Miasteczko Greenwood, zielona oaza na warszawskiej Białołęce.

Strona główna » Miasteczko Greenwood, zielona oaza na warszawskiej Białołęce.
Miasteczko Greenwood, zielona oaza na warszawskiej Białołęce
234 wyświetleń172 słów9 czerwca 2021czas czytania 0.9 minut
Greenwood to Polska spółka, która powstała z myślą o realizacji wyjątkowego i nowoczesnego osiedla nowych mieszkań w Warszawie. Firmę tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy posiadają bogatą wiedzę i umiejętności zdobywane w branży budowlanej.

Realizowana obecnie przez dewelopera inwestycja Miasteczko GREENWOOD to kompleks pięciu budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie. Ten nowoczesny projekt jest zlokalizowany u zbiegu ulicy Zdziarskiej i Verdiego w otoczeniu zieleni, a jego infrastruktura pozwala na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Teren osiedla jest wyposażony w nowoczesne place zabaw, ławki, stojaki na rowery oraz miejsca parkingowe. Lokalizacja ta zapewnia poczucie kameralnego życia w niewielkiej odległości od tętniącego życiem centrum stolicy.

Atrakcyjny projekt architektoniczny, nowoczesne rozwiązania, a także wysoki standard nieruchomości nadają inwestycji prestiżowego charakteru, co potwierdzają nasi Architekci, którzy realizowali wnętrza dla przyszłych Mieszkańców tego osiedla. Z ogromną przyjemnością pomożemy kolejnym Klientom stworzyć wnętrza marzeń w Miasteczku GREENWOOD.

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • Osiedla mieszkaniowe w Warszawie o nietuzinkowej architekturze

    Osiedla deweloperskie kojarzą się przede wszystkim z budownictwem funkcjonalnym, mającym spełniać potrzeby niemalże wszystkich grup

    czytaj więcej
  • Artystyczne osiedla w stolicy

    Murale to wielkoformatowe malowidła ścienne i jedna z form street artu, która zwłaszcza w ostatnim

    czytaj więcej