Stylowe studio – 19 Dzielnica

Na stosunkowo niewielkiej przestrzeni udało nam się stworzyć oryginalną aranżację i wyodrębnić trzy w pełni funkcjonalne strefy. 

41 metrowe studio przy ul. Kolejowej w Warszawie zostało zaprojektowane i urządzone pod klucz. Minimalistyczny charakter mieszkania przełamują elementy stylu industrialnego. Uwagę przykuwa przede wszystkim stalowo-szklana ściana oddzielająca strefę wypoczynkową od dziennej. Takie rozwiązanie pozwala symbolicznie rozgraniczyć przestrzeń, a jednocześnie jest lekkie i nie pomniejsza optycznie wnętrza. W projekcie ścianki znalazły się drzwi przesuwne, które nie zajmują miejsca i doskonale sprawdzają się na małych metrażach.

Czerń stalowej konstrukcji koresponduje z innymi elementami aranżacji – ciemnym blatem kuchennym, stalowymi nóżkami mebli czy też z industrialną lampą rozgałęziającą się nad salonem. Ciekawym zabiegiem zastosowanym w tej realizacji jest ciemno szara ściana z dekoracyjną sztukaterią za wezgłowiem łóżka w sypialni. Biała kuchnia i drewniane podłogi równoważą ciężar stalowo – czarnych elementów zastosowanych we wnętrzu. Całości dopełniają modne dodatki – kolorowe grafiki na ścianach oraz aksamitne poduszki i zasłony.

Zapraszamy do naszej wzorcowni w Warszawie.

Tutaj mamy świetnych architektów i pełny wybór wszystkich materiałów.

Umów się na spotkanie