Kolorowy Gocław

Wnętrze kompaktowego, dwupokojowego mieszkania na warszawskim Gocławiu to doskonały przykład tego, jak dużą siłę oddziaływania mają kolory.

Projektant postawił na neutralną bazę zbudowaną z bieli i szarości, po czym nadał charakter aranżacji zdecydowanymi, często kontrastującymi ze sobą kolorami. Mamy tu zarówno intensywną żółć, turkus, jak i pastelowy róż czy nasycony granat. Całość ociepla drewno pojawiające się na podłodze, wybranych meblach, blacie kuchennym czy we wnęce w przedpokoju.

Serce domu stanowi salon połączony z kuchnią. Mimo ograniczonej przestrzeni udało się wyodrębnić trzy strefy – klasyczną kuchnię z dużą ilością miejsca do przechowywania, strefę jadalną z czteroosobowym stołem tuż przy oknie oraz komfortową część wypoczynkową.

Aranżacja uwzględniała też odpowiednie rozplanowanie oświetlenia dla wszystkich trzech stref. W sypialni postawiono na subtelną kolorystykę i zapewniające prywatność, eleganckie, ciężkie zasłony. Nawet przedpokój pełniący często czysto komunikacyjną funkcję, został tu zaprojektowany z najwyższą dbałością o detale.

Zapraszamy do naszej wzorcowni w Warszawie.

Tutaj mamy świetnych architektów i pełny wybór wszystkich materiałów.

Umów się na spotkanie