Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Lesznowola – Sprawdź nasze projekty

Urządzenie własnego domu to nie lada wyzwanie. Jeśli chcesz ułatwić sobie ten proces, oddaj zadanie w ręce profesjonalistów. Jesteśmy zespołem, który aranżacje wnętrz opanował do perfekcji. Obecnie proponujemy nowoczesne, sprawdzone rozwiązania, które trafiają w gusta klientów. Jesteśmy w stanie urządzić dom według wizji inwestora, a poza tym możemy również wdrożyć własne rozwiązanie. Uzyskasz tym samym estetyczne, praktyczne i funkcjonalne wnętrze.

Współpraca z nami  polecana jest osobom, dla których najważniejszą wartością jest czas. W ramach naszych usług zakupujemy meble, dobieramy materiały i skrupulatnie mierzymy wnętrze. Dzięki temu klient może zupełnie zapomnieć o tych czynnościach. Do urządzania domu podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, co przekłada się na jakość oraz docenienie klientów.

Stosujemy się do sytuacji, trzymamy się budżetu. Dzięki nam możesz cieszyć się spokojem na każdym etapie prac. Zapewniamy, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe wydatki. W naszej drużynie są eksperci, którzy po mistrzowsku wyszukują niedrogie rozwiązania pierwszorzędnej jakości. Sprawia to, że grono zadowolonych klientów rośnie, podobnie jak lista oczekujących.

Wykończenie domów w Lesznowoli – krok po kroku

Nasza ekipa to grono ekspertów, z którymi współpraca jest bardzo intuicyjna i prosta. Na początku każdy klient przedstawia swoje własne pomysły na urządzenie wnętrza. Zdarzają się sytuacje, kiedy inwestor przychodzi do nas i nie wie, jaki styl wnętrzarski ma wybrać. Jako profesjonaliści pomagamy w podjęciu ostatecznej decyzji. Rewelacyjnie znamy się na obecnie panujących trendach, pomagamy wybrać ponadczasowe rozwiązania gwarantujące atrakcyjny design przez lata.

Doskonale wiemy, że inwestorzy mogą mieć różne gusta, dlatego usługi dopasowywane są indywidualnie do potrzeb. Ideą naszych działań jest połączenie estetyki, komfortu i funkcjonalności. Są to atuty niezbędne, wpływające realnie na atmosferę w domu i samopoczucie domowników. Klientom oferujemy kilka pakietów, a później ustalamy wszelkie szczegóły współpracy. Wybieramy materiały i meble, dzięki którym wnętrze nabierze charakteru. W razie potrzeb ustalamy prace dodatkowe, do których przystępujemy bezzwłocznie. Gwarantujemy, że klient wprowadzi się do domu w ustalonym terminie.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Stawiamy na jakość, dlatego współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi wykonawcami o nieskazitelnej renomie. Po naszej stronie jest wybór mebli, materiałów i ich transport, a także wszelkie rozmowy z fachowcami. Inwestor nie musi się o nic martwić, co jest doskonałą wiadomością dla osób ceniących sobie ponad wszystko czas, wygodę i sprawdzone rozwiązania. Bazujemy na stałych dystrybutorach, którzy wiedzą, jak dbać o jakość materiałów i jak je przechowywać, aby nie straciły swoich właściwości. Prace, które wykonujemy, objęte są gwarancją. W ekspresowym tempie usuwamy wszelkie zaistniałe usterki.

Atutem, który przemawia za naszą firmą, jest troska o środowisko. Współpracujemy z firmami dbającymi o zrównoważony rozwój na każdym etapie. Oznacza to, że powstała aranżacja będzie wpisywać się w 100% w aktualnie obowiązujące ekologiczne trendy. Osoby, które faktycznie zdecydują się na współpracę z nami, mogą liczyć na korzystniejszą fakturę VAT z podatkiem rzędu 8%. Jest to rozwiązanie ekonomiczne, które pozwoli nieco zaoszczędzić. Wszystko to przemawia za tym, by zapoznać się z naszą szeroką ofertą usług.

Projekty domów nowoczesna stodoła Lesznowola – styl nowoczesny na tapecie

Jak w kilku słowach scharakteryzować projekty z kategorii nowoczesna stodoła? Są to domy proste, innowacyjne i eleganckie. Modernistyczne formy przejawiają się w elewacji, bryle budynku oraz we wnętrzu. Całość uzupełniona jest mistrzowsko rozplanowanym układem funkcjonalnym, który znacznie ułatwia późniejszą aranżację. Jeśli fascynują Cię takie projekty, zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Nie ulega wątpliwości, że ​​nowoczesne stodoły łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Idealnie wpisują się w najnowsze trendy wiążące się z dbałością o ochronę środowiska i powrotem do natury. Domy z cyklu nowoczesna stodoła cieszą się coraz większą popularnością i coraz częściej można je zauważyć w Polsce. Powstają zarówno w miastach, jak i na terenach wiejskich, i niezależnie od umiejscowienia, fantastycznie wtapiają się w otoczenie i krajobraz.