Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Nadarzyn – Sprawdź nasze projekty

Estetyka i wygoda to Twój cel, jaki chcesz osiągnąć podczas urządzania domu? Choć wydaje się to trudne, wcale nie musi takie być. Oddaj to zadanie w ręce profesjonalistów. Nasza firma dysponuje rewelacyjnym zespołem, który perfekcyjnie wykańcza domy i mieszkania. Jako fachowcy w temacie proponujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania. Aranżujemy dom, bazując na wizji klienta, ale możemy również wdrożyć własne pomysły, by uzyskać funkcjonalną i uroczą przestrzeń.

Z naszą pomocą zaoszczędzisz mnóstwo cennego czasu. Po naszej stronie są takie czynności jak zakup mebli, wybór materiałów czy pomiar wnętrz. Do aranżacji podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, dzięki czemu naszej pracy nie można odmówić jakości.

Niezależnie od wielkości projektu zawsze staramy się trzymać określonego budżetu. W ten sposób klient nie musi martwić się, że zaskoczą go jakieś nieprzewidziane wydatki. Wręcz przeciwnie, dysponujemy ekspertami, którzy za każdym razem szukają najlepszych, niedrogich rozwiązań pierwszorzędnej jakości. Nic więc dziwnego, że do tej pory wykończenie domu powierzyło nam mnóstwo klientów oraz że w kolejce czeka ich jeszcze więcej. Dołącz do tego grona i ciesz się komfortem oraz funkcjonalną przestrzenią każdego dnia.

Wykończenie domów w Nadarzynie – krok po kroku

Współpraca z naszymi ekspertami przebiega bezproblemowo. Na samym początku klienci przedstawiają nam swoją wizję dotyczącą urządzania domu. Zdarza się, że inwestor ma trudności z doborem odpowiedniego stylu. Jako eksperci, pomagamy w podjęciu odpowiedniej decyzji. Znamy się jak nikt na aktualnych trendach, a ponadto możemy zaproponować ponadczasowe i modne rozwiązania.

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że każdy inwestor może mieć różne gusta. Oznacza to, że nasze usługi maksymalnie dopasowujemy do indywidualnych preferencji. Najważniejszą ideą naszej pracy jest łączenie funkcjonalności, komfortu i estetyki we wnętrzach, które później zagwarantują fantastyczną atmosferę. Oferujemy kilka pakietów do wyboru. Kolejnym krokiem współpracy jest wybór materiałów, ustalenie ewentualnie dodatkowych prac oraz wejście ekipy na plac budowy. Organizujemy wszystko tak, by klient w ustalonym terminie mógł się wprowadzić do domu.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Jakie korzyści płyną ze współpracy z nami? Do głównych zalet naszej firmy zaliczyć można to, że współpracujemy głównie z doświadczonymi wykonawcami cieszącymi się wysoką renomą od wielu lat. Na naszej głowie jest wybór mebli, materiałów, a także wszelakie rozmowy z fachowcami. Zapewniamy, że klienci nie muszą się o nic martwić, co jest niebywałym atutem dla osób ceniących sobie czas oraz komfort. Posiadamy kontakty do sprawdzonych i stałych dystrybutorów rzetelnie dbających o jakość materiałów oraz ich przechowywanie. Wykonywane przez nas prace objęte są gwarancją, a jakiekolwiek usterki, które pojawią się w trakcie, ekspresowo usuwamy.

Zaletą, którą obecnie docenią praktycznie wszyscy, jest fakt, że współpracujemy z firmami dbającymi o zrównoważony rozwój. Jak można się domyślić, oznacza to, iż zaaranżowane przez nas wnętrze będzie nie tylko funkcjonalne i ładne, ale również wpisze się idealnie w ekologiczne trendy. Osoby decydujące się na naszą pomoc, mogą liczyć na niższy podatek VAT wynoszący zaledwie 8%. w ten sposób można uzyskać nieco oszczędności, które są bardzo ważne w obecnie trudnych czasach.

Projekty domów nowoczesna stodoła Nadarzyn – styl nowoczesny na tapecie

Nowoczesna technologia, elegancja i prostota to kilka słów, które idealnie opisują domy w formie stodoły. Te projekty nazywane są nowoczesnymi stodołami. Charakteryzują się modernistycznymi formami oraz mistrzowsko rozplanowanym układem funkcjonalnym. Nietrudno odnieść wrażenie, że projekty te łączą nowoczesność i tradycję. Związane są ściśle z ochroną środowiska i powrotem do natury. Cieszą się coraz większą popularnością w Polsce i na świecie. Powstają na terenach wiejskich i miejskich, rewelacyjnie wtapiając się w krajobraz.