Pochwała umiaru

Duet bieli i drewna jest nie tylko ponadczasowy. Jasne kolory wizualnie powiększają przestrzeń, a drewno w naturalny sposób nadaje wnętrzom przytulnego charakteru.

Projekt zakładał stworzenie w pełni funkcjonalnego wnętrza o raczej stonowanym i neutralnym stylu. Jasne, lakierowane fronty zabudowy pod wymiar pojawiły się zarówno w otwartej kuchni, w pokoju dziennym, jak i w łazience. W ten sposób udało się wygospodarować całkiem sporo miejsca do przechowywania bez przytłaczającego wrażenia, jakie mogłyby dać tradycyjne meble.

Jednakowa podłoga we wszystkich pomieszczeniach, bez wyraźnego podziału w przejściach pomiędzy nimi, to kolejny zabieg, który sprawia, że mieszkanie wydaje się większe. Wybór padł na parkiet ułożony w jodełkę – elegancki wzór, który powraca do łask, trwały i ponadczasowy.

Równie klasycznym elementem jest ciemny, blat z konglomeratu, który doskonale współgra z nowoczesną zabudową kuchenną.

W łazience, poza modnym połączeniem bieli i drewna, postawiono na duże, dające wrażenie głębi lustro oraz na oświetlenie, które ma wpływ nie tylko na funkcjonalność łazienki ale też podkreśla jej walory estetyczne min. pięknie uwypukla charakterystyczny wzór mozaiki nad umywalką.

Zapraszamy do naszej wzorcowni w Warszawie.

Tutaj mamy świetnych architektów i pełny wybór wszystkich materiałów.

Umów się na spotkanie