Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Nowa Wola – Sprawdź nasze projekty

Czy chcesz wyposażyć swoje cztery kąty tak, by komfort łączył się ze stylem? To wcale nie musi być trudne. Wystarczy powierzyć pracę ekspertom. Nasz zespół dostarczy nowoczesne, ale sprawdzone rozwiązania i do perfekcji doprowadzi wystrój wnętrz. Oprócz wdrażania własnych pomysłów możemy pracować z wizją klienta, aby stworzyć przyjemne i użyteczne miejsce, jakim jest dom!

Współpracując z nami, zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Nie będziesz musiał martwić się o mierzenie domu, kupowanie mebli lub wybieranie własnych materiałów. Wszystkim zajmie się dedykowany zespół profesjonalistów, którzy podchodzą do wykończenia domu z wielką starannością. To wyjaśnia, dlaczego klienci tak wysoko cenią jakość naszych usług.

Ponadto konsekwentnie przestrzegamy ustalonego budżetu. W ten sposób możesz doświadczyć komfortu podczas całego procesu inwestycyjnego. Nie zostaniesz zaskoczony żadnymi nieprzewidzianymi kosztami w przyszłości. Z drugiej strony, nasi specjaliści nieustannie poszukują niedrogich rozwiązań najwyższej klasy. Z tych wszystkich powodów mamy tak wielu zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam wykończenie domu. Dołącz do nich i ciesz się spokojem każdego dnia.

Wykończenie domów w Nowej Woli – krok po kroku

Chcesz wiedzieć, jak współpracują nasi specjaliści? Początkowo poznajemy pomysły na wystrój domu naszych klientów. Pomagamy inwestorom w wyborze stylu wnętrza, jeśli mają trudności z podjęciem decyzji. Nasi specjaliści mogą zaoferować stylowe, ale klasyczne rozwiązania, które zagwarantują komfort i atrakcyjny styl przez wiele lat, ponieważ znają aktualne trendy.

Wykończenie domu to zawsze usługa dostosowana do indywidualnych preferencji, ponieważ inwestorzy mają różne gusta. Naszym celem jest połączenie praktyczności, stylu i komfortu. Każdego dnia zalety te zapewniają właścicielom domów doskonałe samopoczucie i wspaniałą atmosferę. Przedstawiamy naszym klientom szereg pakietów, po czym decydujemy, jakie materiały zastosować, aby nadać domowi niepowtarzalny wygląd. Decydujemy również, co jeszcze należy zrobić, a następnie nasz zespół zabiera się do pracy. Możesz wprowadzić się do mieszkania lub domu w zaplanowanym terminie.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Konsekwentnie współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami, którzy z biegiem czasu zbudowali solidną reputację. Zajmujemy się również profesjonalnymi konsultacjami, wyborem mebli, zakupem materiałów i transportem. Klienci nie muszą się o nic martwić. Dla tych, którzy zawsze wybierają sprawdzone rozwiązania i cenią sobie wygodę, to świetna opcja. Co więcej, mamy niezawodnych dystrybutorów, którzy są dobrze zorientowani w utrzymywaniu jakości produktów i ich przechowywaniu. Każde zadanie jest objęte gwarancją, dlatego nasi pracownicy niezwłocznie naprawią wszelkie usterki.

Świadomość ekologiczna to dodatkowa korzyść. Współpracujemy wyłącznie z firmami, które cenią sobie zrównoważony rozwój w całym procesie produkcji materiałów. Oznacza to, że Twoja przestrzeń życiowa będzie nie tylko atrakcyjna i praktyczna, ale także będzie zgodna z aktualnymi trendami środowiskowymi. Co więcej, klienci, którzy zdecydują się współpracować z nami, mogą skorzystać z obniżonego podatku VAT — zaledwie 8%. Dzięki tej mądrej opcji zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy. Z tego powodu warto zapoznać się z naszą szeroką ofertą usług.

Projekty domów nowoczesna stodoła Nowa Wola – styl nowoczesny na tapecie

Styl, łatwość obsługi i nowoczesna technologia — w następujący sposób można scharakteryzować nowoczesną stodołę. Wygląd zewnętrzny, wyposażenie wewnętrzne i konstrukcja budynku wykazują cechy modernistyczne. Układ wnętrza został fachowo opracowany, aby dopełnić to wszystko i umożliwić dodatkową konfigurację. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z projektami, które wyróżniają się otwartym układem i różnorodnością przydatnych funkcji.

Współczesne domy stodoły zyskują na popularności. W wielu krajach Europy Zachodniej, w tym w Szwecji, Niemczech i Szwajcarii, można je spotkać bardzo często. Warto zauważyć, że tego rodzaju konstrukcje są budowane zarówno w środowisku miejskim, jak i wiejskim, i w obu przypadkach idealnie wpasowują się w otaczające środowisko.