Dom przy Wale Miedzeszyńskim

Dom przy Wale Miedzeszyńskim urządzony pod klucz według naszego projektu jest przestronny, funkcjonalny i przede wszystkim estetycznie spójny. Poszczególne wnętrza, mimo odmiennego przeznaczenia, doskonale ze sobą współgrają.

Właścicielom zależało na sprawnym i kompleksowym wykończeniu wnętrza nowego domu, dlatego zdecydowali się na powierzenie nam projektu wraz z realizacją pod klucz. Udało się nam stworzyć kompletną aranżację, w której nie ma miejsca na przypadkowe wybory i ustępstwa. Postawiliśmy na minimalistyczne formy, jasną kolorystykę i ciepło drewna.

Otwarta przestrzeń dzienna sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu. Jest to doskonały przykład wnętrza, które stwarza możliwość swobodnej komunikacji, a jednocześnie ma wyodrębnione strefy – kuchenną, jadalną i wypoczynkową. Biała kuchnia została ocieplona elementami w kolorze drewna, które korespondują z blatami stołów w jadalni i salonie. Duża wyspa kuchenna może pełnić funkcję dodatkowego blatu roboczego, np. podczas rodzinnego gotowania.

W jadalni i części wypoczynkowej, poza drewnem i ciekawie prezentującą się cegłą, pojawiają się szarości. Konsekwencję w stosowaniu kolorystyki zachowano także urządzając łazienki oraz sypialnie na poddaszu. W pokojach dziecięcych pojawiła się farba tablicowa i dopasowane do wieku dekoracje – dla dziewczynki pastelowa tapeta we wzór drobnej łączki, a u chłopca motyw z Gwiezdnych Wojen. W ramach realizacji pod klucz w domu zamontowano także stolarkę drzwiową i drewniane schody z efektownymi przeszklonymi balustradami.

Zapraszamy do naszej wzorcowni w Warszawie.

Tutaj mamy świetnych architektów i pełny wybór wszystkich materiałów.

Umów się na spotkanie