Miasta w mieście – największe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie

Strona główna » Miasta w mieście – największe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie
Miasta w mieście – największe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie
1220 wyświetleń624 słów25 sierpnia 2020czas czytania 3,3 minut

Miasta w mieście to projekty samowystarczalnych osiedli z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą, które stanowią alternatywę tradycyjnej zabudowy. To kompleksowo urządzone przestrzenie, doskonale skomunikowane, zapewniające wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. W stolicy powstaje największa liczba takich osiedli. Które z nich zasługują na szczególną uwagę? Poznaj 3 największe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie. 

Marvipol – Central Park Ursynów / Lake Park / Harmony Park 

Miasta w mieście to nie tylko skupiska budynków mieszkalnych, ale również pełnoprawne dzielnice z dobrze zagospodarowanymi częściami wspólnymi, dostępem do infrastruktury miejskiej, szeregiem udogodnień dla mieszkańców. Inwestycje Marvipolu, zlokalizowane nieopodal ul. Kłobuckiej stanowią idealny przykład autonomicznego kompleksu.

Central Park Ursynów to ośmiopiętrowy zespół budynków mieszkalnych. Na zamkniętym i monitorowanym terenie osiedla wyłączono ruch kołowy, który sprowadzono do sieci podziemnych dróg i parkingów. Alejki spacerowe, ścieżki biegowe i rowerowe, place zabaw, boisko do koszykówki, lodowisko, klub fitness – to nie jedyne atuty osiedla, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Lake Park to część projektu Central Park Ursynów i wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia poza granicami miasta. Architektura osiedla sprzyja zachowaniu koncepcji work-life balance. Tereny rekreacyjne, strefy do praktyki jogi i gry w bule, prywatna plaża nad jeziorem, miejsca do wspólnego grillowania – zapewniają możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Placówki edukacyjne, znajdujące się na terenie osiedla z pewnością docenią rodziny z dziećmi.

Harmony Park to inwestycja zlokalizowana w sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa i zarazem finalna część projektu Central Park Ursynów. Kameralny kompleks budynków zaprojektowano z myślą o aktywnych zawodowo osobach i rodzinach, poszukujących komfortowego miejsca do życia. Jeziorko otoczone terenami zielonymi, miejsca sprzyjające rekreacji, punkty usługowe znajdujące się na terenie osiedla – wszystko, co niezbędne znajduje się w zasięgu ręki.

 

Yareal – Kolorowy Gocław

Życie w miejscu pełnym barw poprawia nastrój, inspiruje i dodaje energii – takie motto przyświecało budowie Kolorowego Gocławia, inwestycji zrealizowanej na Pradze-Południe. Kompleks nowoczesnych budynków mieszkalnych z lokalami usługowymi i podziemnym parkingiem zaprojektowano z myślą o potrzebach wszystkich grup społecznych. Świetnie zagospodarowane wewnętrzne dziedzińce, plac zabaw, tereny zielone, dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej – to zdecydowane atuty inwestycji zrealizowanej przez Yareal.

 

Polnord – Śródmieście Wilanów

Projekt Polnordu to duże i nowoczesne osiedle, położone w bliskim sąsiedztwie Pałacu w Wilanowie. Rozbudowana infrastruktura kompleksu, bliskość centrum, różnorodne metraże – to nie jedyne zalety inwestycji. Przestronne i zamknięte dziedzińce wewnętrzne, dobrze zaprojektowana architektura zieleni, place zabaw – zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Rozbudowana i spójna architektura osiedla bazuje na idei miasta w mieście, idealnie wpisując się w potrzeby mieszkańców.

Subiektywny przegląd przygotował portal RynekPierwotny.pl.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Gotowe meble a indywidualne rozwiązania na wymiar
Wybieramy kabinę prysznicową z Radaway
Drewno w domu – jak i czym pielęgnować?
Oświetl inteligentnie dom – Philips Hue
Współpracujemy z ARIA Development
Obsługujemy inwestycję NOWE ZAMIENIE
Nowy partner City Villa
Sceny świetlne we wnętrzu – jak dobrać oświetlenie do kuchni, nauki i odpoczynku?
Wnętrze w stylu loftowym
Podłogi Baltic Wood – jak są wykończone?
Stylowe rozdzielenie przestrzeni w Twoim domu
7 elementów lokalu, które warto sprawdzić przy odbiorze technicznym
Wykończenie na własną rękę? 5 ukrytych trudności
Zaaranżujemy i zrealizujemy projekt twojego przyszłego domu
Sokratesa Development – Nasz Nowy Partner

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • Inwestycje w Ursusie: Twoja szansa na idealne mieszkanie

    Pierwszym i najważniejszym argumentem, przemawiającym za wyborem mieszkania w Ursusie, jest jego lokalizacja. Ursus stanowi

    czytaj więcej
  • Targówek – Miejsce Twojego Nowego Mieszkania

    Targówek, znany także jako zielony zakątek stolicy, z roku na rok przyciąga coraz więcej osób,

    czytaj więcej