Yareal partnerem Urzadzamypodklucz.pl

Strona główna » Yareal partnerem Urzadzamypodklucz.pl
144 wyświetleń216 słów1 sierpnia 2016czas czytania 1.1 minut

Witamy w gronie naszych Klientów przyszłych mieszkańców osiedla Kolorowy Gocław.

Inwestycja jest realizowana przez Yareal Polska Sp. z o.o., wiodącego dewelopera w Polsce, którego projekty wyróżniają się najwyższym poziomem jakości i elastyczności wprowadzanych rozwiązań.

Osiedle Kolorowy Gocław usytuowane jest w zacisznej i atrakcyjnej części dzielnicy przy zbiegu ulic Międzyborskiej i Jana Nowaka-Jeziorańskiego.Otaczające je tereny zielone, bliskość rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz sąsiedztwo dużych centrów handlowych i rozrywek to tylko nieliczne z jego atutów.

Inwestycja składa się z sześciu nowoczesnych, zaprojektowanych ze szczególną starannością budynków mieszkalnych z lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnym parkingiem.

Układ budynków zaprojektowano w ten sposób, aby stworzyć dla mieszkańców wewnętrzne dziedzińce wyróżniające się ciekawą aranżacją części rekreacyjnej z placami zabaw dla dzieci, optymalnym układem komunikacyjnym oraz piękną, harmonijna zielenią.

Mimo funkcjonalnego podziału na etapy cała inwestycja ma spójny charakter i tworzy jednorodną całość wpisującą się w otoczenie i podnoszącą jego walory. W każdej z dwóch części osiedla znajdować się będzie osobne wejście główne z przestronnym, reprezentacyjnym lobby i recepcją.

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • Osiedla mieszkaniowe w Warszawie o nietuzinkowej architekturze

    Osiedla deweloperskie kojarzą się przede wszystkim z budownictwem funkcjonalnym, mającym spełniać potrzeby niemalże wszystkich grup

    czytaj więcej
  • Artystyczne osiedla w stolicy

    Murale to wielkoformatowe malowidła ścienne i jedna z form street artu, która zwłaszcza w ostatnim

    czytaj więcej