Paczkomat w bloku, rozbudowa infrastruktury dzielnicowej, kort tenisowy – jakie udogodnienia oferują deweloperzy?

Strona główna » Paczkomat w bloku, rozbudowa infrastruktury dzielnicowej, kort tenisowy – jakie udogodnienia oferują deweloperzy?
Paczkomat w bloku, rozbudowa infrastruktury dzielnicowej, kort tenisowy - jakie udogodnienia oferują deweloperzy?
336 wyświetleń763 słów5 maja 2021czas czytania 4 minut
Jeszcze do niedawna kluczowe kryterium przy wyborze nieruchomości stanowiła cena. Dziś osoby zainteresowane zakupem własnego M są coraz bardziej wymagające i zorientowane w ofercie mieszkaniowej, przez co zwracają uwagę na dodatkowe i nietuzinkowe udogodnienia. Wraz ze zmianą oczekiwań nabywców zmienia się oferta deweloperów. Dobrze zagospodarowane części wspólnej, place zabaw, specjalnie zaprojektowane tereny zielone, strefy rekreacyjne – to już niemal standard nowych inwestycji. Deweloperzy wychodzą jednak o krok dalej, budując paczkomaty w blokach, prywatne korty tenisowe czy rozbudowując infrastrukturę dzielnicową. W artykule opisujemy trzy warszawskie przedsięwzięcia deweloperskie, oferujące takie udogodnienia.

Echo Investment – Moje Miejsce 

Moje Miejsce to nowa inwestycja zlokalizowana na Dolnym Mokotowie, której budowa rozpoczęła się w 2017 roku, a jej pierwszą część oddano do użytku już w 2019 roku. Moje Miejsce to przede wszystkim inwestycja wielofunkcyjna, która jest nie tylko strefą mieszkalną, ale także przestrzenią biurową i usługową. Znajdziemy tu zarówno nowoczesne biurowce, jak i obiekty usługowe, które doskonale wkomponowują się w strefę mieszkalną. Twórcy inwestycji skupili się na tym, by osoby przebywające na terenie Mojego Miejsca miały bezpośredni dostęp do wszystkiego, co może być im potrzebne. Dostępne są tu m.in.: całodobowy klub fitness, place zabaw dla dzieci, rowerownie, sale fitness, paczkomat, sklepy, a także przygotowano dogodną infrastrukturę. Zarówno mieszkańcy, jak i osoby pracujące tu na co dzień mogą korzystać ze specjalnie dostosowanej strefy patio. Inwestorzy zadbali także o aspekt ekologiczny, opiekując się starymi drzewami i tworząc nowe nasadzenia pomiędzy budynkami. Dużym atutem osiedla Moje Miejsce jest także bliskość licznych placówek medycznych, edukacyjnych i obiektów rekreacyjnych, które znacząco podnoszą standard życia.

 

Dom Development – Żoliborz Artystyczny

Kolejną inwestycją wartą uwagi jest Żoliborz Artystyczny, który znajduje się w południowej części warszawskiej dzielnicy. Innowacyjne osiedle zlokalizowane jest pomiędzy 2 ważnymi trasami: ul Powązkowską i ul. Krasińskiego. Żoliborz Artystyczny wyróżnia się przede wszystkim niezwykłym wykończeniem pod względem artystycznym. Jest to nowoczesny design pełen elementów sztuki, które nawiązują do bogatej historii dzielnicy. Osiedle podzielone jest na kolonie mieszkaniowe, które wyróżniają się odmiennym stylem architektonicznym ściśle powiązanym z patronem danej części. Bliskość centrum Warszawy oraz synergia architektury i sztuki to nie jedyne walory tego osiedla. Żoliborz Artystyczny to przestrzeń, które oferuje liczne udogodnienia swoim mieszkańcom. Znajdziemy tu: starannie zaprojektowane strefy zieleni, liczne punkty usługowe, obiekty gastronomiczne, bezpieczne place zabaw, wyjątkowe rzeźby oraz strefy spotkań dla mieszkańców. Co więcej, osiedle położone jest w pobliżu parków, terenów sportowych oraz obiektów kulturowych.

 

Victoria Dom – Miasteczko Nova Ochota

Osiedlem, które wyróżnia się pod względem licznych udogodnień na warszawskim rynku nieruchomości jest z pewnością Miasteczko Nova Ochota, które wybudowano w dzielnicy Włochy. Mieszkańcy tego osiedla mogą korzystać z takich atutów, jak: kort tenisowy i tereny rekreacyjne, skwer z fontanną, komórki lokatorskie, stacje ładowania samochodów elektrycznych. a także z bogatej infrastruktury zewnętrznej i wewnętrznej. Dostępne są tu również liczne lokale usługowe, które w przyszłości będą wykorzystywane jako siłownie, sklepy czy też istotne punkty usługowe. Dużą zaletą Miasteczka Nova Ochota jest położenie w pobliżu stacji WKD Warszawa Raków, która umożliwia mieszkańcom szybkie przemieszczanie się po stolicy oraz łatwy dojazd do podwarszawskich miejscowości. Szybki dojazd do centrum miasta zapewniają także pobliskie Aleje Jerozolimskie. To wszystko sprawia, że Miasteczko Nova Ochota stanowi atrakcyjny punkt na mapie warszawskiego rynku nieruchomości.

 

Materiał powstał we współpracy z portalem RynekPierwotny.pl

Sprawdź najpopularniejsze wpisy w Strefie Dewelopera:

Osiedla mieszkaniowe w Warszawie o nietuzinkowej architekturze
Miasteczko Greenwood, zielona oaza na warszawskiej Białołęce.
Paczkomat w bloku, rozbudowa infrastruktury dzielnicowej, kort tenisowy – jakie udogodnienia oferują deweloperzy?
Dom w sercu miasta – warszawskie osiedla domów jednorodzinnych
Willowe osiedla Warszawy – luksus w zasięgu ręki
Miasteczko Wilanów – pierwsze polskie osiedle zaprojektowane w oparciu o koncepcję ‘masterplan’
Warszawskie osiedla z duszą – jakie inwestycje na mapie stolicy zmieniły oblicze miasta
Eco Dom Development – nasz nowy Partner
Nawiązaliśmy współpracę z deweloperem OGRODY SŁONECZNE
Osiedla mieszkaniowe w stylu eko – jakie rozwiązania oferują deweloperzy, aby chronić środowisko naturalne?
Inwestycje na Woli
Osiedle 360°
URSA Smart City
Rezydencja Konstancińska

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • To świetna okolica – na co zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania?

    Podczas zakupu mieszkania w głównej mierze skupiamy się na jego układzie, aby jak najlepiej zagospodarować

    czytaj więcej
  • Osiedla mieszkaniowe w Warszawie o nietuzinkowej architekturze

    Osiedla deweloperskie kojarzą się przede wszystkim z budownictwem funkcjonalnym, mającym spełniać potrzeby niemalże wszystkich grup

    czytaj więcej