Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Konstancin Jeziorna – Sprawdź nasze projekty

Urządzanie własnych czterech kątów może okazać się niemałym wyzwaniem dla inwestora. By estetyka maksymalnie łączyła się z komfortem, warto zdecydować się na pomoc profesjonalistów. Nasz wyrafinowany zespół opanował urządzanie wnętrz do perfekcji. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, które zostały już niejednokrotnie sprawdzone. Bazujemy na wizji klienta, a ponadto jesteśmy w stanie wdrożyć własne pomysły, jeśli klient wystosuje takie życzenie.

Z naszą firmą zaoszczędzisz ogrom cennego czasu. Możesz zapomnieć o pomiarach wnętrz, zakupie mebli czy wyborze materiałów. Każdą z tych rzeczy zajmie się nasz profesjonalny zespół. Do pracy, jaką jest wykańczanie domów, podchodzimy z dużym zaangażowaniem. W efekcie uzyskujemy wysoką jakość usług, która doceniana jest przez klientów.

Staramy się zawsze trzymać określonego budżetu. W ten sposób inwestorzy mogą cieszyć się spokojem na każdym etapie prac. Możesz mieć pewność, że żadne wydatki Cię nie zaskoczą. Nasi eksperci podchodzą do swojej pracy poważnie, dlatego zawsze szukają niedrogich rozwiązań najwyższej jakości. Sprawiło to, że bardzo duża liczba klientów do tej pory powierzyła nam urządzenie swojego domu.

Wykończenie domów w Konstancinie Jeziornej – krok po kroku

Interesuje Cię, jak wygląda współpraca z naszą ekipą? Na samym początku siadamy z klientami i omawiamy pomysły na urządzenie domu. Jeżeli dla inwestorów trudnością jest wybranie konkretnego stylu wnętrzarskiego, chętnie pomagamy w podjęciu najlepszej decyzji. Znamy się doskonale na obowiązujących obecnie trendach, a ponadto możemy z łatwością zaproponować modne i ponadczasowe rozwiązania. Gwarantujemy, że Twój dom bądź mieszkanie będą mogły pochwalić się wygodą i atrakcyjnym designem na lata.

Nie da się ukryć, że każdy inwestor ma inny gust. Mając to na uwadze, oferujemy usługę dopasowaną do indywidualnych preferencji. Ideą naszej firmy jest maksymalne połączenie estetyki, komfortu i funkcjonalności wnętrza. Są to atuty, które codziennie, niezależnie od aury czy okazji, stworzą doskonałą atmosferę. Naszym klientom oferujemy kilka pakietów, a następnie wybieramy razem materiały, które nadadzą wnętrzom charakteru. Jeśli zachodzi taka potrzeba, ustalamy wszelkie dodatkowe prace, a następnie przystępujemy do działania. Gwarantujemy, że w ustalonym terminie wprowadzisz się do swojego domu.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Skupiamy się na współpracy z doświadczonymi wykonawcami. Bazujemy na firmach, które od lat cieszą się wysoką renomą. Po naszej stronie są takie działania jak wybór materiałów, wybór mebli, transport, a także rozmowy z fachowcami. Nie musisz się o nic martwić. Niezaprzeczalnie jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę oraz komfort.

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę? Mamy stałych dystrybutorów, którzy wiedzą, jak zadbać o jakość materiałów. Poza tym wszystkie prace objęte są gwarancją, a w wypadku jakichkolwiek usterek, zapewniamy ekspresową naprawę. Dbamy o środowisko, ponieważ zawsze współpracujemy z firmami tworzącymi materiały w zgodzie z naturą. Zrównoważony rozwój to klucz do tego, by Twój dom wpisywał się w ekologiczne trendy. Osoby, które z chęcią podejmą się z nami współpracy, mogą liczyć na niższy podatek VAT, czyli 8%. Jest to rozwiązanie zapewniające oszczędność, co w obecnych czasach jest niezwykle istotne.

Projekty domów nowoczesna stodoła Konstancin Jeziorna –  styl nowoczesny na tapecie

Chcesz wiedzieć, jak w kilku słowach opisać nowoczesną stodołę? Jest to projekt elegancki, innowacyjny i prosty. Modernistyczne zapędy widoczne są w bryle budynku, elewacji oraz wyposażeniu wnętrza. Całość uzupełniona jest o mistrzowsko rozplanowany układ.

Nowoczesne stodoły są chętnie budowane w Zachodniej Europie, ale i w naszym kraju robią się coraz popularniejsze. Ich zaletą jest fakt, iż łączą w sobie tradycję oraz nowoczesność. Powstają zarówno na terenach wiejskich, jak i w miastach. W każdym przypadku idealnie wtapiają się w otoczenie i krajobraz. Związane są z dbałością o ochronę środowiska i powrotem do natury!