Klubowe klimaty - aranżacje wnętrz - styl nowoczesny

ELEGANCKI APARTAMENT NA
ŻOLIBORZU

Ten elegancki apartament znajduje się na Żoliborzu. Jest przystosowany do trybu życia właściciela, który często pracuje w domu. W tym celu oddzieliliśmy w części dziennej wygodną strefę gabinetową, którą schowaliśmy za przesuwną ścianą.

Takie rozwiązanie nie zmniejsza na co dzień salonu, ale daje pełen komfort pracy, kiedy potrzeba skupienia i spokoju.
W strefie wejściowej przesuwne szafy z lustrami mieszczą się w industrialnym charakterze tego wnętrza.

Kuchnia biało-czarna, ale podkreślona została klubową grafiką specjalnie zaprojektowaną do tego wnętrza. Sypialnia to już minimalistyczna ostoja, z piękną fakturą drewna bielonego na podłodze i jasnego orzecha w postaci szafeczek nocnych.

Ciemne ściany mamy też w łazience. Jest ona zarówno elegancka, jak i przyjemna. Schowana szafa lakierowana chowa wszystkie potrzebne rzeczy i dzięki temu efektowna szafeczka pomieści już tylko podręczne przybory.

W mieszkaniu wykonaliśmy system nagłośnienia, który sterowany jest za pomocą smartfona lub tableta. Dzięki temu w łazience przy porannym prysznicu właściciel może posłuchać informacji o utrudnieniach na drodze, albo zamiast tego zrelaksować się i pozytywnie nastroić na cały dzień przy ulubionej muzyce. Korków i tak przecież się nie pokona.

Pozostałe realizacje

Biel, szarość i drewno uzupełnione efektownym onyksem.2022-06-17T19:47:32+02:00
Kuchnia urządzona w industrialnym stylu, mocna i odważna2022-06-21T15:20:38+02:00