Centrum Praskie Koneser

Strona główna » Centrum Praskie Koneser
178 wyświetleń178 słów10 grudnia 2015czas czytania 0.9 minut

Na Warszawskiej Pradze rośnie właśnie w górę niesamowita inwestycja. Na terenie dawnej fabryki wódki BBI wspólnie z Juvenesem budują centrum mieszkaniowo-biznesowo-usługowe. Dla miłośników tematów związanych z IT, ciekawostką może być fakt, że w Koneserze ulokował się Google Campus. W tym miejscu nie zabraknie więc pracy dla kreatywnych programistów. A co jeszcze znajduje się w tym obiekcie? Już teraz stoi pierwszy etap budynków mieszkalnych. Sukces w sprzedaży tego osiedla za chwilę zaowocuje kolejnymi etapami. Obecnie powstają kolejne piętra budynków usługowych, gdzie jeszcze wiele innych gałęzi biznesu może znaleźć swoje miejsce.

KONESER_8943_Kasia

Wspólnie z biurem sprzedaży zapewniamy klientom tej inwestycji ofertę w zakresie wykończenia wnętrz. Urządzamy stylowo klientów, którzy chcą nawiązać do ciekawej fasady wykonanej w czerwonym klinkierze imitującym dawna cegłę.

Właśnie z sukcesem zakończył się obecny etap budowy. W oczekiwaniu na kolejny etap Koneserów mocnych alkoholi zachęcamy do wizyty w Muzeum Polskiej Wódki.

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • Osiedla mieszkaniowe w Warszawie o nietuzinkowej architekturze

    Osiedla deweloperskie kojarzą się przede wszystkim z budownictwem funkcjonalnym, mającym spełniać potrzeby niemalże wszystkich grup

    czytaj więcej
  • Artystyczne osiedla w stolicy

    Murale to wielkoformatowe malowidła ścienne i jedna z form street artu, która zwłaszcza w ostatnim

    czytaj więcej