Funkcjonalnie i ze smakiem

Kompletna, funkcjonalna przestrzeń urządzona ze smakiem. Tak w kilku słowach można by opisać to mieszkanie na warszawskim Mokotowie.

Elegancja w nowoczesnym wydaniu sprawdza się tu doskonale – mimo, że wnętrze sprawia wrażenie bardzo wysmakowanego, zaplanowaliśmy w nim również miejsce do przechowywania czy przestrzeni dla dzieci.

Na szczególną uwagę zasługuje wykończenie przedpokoju i pomysłowa zabudowa. Z jednej strony składa się z wielu praktycznych schowków, a z drugiej nie jest przytłaczająca tak jak to często bywa w przypadku dużych przedpokojowych szaf. Przedpokój od kuchni oddzieliliśmy rozsuwanymi drzwiami chowanymi w ścianie. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce, które potrzebne było na tradycyjnie rozwierane skrzydła.

W sypialni także zaprojektowaliśmy zabudowę na wymiar, dzięki której optymalnie wykorzystaliśmy  przestrzeń wokół łóżka.

W całym mieszkaniu zaprojektowaliśmy ten sam wzór płytek na podłogach. Dzięki temu uniknęliśmy mało estetycznych łączeń między pomieszczeniami i przy okazji uzyskaliśmy efekt eleganckiej, jednolitej tafli, która optycznie powiększa wnętrze.

Zapraszamy do naszej wzorcowni w Warszawie.

Tutaj mamy świetnych architektów i pełny wybór wszystkich materiałów.

Umów się na spotkanie