Inwestycje na Woli

Strona główna » Inwestycje na Woli
141 wyświetleń639 słów23 listopada 2016czas czytania 3.5 minut

Warszawiacy wolą Wolę ?

Kontynuując prezentację nowych inwestycji w Warszawie kierujemy się tym razem na Wolę, która z różnych względów jest bardzo atrakcyjna do zamieszkania. Dowodem na to jest między innymi 46 inwestycji, spośród których czeka na Państwa to wymarzone M. Zaletą tej lokalizacji jest również bezpośrednia granica ze Śródmieściem, dużo węzłów komunikacyjnych oraz parków. Na tym nie koniec zalet. Największą z nich jest to, że w tej części miasta możemy kupić mieszkania zarówno dla osób, które są na starcie swojej kariery zawodowej, jak i tych z ugruntowaną pozycją zawodową. Jednocześnie ilość inwestycji o obrębie dwóch, trzech ulic jest na tyle skondensowana, że jest w czym wybierać.

Prezentację zaczynamy od inwestycji „po sąsiedzku”, czyli Espresso Wola. Ronson Development jest jednym z czołowych deweloperów na polskim rynku, nie mogło zatem zabraknąć ich również tu. Osiedle jest propozycją dla młodych i dynamicznych ludzi, którzy cenią wygodę. Niedaleko centrum zatem szybki dostęp do kin, teatrów, czy klubów.

espresso-wola

Tuż obok Victoria DOM prowadzi sprzedaż Osiedla Bravo. Przygotowane przez nich mieszkania są niewielkie, ale o stosunkowo optymalnych rozkładach. Zatem jeśli nie zależy nam na dużym mieszkaniu, ale potrzebujemy wydzielić przestrzeń każdemu domownikowi, to propozycja właśnie dla nich.

20160317_victoria_osiedle_bravo_duza

Równie niedaleko NA WOLI LcCorp sprzedaje ostatni etap inwestycji, dlatego kto jeszcze nie kupił mieszkania u tego dewelopera, a jest zainteresowany jest to ostatni moment. Warto rozważyć tę propozycję.

na-woli

Dla tych, którzy nie lubią w pośpiechu podejmować decyzji zwłaszcza tak ważnej jak wybór miejsca zamieszkania, proponujemy zainteresować się osiedlem Wola Libre, która zdaniem inwestora zmieni oblicze Woli. To ukłon w stronę kochających miejski styl życia. Powstaną dwa sześciopiętrowe budynki, w których zaprojektowano różnorodne typy mieszkań mających spełnić wymagania najbardziej wymagających klientów. Oferta jest bardzo bogata, bo stanowi Soft Lofty z ogrodem, Optimy z przeszkloną loggią lub balkonem, a nawet apartamenty z tarasem na dachu. Ci z Państwa, którzy równie mocno jak wygląd mieszkania cenią sobie także przestrzeń wokół osiedla z pewnością zainteresuje schodkowa fasada, która będzie rozciągać się wzdłuż budynków. Zakończenie inwestycji BPI Polska w 2018 roku.

wola-libre

Zbliżając się do centrum nie można nie wspomnieć o inwestycji Kolska od nowa:) MATEXI, belgijski deweloper dostrzegł potencjał tej spokojnej, bocznej uliczki zaskakującej ciszą i zielenią. Jak reklamuje się inwestor, to miejsce dla chcących zamieszkać i budzić się z uśmiechem. Brzmi zachęcająco.

kolska-od-nowa

Znany chyba wszystkim J.W Construction Deweloper przyciąga obietnicą budowy imponującego parku, na którego terenie najdzie się staw z fontannami, mający dawać ukojenie w upalne dni i lokalną ślizgawkę zimą. Dodatkowo zespół boisk oraz wyposażone place do gier. Nie tylko samymi atrakcjami jesteśmy  kuszeni ale i obietnicą mniejszych opłat czynszowych za sprawą zastosowanych proekologicznych rozwiązań, takich jak zespoły nawiewno – wyciągowe z odzyskiem ciepła, czy system odprowadzania wody deszczowej na dwa odrębne strumienie. Czyste i zanieczyszczone.  Warto zatem rozważyć i tę inwestycję BLISKA WOLA.

bliska-wola

Przysłowiową wisieńką na torcie jest Mennica Residence o krok od wszystkiego. Inwestycja Mennica Polska zlokalizowana jest już prawie w Śródmieściu, w pieszym dystansie od centrum wydarzeń. Poza bliskim dostępem do wszelkich rozrywek, wypoczynku sama inwestycja oferuje możliwość korzystania z kortów, boisk, saun, jacuzzi i wspólnych przestrzeni wypoczynkowych. To bardzo prestiżowe miejsce do zamieszkania. Zaprojektowane z szlachetnych materiałów, dobrze starzejących się. Znakiem rozpoznawczym tego miejsca ma być umiar w doborze środków estetycznych oraz ponadczasowość. To nienachalnie elegancki projekt godny polecenia.

mannica

 

 

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • Osiedla mieszkaniowe w Warszawie o nietuzinkowej architekturze

    Osiedla deweloperskie kojarzą się przede wszystkim z budownictwem funkcjonalnym, mającym spełniać potrzeby niemalże wszystkich grup

    czytaj więcej
  • Artystyczne osiedla w stolicy

    Murale to wielkoformatowe malowidła ścienne i jedna z form street artu, która zwłaszcza w ostatnim

    czytaj więcej