Umów się na bezpłatną konsultację wraz z wyceną

estetyka i funkcjonalność

W kuchni równie ważna,
co estetyka
jest funkcjonalność

Dobrze zaprojektowana kuchnia to taka, w której kochasz przebywać, a gotowanie jest przyjemnością. Wszystko co ważne jest pod ręką, pracę ułatwia intuicyjny układ szafek, szuflad i schowków. Nawet sprzątanie po wielkiej uczcie idzie jak z płatka. Każdy z naszych pakietów możesz rozszerzyć o gotową, kompletną kuchnię wraz z AGD.

Jak powstają nasze
kuchnie? #ekoUPK

Produkcją naszych mebli zajmuje się jedna z najnowocześniejszych fabryk w Europie.

Nowa generacja maszyn sterowanych komputerowo pozwala osiągnąć precyzję i wysoką jakość wykonania. Dzięki temu możemy ograniczyć ślad węglowy oraz zminimalizować zużycie materiałów i odpadów.

Twoja kuchnia jest szyta na miarę, zaprojektowana z dbałością o maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, z uwzglednieniem produkcji przyjaznej środowisku

fabryka kuchni

Elegancja i nowoczesność!
Wiemy, co w projekcie
kuchni
jest ważne

Dla naszych Klientów stworzyliśmy niejedną aranżację kuchni. Wiemy, co jest ważne, na co trzeba zwrócić uwagę. Wygodne strefy robocze, blaty na odpowiedniej wysokości, dobre oświetlenie, systemy przechowywania pozwalające maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Dla gości będzie to po prostu elegancka, nowoczesna kuchnia, dla Ciebie – prawdziwe centrum dowodzenia.

elegancja i nowoczesność

Sprawdzone i trwałe marki

W kuchni równie ważna, co estetyka i funkcjonalność, jest trwałość. Pracujemy na sprawdzonych materiałach takich, jak okucia firmy Blum czy płyty Egger i Pfleiderer. Oferujemy fronty lakierowane na mat lub wysoki połysk w palecie RAL, frezowane i fornirowane. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stosujemy najwyższej jakości blaty kamienne i kwarcytowe. Wykończeniem każdej kuchni jest sprzęt AGD. Pomagamy w jego wyborze i zajmujemy się podłączeniem. W ofercie mamy zestawy wielu znanych marek: Siemens, Bosch, Electrolux, Gorenje, Faber, Teka, Miele, Smeg i Gagenau.

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej WZORCOWNI, zlokalizowanej
na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów
i materiałów najwyższej jakości w biurze przy ul. Lindego 1C

 

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy i Krakowa.

umów spotkanie