fbpx
UPK Logo
nowe nagrody dla UPK
UPK Logo
nowe nagrody dla UPK
Wykończenie domów2023-12-28T12:16:21+01:00

Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

NAJCZĘŚCIEJ
Zadawane pytania

Jaki jest najczęściej wybierany pakiet przy wykończeniu domu i ile trwa?2023-04-07T09:44:30+02:00

Najczęściej wybieranym pakietem przy wykończeniu domu jest Pakiet Wygodny. Zakładając, że nasz dom ma 145m2 czas potrzebny do jego wykończenia trwa średnio 65 dni roboczych od zatwierdzenia projektu wykonawczego/ przejęcia lokalu (licząc prace z pakietu, bez opcji dodatkowych)

Wykańczanie domów – Urządzanie domów – Sprawdź nasze projekty

Wykańczanie domów Warszawa2023-10-23T11:46:46+02:00

Chcesz urządzić cztery kąty, w których estetyka spotyka się z wygodą? To wcale nie musi być trudne. Wystarczy, że oddasz zadanie w ręce profesjonalistów. Nasz zespół do perfekcji opanował wykańczanie domów i proponuje nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania. Urządzamy dom według wizji klienta, a także możemy wdrożyć własne sposoby na uroczą i funkcjonalną przestrzeń.

Z nami zaoszczędzisz wiele czasu. Zapomnisz o pomiarach wnętrz, zakupach mebli czy samodzielnym wyborze materiałów. Wszystkim zajmie się profesjonalny zespół, który do wykończenia domów podchodzi z bardzo dużym zaangażowaniem. To sprawia, że jakość usług jest tak doceniana przez klientów.

Ponadto zawsze trzymamy się określonego budżetu. Dzięki temu możesz cieszyć się spokojem na każdym etapie inwestycji. Teraz nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane wydatki. Wręcz przeciwnie – nasi eksperci zawsze szukają niedrogich rozwiązań pierwszorzędnej jakości. Wszystko to sprawia, że wykończenie domu powierzyło nam tak wielu klientów. Dołącz do nich i ciesz się komfortem każdego dnia.

Wykończenie domów w Warszawie – krok po kroku2023-10-23T11:47:04+02:00

Zastanawiasz się, jak wygląda współpraca naszymi ekspertami? Na początku klienci przedstawiają nam pomysły na urządzanie domów. Jeżeli trudno im wybrać styl wnętrzarski, pomagamy w podjęciu tej decyzji. Nasi eksperci doskonale znają się na aktualnych trendach i mogą zaproponować modne, a zarazem ponadczasowe rozwiązania, które zapewnią wygodę i atrakcyjny design przez lata.

Z uwagi na różne gusta inwestorów, wykończenie domu to zawsze usługa dopasowana do indywidualnych preferencji. Naszą ideą jest połączenie komfortu, estetyki oraz funkcjonalności. Te atuty zapewniają domownikom doskonałe samopoczucie oraz świetną atmosferę na co dzień.

Proponujemy klientom kilka pakietów, a następnie ustalamy wybór materiałów, dzięki którym aranżacja domu nabierze charakteru. Ponadto ustalamy dodatkowe prace, a następnie nasz zespół przystępuje do działania. W ustalonym terminie możesz wprowadzić się do domu.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?2022-10-09T18:47:59+02:00

Zawsze współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami, którzy już od lat cieszą się wysoką renomą. Ponadto rozmowy z fachowcami, wybór mebli, materiałów oraz ich transport leży po naszej stronie. Klienci nie muszą się o nic martwić. To doskonała wiadomość dla osób, które cenią wygodę i zawsze wybierają sprawdzone rozwiązania.

Ponadto mamy stałych dystrybutorów, którzy doskonale wiedzą, jak dbać o jakość materiałów oraz gdzie należy je przechowywać. Wszystkie prace objęte są gwarancją, więc ewentualne usterki nasz zespół szybko naprawi.

Kolejnym atutem jest troska o środowisko. Zawsze współpracujemy z firmami, które na każdym etapie produkcji materiałów dbają o zrównoważony rozwój. Oznacza to, że Twoja domowa przestrzeń nie tylko będzie ładna i funkcjonalna, ale również wpisze się w ekologiczne trendy.

W dodatku osoby, które zdecydują się na urządzanie domu z nami, mogą liczyć na niższy podatek VAT, który wynosi tylko 8%. To ekonomiczne rozwiązanie pozwoli wiele zaoszczędzić. Wszystko to sprawia, że zdecydowanie warto zapoznać się z szeroką ofertą naszych usług.

Wykończenie domów Warszawa – Wnętrza domu w Twoim stylu2023-10-23T11:46:38+02:00

Wykończenia domu to dla naszych fachowców nie tylko praca, ale również wielka pasja. Przy każdym projekcie wykorzystujemy oryginalne pomysły i dopasowujemy je do potrzeb klientów. Umiejętnie łączymy kolory i detale, zapewniając wyjątkowe efekty. Dzięki temu wnętrza zachwycają niezwykłym charakterem.

Chcesz zobaczyć, jak prezentują się aranżacje domu zaprojektowane przez nasz zespół? Wystarczy rzucić okiem do portfolio. Zauważ, jak wiele nowatorskich pomysłów przenosimy do czterech kątów. Ponadto wybieramy solidne materiały, aby zapewnić wygodę na długie lata.

Zaprojektujemy przestrzeń, która świetnie wpisze się w Twój gust. Dziś dużą popularnością wśród klientów cieszy się styl nowoczesny, ale to tylko jedna spośród wielu interesujących propozycji. Obok standardowych rozwiązań możesz śmiało zlecić nam urządzenie oryginalnego wnętrza.

Przejdź do góry