Rezydencja Orłowicza

Strona główna » Rezydencja Orłowicza
153 wyświetleń160 słów6 czerwca 2015czas czytania 0.9 minut

Na ulicy Ludnej na Warszawskim Powiślu powstała ekskluzywna inwestycja „Rezydencja Orłowicza”. To obok Piano House i Tamka 29 jedna z nowych odsłon tej pięknej dzielnicy. Teraz deweloperzy jeszcze konkurują ze sobą, ale już zamieszkane inwestycje wszystkie wspólnie wzbogacają starsze kamienice. Każdy z tych nowych budynków zapewnia inne wrażenia estetyczne i inne udogodnienia dla mieszkańców. Apartamenty na Powiślu to wspaniała inwestycja dla siebie i na przyszłość.

Rezydencja Orłowicza wyróżnia się kameralną lokalizacją z dojazdem od małej, bocznej uliczki. To naprawdę przyjemne rozwiązanie pozwalające cieszyć się bogatą infrastrukturą Powiśla bez uciążliwego ruchu samochodów za oknem w godzinach szczytu.

Deweloper zadbał o pięknie wykończone lobby, a my wspólnie z deweloperem zapewniamy najwyższą jakość wykończenia wnętrz dla klientów indywidualnych wraz z atrakcyjnym projektem lokalu pokazowego oraz ofertę dedykowaną dla inwestorów kupujących mieszkania na wynajem.

IMG_9044 - Kopia

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • Osiedla mieszkaniowe w Warszawie o nietuzinkowej architekturze

    Osiedla deweloperskie kojarzą się przede wszystkim z budownictwem funkcjonalnym, mającym spełniać potrzeby niemalże wszystkich grup

    czytaj więcej
  • Artystyczne osiedla w stolicy

    Murale to wielkoformatowe malowidła ścienne i jedna z form street artu, która zwłaszcza w ostatnim

    czytaj więcej