Etapy prac remontowo budowlanych

Strona główna » Etapy prac remontowo budowlanych
201 wyświetleń255 słów30 września 2016czas czytania 1.4 minut

budowa-ii

Od czegoś trzeba zacząć. Wyburzenia, zmiany instalacji elektrycznych, hydraulicznych to pierwsze kroki jakie należy poczynić przed szlifowaniem, zacieraniem, malowaniem i tym co najprzyjemniejsze -wyposażaniem. Proces tych zmian to składowa etapów, w których jeden zazębia się z kolejnym i żaden nie może zostać przyspieszony bądź pominięty.

Poniżej kilka zdjęć z pierwszej fazy prac wykonanych w apartamencie, połączonym z dwóch mieszkań. Stworzyliśmy dużą, bo 160 metrową przestrzeń. Wyburzyliśmy większość ścian działowych, usunęliśmy całą istniejącą elektrykę, aby stworzyć  w pełni Inteligenty Dom.

Początkowa faza to  prace „brudne”, które są wstępem do  kształtowania,  przestrzeni  wygodnej i funkcjonalnej dla mieszkańców.

Zabieramy was na kolejną budowę, gdzie prace wyburzeniowe, oraz instalacyjne zostały zakończone. Możecie przyjrzeć się kolejnemu z etapów, czyli przygotowaniu ścian pod malowanie. Pojawia  się  kolor i to intensywny(!), mamy położone  płytki oraz część armatury.

2

Przeszliśmy  wspólnie przez początkowe etapy prac nad wykończeniem – przyszedł czas na podłogę oraz zabudowy stolarskie. Mieszkanie mieści się na Bielanach, ta niewielka przestrzeń ma  duży potencjał. Wybrana przez klientów podłoga to modne jasne panele, które optycznie powiększają pomieszczenie i kontrastują z ciemną ścianą w salonie.

i

To oczywiście nie wszystko, co dzieje się na naszych budowach. Śledząc tę zakładkę zobaczycie wiele ciekawych sytuacji, poznacie się ze sztuką budowlaną i zobaczycie jak wiele pracy zabieramy z waszych rąk.

 

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • Nowe mieszkanie dostosowane do Twoich oczekiwań – zmiany lokatorskie jak i kiedy?

    Warto wiedzieć, że podczas kupna mieszkania mamy prawo do wprowadzenia zmian lokatorskich, które wynikają z

    czytaj więcej
  • Deska Barlinecka – co to jest?

    Deska barlinecka jest produktem wykonanym z naturalnego drewna, a wszystkie składniki użyte do jej produkcji

    czytaj więcej