Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Falenty Nowe – Sprawdź nasze projekty

Aranżacja wnętrz to nie zawsze prosta sprawa. Jeśli nie masz do tego drygu, jeśli chcesz, aby wnętrze Twojego domu było połączeniem estetyki i funkcjonalności, koniecznie postaw na naszą pomoc! Oddaj prace w ręce profesjonalistów. My opanowaliśmy wykańczanie wnętrz do perfekcji. Naszym klientom oferujemy nowoczesne wnętrza, innowacyjne rozwiązania oraz doskonałą komunikację! Urządzamy dom według wizji, jaką przedstawią nam klienci.

Z naszą pomocą będziesz w stanie zaoszczędzić ogrom czasu. Na naszej głowie będą pomiary wnętrz, zakup mebli, wybór odpowiednich materiałów i wiele innych czynności. Wszystkim tym zajmie się nasz profesjonalny zespół, który do pracy podchodzi z niebywałym zaangażowaniem. Gwarantujemy wysoką jakość!

Co ważne, zawsze trzymamy się budżetu, jaki został wyznaczony przez klienta z naszą pomocą. W ten sposób możesz cieszyć się spokojem i nie martwić nadprogramowymi wydatkami. Z naszą pomocą nic Cię nie zaskoczy. Eksperci, których nie brakuje w naszej firmie, starają się odnajdywać najwyższą jakość za w miarę niską cenę. Dołącz do grona zadowolonych inwestorów i ciesz się niebywałą wygodą codziennie!

Wykończenie domów w Falentach Nowych – krok po kroku

Współpraca z profesjonalistami w naszej firmie to sama przyjemność! Na samym początku spotykamy się z klientem, aby poznać jego wizję. W sytuacji, kiedy wybór konkretnego stylu wnętrzarskiego widnieje jako ogromna przeszkoda, pomagamy w podjęciu decyzji, opierając się na aktualnych trendach. Proponujemy zwykle modne, a jednocześnie bardzo funkcjonalne rozwiązania.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że klienci mają różne gusta. Staramy się więc z całych sił dopasować nasze usługi do indywidualnych preferencji. Naszym celem jest świetne połączenie komfortu i praktyczności. Są to atuty, które domownicy będą doceniać każdego dnia, a życie w takim domu czy mieszkaniu będzie opiewało w dobrą atmosferę.  Z klientami ustalamy konkretne pakiety usług, ustalamy materiały, jakie mają znaleźć się w aranżacji, a ponadto ustalamy prace dodatkowe, jeśli takie są konieczne. Działamy tak, aby klient w wyznaczonym terminie wprowadził się do swojego domu!

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Jeśli zastanawiasz się, czy potrzebna jest Ci taka współpraca z nami, warto wziąć pod uwagę, iż współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami cieszącymi się świetną renomą od wielu lat. Po naszej stronie jest też wybór mebli, materiałów, a także wszelakie rozmowy z fachowcami. Klienci nie muszą się praktycznie o nic martwić. Jest to fenomenalna wiadomość dla osób, które cenią sobie przede wszystkim sprawdzone rozwiązania i wygodę.

Stali dystrybutorzy, do których mamy kontakt, dbają o najwyższą jakość materiałów i wiedzą, jak przechowywać konkretne. Wszelakie prace wykonywane przez naszą firmę objęte są gwarancją. Ewentualne usterki usuwamy w ekspresowym tempie. Ogromnym atutem naszych działań jest troska o środowisko. Współpracujemy głównie z firmami, które dbają o zrównoważony rozwój, co oznacza, że Twój dom z łatwością wpisze się w ekologiczne trendy. Z nami możesz liczyć także na niższy podatek VAT, który wynosi tylko 8%. Jest to rozwiązanie ekonomiczne, które pozwoli nieco zaoszczędzić w tych trudnych czasach.

Projekty domów nowoczesna stodoła Falenty Nowe – styl nowoczesny na tapecie

Nowoczesne stodoły to połączenie innowacyjnej technologii, prostoty i elegancji. Wystarczy tych kilka słów, aby oddać fenomen projektów wpisujących się w ten niebywały trend. Modernistyczne firmy widoczne są w bryle budynku, elewacji, jak i we wnętrzach. Całość rozplanowana jest po mistrzowsku, co znacznie ułatwia dalszą aranżację. Jeśli nowoczesna stodoła Cię interesuje, koniecznie zapoznaj się z projektami w tym klimacie.

Nowoczesne stodoły cieszą się coraz większą popularnością. Z powodzeniem spotkamy je w Zachodniej Europie. Głównie występują w bogatszych krajach, takich jak Niemcy, Szwecja czy Szwajcaria. Budowane są zarówno w miastach, jak i w regionach wiejskich. Nowoczesna stodoła idealnie wtapia się w krajobraz i otoczenie!