Kuchnia „na klik”

Strona główna » Kuchnia „na klik”
280 wyświetleń234 słów21 lutego 2016czas czytania 1.3 minut

 

Bardzo modne od wielu już lat są kuchnie bezuchwytowe. Lubimy architektoniczne, proste płaszczyzny. Ulubionym kolorem Polaków w kuchni jest biały. Połyskujące fronty chciałoby mieć większość z nas. Takie rozwiązanie jest dość proste jeśli chodzi o górne szafki. Możemy tu zastosować rozwiązanie tzw. „tip-on”, czyli otwieranie na „klik”. My stosujemy jeszcze inne autorskie rozwiązanie, które sprawia, że nie musimy „obrywać” szafką po oczach chcąc ją otworzyć :) Zapytajcie o nie swojego architekta z „Urządzamy pod klucz” na następnym spotkaniu.

blum-bezuchwytowe

 

blum-bezuchwytowe2

Jednak kiedy chcemy w ten sam sposób otwierać szafki dolne zaraz przychodzi na myśl zmywarka, czy lodówka. Tu możemy znów skorzystać z kilku rozwiązań. Np. firma Miele ma w ofercie zmywarkę, która otwiera się kiedy zapukamy w blat. To bardzo ciekawe. Salon Miele w Warszawie ma takie rozwiązanie na ekspozycji. Kolejnym są systemy otwierania bezuchwytowego, które maja specjalnie przygotowane korpusy. Żeby taka kuchnia była funkcjonalna potrzeba wiele wprawy, więc przestrzegamy przed zamawianiem jej u przypadkowego stolarza. Możemy mieć uchwyty frezowane, czyli fronty na górze posiadające „nie widoczne” uchwyty. To rozwiązanie rekomendujemy wielu klientom. Sprawdźcie próbki w naszej wzorcowni.

 

Dla klientów zainteresowanych prawdziwym komfortem w takiej kuchni nasz partner, firma Blum ma jednak wyjątkowe rozwiązania. Zobaczcie sami.

 

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • Nowe mieszkanie dostosowane do Twoich oczekiwań – zmiany lokatorskie jak i kiedy?

    Warto wiedzieć, że podczas kupna mieszkania mamy prawo do wprowadzenia zmian lokatorskich, które wynikają z

    czytaj więcej
  • Deska Barlinecka – co to jest?

    Deska barlinecka jest produktem wykonanym z naturalnego drewna, a wszystkie składniki użyte do jej produkcji

    czytaj więcej