Wielki błękit

To bardzo ciekawy projekt zrealizowany w nietypowym mieszkaniu zaprojektowanym na planie trapezu. Bardzo wymagające wnętrze właściwie pozbawione kątów prostych.

Właścicielka to młoda odważna osoba, której zależało na tym by osiągnąć niebanalny efekt.

Punktem wyjścia do wyboru kolorystyki w całym mieszkaniu była odważna propozycja kuchni z błękitnymi frontami, których odcień został podkreślony poprzez użycie białych korpusów oraz cokołów. Charakteru nadała jej intensywnie niebieska lodówka w stylu retro. A kolor został dodatkowo podkreślony przez użycie na jednej ze ścian cegły w naturalnym odcieniu.

Niebieska kolorystyka pojawia się również na jednej ze ścian w salonie, w intensywnej postaci granatu podkreślonego białymi listwami przypodłogowymi.

Łazienka to kolejne ciekawe wnętrze. Zamiast wanny zamontowany został prysznic typu „walk in” z dekoracyjną ścianą, na której ułożone zostały duże płytki z nadrukiem imitującym mozaikę. Atrakcyjności dodaje również asymetryczna szafka podumywalkowa z drewnianym blatem.

Całe wnętrze zyskało na przytulności poprzez użycie w meblach i zabudowach naturalnego odcienia drewna z wyraźnym rysunkiem słojów.

Zapraszamy do naszej wzorcowni w Warszawie.

Tutaj mamy świetnych architektów i pełny wybór wszystkich materiałów.

Umów się na spotkanie