Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Brwinów – Sprawdź nasze projekty

Marzysz o pięknym domu lub mieszkaniu? Chcesz, aby w Twoich czterech kątach estetyka spotykała się z wygodą? Na szczęście nie jest to niemożliwe. Twoim zadaniem jest oddać pracę w ręce profesjonalistów. Zapewniamy, że nasz zespół do całkowitej perfekcji opanował nowoczesne, przemyślane i praktyczne wykańczanie domów. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone rozwiązania. Podejmujemy się urządzania przestrzeni mieszkalnej według wizji klienta, a jeśli nie jest on przekonany co do niej, warto zasięgnąć naszej rady w tej kwestii.

Gwarantujemy, że z naszą pomocą oszczędzisz czas, a przecież dla wielu czas to pieniądz. Zajmiemy się pomiarem wnętrz, zakupem mebli, a także wyborem wszelkich materiałów. Dysponujemy rewelacyjnym zespołem, który podchodzi z ogromnym zaangażowaniem do wykańczania domów. Sprawia to, że już niejeden nasz klient docenił naszą firmę.

Staramy się maksymalnie trzymać ustalonego wcześniej budżetu, a jeśli jest takk możliwość — wybieramy materiały wysokiej jakości, ale nieco tańsze, co pozwoli też nieco zaoszczędzić. Nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane wydatki. Dołącz do grona naszych klientów i uwierz, że komfort jest na wyciągnięcie ręki!

Wykończenie domów w Brwinowie — krok po kroku

Ciekawi Cię współpraca z naszymi ekspertami? Na samym początku naszej wspólnej drogi, klient przedstawia swoje wizje, pomysły dotyczące urządzania domu. Pomożemy w trudnościach, jeśli dotyczą one stylu, jaki ma zostać ostatecznie wybrany. Znamy się na aktualnie obowiązujących trendach, pomagamy więc podjąć tę trudną decyzję.

Warto zaznaczyć, że inwestorzy mają różne gusta. Na szczęście nasze usługi dopasowywane są do indywidualnych preferencji. Ideą naszej firmy jest połączenie funkcjonalności, estetyki oraz wygody. To najważniejsze atuty, które są w stanie zapewnić domownikom świetną atmosferę na co dzień. Wychodzimy od zaproponowania kilku pakietów, a dopiero później ściśle ustalamy dobór materiałów. Jeśli jest taka potrzeba, ustalamy dodatkowe prace, jakie zostaną przez nas wykonane. Na samym końcu nasz zespół przystępuje do działania, a Ty wraz z rodziną możesz się wprowadzić w ustalonym terminie.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Jeśli zamierzasz wykończyć dom, koniecznie postaw na naszą firmę, ponieważ współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi fachowcami od lat cieszącymi się niebywałą renomą. Po naszej stronie są rozmaite działania, takie jak wybór mebli, wybór materiałów, rozmowy z fachowcami, jak i transport najpotrzebniejszych rzeczy. Jest to fantastyczna wiadomość dla osób, które cenią sobie wygodę oraz sprawdzone rozwiązania.

Posiadamy kontakty do sprawdzonych dystrybutorów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać o jakość materiałów oraz sposób ich przechowywania. Wszelkie prace objęte są naszą gwarancją i jeśli zajdzie taka potrzeba, szybko naprawimy usterki. Troska o środowisko oraz możliwość wystawienia faktury VAT 8% to kolejne nasze atuty, które warto wziąć pod uwagę podczas rozglądania się za wykonawcami. Współpracujemy jedynie z firmami, dla których istotny jest zrównoważony rozwój. Oznacza to, że przestrzeń Twojego domu nie tylko będzie funkcjonalna i ładna, ale dodatkowo wpisze się w ekologiczne trendy.

Projekty domów nowoczesna stodoła Brwinów – styl nowoczesny na tapecie

Nowoczesna technologia, elegancja i prostota to kilka słów, w jakich można opisać nowoczesną stodołę. Całość oparta jest na mistrzowsko rozplanowanym układzie wnętrz, który ma wspierać codzienne funkcjonowanie. Nowoczesna stodoła to modernistyczna bryła budynku, elewacja oraz otwarta przestrzeń wnętrza, która znacznie ułatwia ewentualną aranżację.

Nowoczesna stodoła to typ budynku, który łączy w sobie nowoczesność i tradycję. Idealnie wpisują się w najnowsze trendy, które mocno związane są z ochroną środowiska i powrotem do natury. Ten typ budynku cieszy się ogromną popularnością w krajach Zachodniej Europy. Nie można ich nie spotkać w Niemczech, Szwajcarii czy w Szwecji. Obiekty te powstają równie często na terenach wsi, jak i miast. Rewelacyjnie wpisują się w otoczenie i krajobraz.