Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Milanówek – Sprawdź nasze projekty

Marzy Ci się estetyczne, wygodne i funkcjonalne wnętrze? Jak pokazuje doświadczenie, nie musi to być wcale bardzo trudne. Wystarczy, że najważniejsze zadania oddasz w ręce profesjonalistów. Jesteśmy zespołem, który do perfekcji opanował aranżowanie i wykańczanie domów i mieszkań. Proponujemy sprawdzone, nowoczesne rozwiązania, które niejednokrotnie oczarowały klientów. W naszej pracy bierzemy pod uwagę wizję klienta, jak i wdrażamy własne sposoby na funkcjonalną i uroczą przestrzeń.

Nie da się ukryć, że z nami zaoszczędzisz sporą ilość czasu, który jest obecnie bardzo cenny, wręcz na wagę złota. Z naszą pomocą zapomnisz o pomiarach wnętrz, o wyborze materiałów czy wyborze mebli. Do naszej pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, a to z kolei sprawia, że jesteśmy doceniani przez inwestorów.

Ściśle trzymamy się określonego na samym początku budżetu. W ten sposób nasi klienci mogą cieszyć się spokojem, niezależnie od etapu inwestycji. Gwarantujemy, że nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane wydatki, które są zmorą osób budujących się i aranżujących własne domy. Co ciekawe, jesteśmy w stanie wyszukać niedrogie rozwiązania, które jednocześnie spełniają wszystkie standardy jakości. Sprawia to, że jesteśmy popularni i sporo klientów chce powierzyć nam wykończenie swoich domów.

Wykończenie domów w Milanówku – krok po kroku

Interesuje Cię, jak wygląda współpraca z doświadczonymi osobami w temacie wykończenia wnętrz? Na samym początku przeprowadzamy wywiad z klientem, w czasie którego przedstawione są jego wizje na urządzenie domu. W sytuacji, kiedy trudnością jest wybór konkretnego stylu, pomagamy zdecydować się na najlepszy z nich. Jesteśmy ekspertami, jeśli chodzi o aktualne trendy, dzięki czemu możemy zaproponować ponadczasowe i modne rozwiązania. Z nami zyskasz wygodę i atrakcyjny design na lata.

Zdajemy sobie sprawę, że co inwestor to inny gust. Z tego powodu dopasowujemy nasze usługi do indywidualnych preferencji klienta. Mottem naszej firmy jest maksymalne połączenie funkcjonalności, praktyczności, komfortu i estetyki. Są to niebywałe atuty, które zapewnią doskonałe samopoczucie wszystkim osobom mieszkającym oraz idealną atmosferę na co dzień. Naszym klientom proponujemy kilka różnych pakietów. Ściśle ustalamy wybór materiałów, kolejność prac, a następnie przystępujemy do działania. Robimy wszystko, abyś w ustalonym terminie zamieszkał w swoim domu.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Jakie korzyści płyną ze współpracy z nami? Przede wszystkim bazujemy na kontaktach z doświadczonymi wykonawcami. Wybieramy firmy, które od lat cieszą się wysoką renomą. Po naszej stronie jest wybór mebli, materiałów, ich transport, a także rozmowy z fachowcami. Jako nasz klient nie musisz się o nic martwić. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, sprawdzone rozwiązania oraz czas.

Mamy stałych dystrybutorów dbających o jakość materiałów i ich należyte przechowywanie. Wszystkie prace, które są po naszej stronie, objęte są gwarancją, dlatego ewentualne usterki naprawiamy w ekspresowym tempie. Kolejną z zalet jest troska o środowisko naturalne, w którym wszyscy żyjemy. Zawsze współpracujemy z firmami dbającymi o zrównoważony rozwój. Finalnie oznacza to, że domowa przestrzeń będzie funkcjonalna, ładna, a przy okazji wpisze się w ekologiczne trendy.

Projekty domów nowoczesna stodoła Milanówek – styl nowoczesny na tapecie

Elegancja i prostota, nowoczesna technologia i modernistyczne formy — tak w skrócie można opisać projekty z kategorii nowoczesnych stodół. Całość uzupełniona jest o mistrzowsko rozplanowany układ funkcjonalny, który ułatwia dalsze projektowanie. Nowoczesna stodoła łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Idealnie wpisuje się w najnowsze trendy mające związek z ochroną środowiska i powrotem do natury.

Coraz częściej inwestorzy decydują się na wybudowanie nowoczesnej stodoły, czego dowodem jest możliwość spotkania takich domów w krajach Zachodniej Europy, ale też w Polsce. Obiekty te budowane są na terenach wiejskich, jak i w miastach. Niezależnie od regionu doskonale wtapiają się w krajobraz, stają się częścią otoczenia.