc możemy zaproponować rozwiązania dostosowane do budżetu klientów. Działamy m.in. na terenie stolicy, a usługa projektowanie wnętrz Warszawa cieszy się niesłabnącą popularnością.

Projekty wnętrz w Warszawie – współpraca z ekspertami2023-10-23T11:47:48+02:00

Na pierwszym spotkaniu z ekspertem przedstawisz nam swoje potrzeby oraz budżet na projektowanie pomieszczeń. Na tej podstawie zaproponujemy Ci pakiet, który najlepiej wpisze się w zakres Twoich oczekiwań.

Kluczowym aspektem będzie wybór materiałów, które będą doskonale prezentować się w czterech kątach, a jednocześnie zapewnią wieloletnią wytrzymałość. Na kolejnym spotkaniu omówisz z architektem elementy związane z dodatkowym wykończeniem. Mogą być to np. podwieszane sufity.

Ponadto projektowanie pomieszczeń obejmuje również wybór układu kuchni, frontów, a także zestawów AGD i elementów armatury. Jednocześnie zapewniamy zamówienie i transport mebli oraz urządzeń. Kolejny ważny punkt to wybór oświetlenia oraz dekoracji ściennych. Natomiast ostatni punkt spotkań z ekspertami to przedstawienie wizualizacji. Na tym etapie możesz zlecić wykonanie poprawek kolorystycznych.

Projekty pomieszczeń Warszawa – profesjonalne rozwiązania2023-10-23T11:47:19+02:00

Każdy etap współpracy kończymy podsumowaniem, które obejmuje informacje na temat materiałów, zakresu prac, wycenę oraz termin realizacji. Wówczas możesz zdecydować, które rozwiązania chcesz wprowadzić do własnych czterech kątów. To oznacza, że projektowanie Warszawa jest usługą, nad którą masz pełną kontrolę.

Po wstępnym procesie projektowym następuje odbiór lokalu i przegląd przez koordynatora. Wówczas możemy potwierdzić, czy zlecone prace są możliwe do wykonania i czy nie wymagają zmian. Ponadto może pojawić się potrzeba dodatkowych czynności. Aby potwierdzić wszystkie założenia projektowe, wykonujemy szczegółowe pomiary oraz dokumentację wykonawczą.

Następnie omawiamy z klientem projekty wnętrz, a po jego akceptacji zamawiamy materiały do wykończeń i dostosowujemy przestrzeń do prac wykonawczych.

Projekt funkcjonalny – dla kogo?2022-10-09T18:38:00+02:00

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą dopasować układ wnętrza oraz instalacji do osobistych preferencji. Proponujemy projekty apartamentów, domów i mieszkań, wzbogacane o widok aranżacji 2D. Dzięki temu możemy oznaczyć zmiany związane z planowanymi ścianami czy instalacją hydrauliczną bądź elektryczną. Na projekcie możesz również zobaczyć oznaczenie punktów CO przesuwanych.

Bardzo dobrze rozumiemy różne gusta i potrzeby klientów. Dlatego do każdego projektu podchodzimy w indywidualny sposób. Jeżeli więc cenisz profesjonalne rozwiązania, obok naszej oferty nie możesz przejść obojętnie. Pamiętaj, że eksperci zawsze służą fachowym wsparciem. Wystarczy się z nimi skontaktować, a na pewno uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Za każdym razem udowadniamy, że projektowanie wnętrz to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim wielka pasja. Dlatego proponujemy tak wiele sprawdzonych i profesjonalnych rozwiązań. Przekonało się o tym wielu zadowolonych inwestorów.

Przejdź do góry