Klubowe klimaty

Ten elegancki apartament znajduje się na Żoliborzu. Jest przystosowany do trybu życia właściciela, który często pracuje w domu. W tym celu oddzieliliśmy w części dziennej wygodną strefę gabinetową, którą schowaliśmy za przesuwną ścianą. Takie rozwiązanie nie zmniejsza na co dzień salonu, ale daje pełen komfort pracy, kiedy potrzeba skupienia i spokoju.

W strefie wejściowej przesuwne szafy z lustrami mieszczą się w industrialnym charakterze tego wnętrza. Kuchnia biało-czarna, ale podkreślona została klubową grafiką specjalnie zaprojektowaną do tego wnętrza. Sypialnia to już minimalistyczna ostoja, z piękną fakturą drewna bielonego na podłodze i jasnego orzecha w postaci szafeczek nocnych.

Ciemne ściany mamy też w łazience. Jest ona zarówno elegancka, jak i przyjemna. Schowana szafa lakierowana chowa wszystkie potrzebne rzeczy i dzięki temu efektowna szafeczka pomieści już tylko podręczne przybory.

W mieszkaniu wykonaliśmy system nagłośnienia, który sterowany jest za pomocą smartfona lub tableta. Dzięki temu w łazience przy porannym prysznicu właściciel może posłuchać informacji o utrudnieniach na drodze, albo zamiast tego zrelaksować się i pozytywnie nastroić na cały dzień przy ulubionej muzyce. Korków i tak przecież się nie pokona 🙂

Zapraszamy do naszej wzorcowni w Warszawie.

Tutaj mamy świetnych architektów i pełny wybór wszystkich materiałów.

Umów się na spotkanie