Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Dawidy Bankowe – Sprawdź nasze projekty

Marzysz o czterech kątach, gdzie prawdziwy komfort łączy się z estetyką wykonania? Doświadczenie pokazuje, że nie musi to być wcale trudne. Wykorzystaj dostępne obecnie opcje i przekaż to zadanie w ręce profesjonalistów. Nasz zespół to gwarancja idealnego wykończenia domu. Proponujemy nowoczesne, innowacyjne, a zarazem sprawdzone rozwiązania. Urządzimy Twój dom według wizji, którą nam przekażesz, a będziemy w stanie wykazać się własną inicjatywą, za którą stoi wieloletnie doświadczenie. Uzyskasz w ten sposób funkcjonalną i uroczą przestrzeń.

Jeśli chcesz zaoszczędzić sporo czasu, postaw na naszą pomoc. Zapewniamy, że nie będziesz musiał myśleć o pomiarach wnętrz, samodzielnym wyborze materiałów, zakupach mebli, wyborze kolorów i wielu innych czynnościach związanych z wykańczaniem wnętrza. Do naszej pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, dlatego też cieszymy się sporym zainteresowaniem klientów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w wykończeniu wnętrz ogromną rolę odgrywa budżet. Jako profesjonaliści zawsze trzymamy się określonej kwoty. Możesz cieszyć się z pokojem, niezależnie od etapu inwestycji. Z nami nic cię nie zaskoczy. Nie będziesz mieć do czynienia z nieprzewidzianymi wydatkami, możliwe nawet, że dzięki pomocy ekspertów zyskasz niedrogie rozwiązania, które jednocześnie charakteryzują się najwyższą jakością. Do tej pory aranżacje wnętrz powierzyło nam wielu klientów. Możesz dołączyć do ich grona i w niedługim czasie mieszkać w komfortowym wnętrzu.

Wykończenie domów w Dawidach Bankowych – krok po kroku

Interesuje Cię, jak wygląda współpraca z doświadczonymi osobami w zakresie wykańczania wnętrz? Na samym początku spotykamy się z klientami, którzy ukazują nam swoje wizje, a jeśli nie mają określonego stylu, chętnie pomagamy im w podjęciu decyzji. Aktualne trendy są nam doskonale znane. Zwykle oferujemy ponadczasowe, minimalistyczne i nowoczesne rozwiązania, które będą komfortowe przez wiele lat.

Każdy człowiek może pochwalić się innym gustem. Również w przypadku wykańczania domu estetyka powinna zostać dopasowana do indywidualnych preferencji. Naszą osobistą misją jest połączenie piękna, funkcjonalności oraz komfortu. Zdajemy sobie sprawę, że te atuty są w stanie zagwarantować domownikom doskonałą atmosferę oraz samopoczucie każdego dnia.

Naszym klientom proponujemy kilka dostępnych pakietów, a następnie dochodzi do wyboru materiałów, ustalenia dodatkowych prac oraz przystąpienia do ostatecznego działania. Z nami ustalisz konkretny termin, w którym możesz wprowadzić się do domu.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Nie zwlekaj, powierz nam urządzenie domu. Dlaczego? Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi wykonawcami cieszącymi się renomą wśród klientów. Po naszej stronie leży wybór mebli, materiałów, ale też ich transport oraz szczegółowe rozmowy z fachowcami. Jako nasz klient, nie musisz się o nic martwić. Z pewnością jest to fantastyczna wiadomość dla tych, którzy cenią sobie wygodę.

Posiadamy stałych dystrybutorów, którzy fantastycznie dbają o jakość materiałów i wiedzą, gdzie trzeba je przechowywać. Wszystkie prace objęte są gwarancją, a nasz zespół ekspresowo naprawia wszelkie usterki. Jak nikt troszczymy się o środowisko. Współpracujemy z firmami otwartymi na zrównoważony rozwój. W ten sposób Ty zyskujesz domową przestrzeń, która jest nie tylko estetyczna i funkcjonalna, ale również ekologiczna. Dodatkowym atutem jest fakt, iż nasi klienci mogą liczyć na niższy podatek VAT wynoszący jedynie 8%. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić nieco więcej pieniędzy.

Projekty domów nowoczesna stodoła Dawidy Bankowe – styl nowoczesny na tapecie

Nowoczesność, prostota i elegancja — tych kilka słów świetnie opisuje nowoczesną stodołę. Bryła budynku, elewacja i wnętrze to modernistyczne formy. Całość uzupełniona jest mistrzowsko rozplanowanym układem funkcjonalnym, który znacznie ułatwia dalszą aranżację. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z projektami, w których pierwsze skrzypce gra otwarta w przestrzeń oraz fantastyczne rozwiązania funkcjonalne.

Liczne projekty, które można znaleźć pod hasłem “nowoczesna stodoła”, pokazują wyraźne połączenie pomiędzy tradycją i nowoczesnością. Widać tutaj trendy związane z dbałością o ochronę środowiska oraz z powrotem do natury. Nowoczesne domy są bardzo popularne i można spotkać je w wielu bogatych krajach Zachodniej Europy. Niezależnie od tego, czy powstają w miastach, czy na terenach wiejskich, zawsze idealnie wtapiają się w otoczenie i krajobraz.