Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Łomianki – Sprawdź nasze projekty

Najlepsze wnętrze do takie, w którym estetyka spotyka się z wygodą i funkcjonalnością. Jeśli chcesz, aby tym charakteryzowało się Twoje mieszkanie bądź dom, oddaj zadanie w ręce profesjonalistów. Nasz zespół proponuje nowoczesne rozwiązania, które sprawdzają się od wielu lat. Do perfekcji opanowaliśmy wykończenie domów, urządzamy je według wizji klienta, a w razie konieczności jesteśmy w stanie dołożyć własne rozwiązania.

Z naszą pomocą zaoszczędzisz mnóstwo czasu, który w innym wypadku byłby stracony na pomiarach wnętrz, zakupach materiałów, zakupach mebli czy poszukiwaniu wykonawców. Wszystkimi tymi czynnościami zajmuje się nasz zespół, który z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do wykańczania wnętrz. Sprawia to, że jakość usług oraz ostateczny efekt doceniany jest przez klientów.

Zawsze trzymamy się ustalonego budżetu, dlatego klient nie musi się niczym martwić, niezależnie od etapu inwestycji. Z pewnością nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane wydatki, gdyż nasi eksperci szukają najlepszych rozwiązań za najniższą cenę. Dołącz do grona zadowolonych klientów i ciesz się komfortowym wnętrzem każdego dnia.

Wykończenie domów w Łomiankach – krok po kroku

Zastanawiasz się, jak działa współpraca z nami? Na szczęście nie jest to trudne ani skomplikowane. Na samym początku przeprowadzamy wywiad z klientem, podczas którego przedstawia nam swoje pomysły na urządzenie domu. Niektórym ciężko jest określić się, co do konkretnego stylu wnętrza. Na szczęście pomagamy w podjęciu konkretnej decyzji, a jeśli zachodzi taka potrzeba, oferujemy rady, ponadczasowe rozwiązania, które mają na celu zapewnić wygodę i fantastyczny design.

Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mają różne gusta. Z tego powodu, nasza firma zajmująca się wykańczaniem wnętrz, dopasowuje swoje działania do indywidualnych preferencji każdego klienta. Ideą, która nam przyświeca, jest maksymalne połączenie funkcjonalności, praktyczności, komfortu i estetyki. W ten sposób powstają wnętrza, w których każdy domownik będzie czuł się dobrze. Naszym klientom oferujemy kilka pakietów, ustalamy też wybór materiałów, które nadadzą wnętrzu charakteru. Ustalamy dodatkowe prace, jeśli jest taka potrzeba, a na samym końcu nasz zespół przystępuje do działania. Robimy wszystko, by klient wprowadził się do swojego nowego domu w wyznaczonym terminie.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami. Zależy nam na tym, by fachowcy cieszyli się niezachwianą renomą od lat. Po naszej stronie są wszelkie rozmowy z robotnikami, wybór materiałów czy mebli oraz ich transport. Żaden klient nie musi się niczym martwić, co jest rewelacyjną wiadomością dla osób ceniących sobie wygodę, komfort i sprawdzone rozwiązania. Mamy możliwość korzystania z listy stałych dystrybutorów, którzy maksymalnie dbają o jakość materiałów oraz wiedzą, jak je przechowywać. Zapewniamy, że wszystkie nasze prace objęte są gwarancją, a w razie jakichkolwiek usterek — ekspresowo je naprawiamy.

Ogromnym atutem naszej firmy jest fakt, że troszczymy się o środowisko. Z tego powodu współpracujemy tylko z firmami, które produkują materiały, dbając jednocześnie o zrównoważony rozwój. Oferujemy niższy podatek VAT, który wynosi 8%. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić nieco pieniędzy, co jest bardzo ważne w tych trudnych czasach.

Projekty domów nowoczesna stodoła Łomianki – styl nowoczesny na tapecie

Innowacyjna technologia, prostota i elegancja — te trzy słowa idealnie charakteryzują nowoczesne stodoły. Wnętrza tych budynków cechują się mistrzowsko rozplanowanym układem funkcjonalnym, co znacznie ułatwia dalszą aranżację. Mając przed oczami projekty otagowane hasłem nowoczesna stodoła, z pewnością odniesiemy wrażenie, że budynki te łączą w sobie nowoczesność i tradycję. Fantastycznie wpisują się w trendy ściśle związane z dbałością o ochronę środowiska i powrotem do natury. Nowoczesne domy-stodoły cieszą się rosnącą popularnością nie tylko w krajach Zachodniej Europy, ale także w Polsce. Budynki te powstają zarówno w miastach, ale też na terenach wiejskich. Niezależnie od regionu, fenomenalnie wpisują się w krajobraz i otoczenie.