Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Magdalenka – Sprawdź nasze projekty

W Twoim domu lub mieszkaniu estetyka i piękno mogą spotkać się z wygodą i funkcjonalnością. Jak tego dokonać? Nie jest to wcale trudne, jednak jeśli nie czujesz się na siłach, by samodzielnie przystąpić do działania, oddaj zadanie w ręce profesjonalistów. Jesteśmy zespołem, który opanował urządzenie domów i mieszkań do perfekcji. Ze swojej strony oferujemy nowoczesne, sprawdzone i modne rozwiązania, które z łatwością przypadają do gustu klientom. Urządzamy domy według wizji przekazanej nam przez inwestorów, a jeśli zachodzi taka potrzeba, chętnie wdrażamy własne pomysły. Uzyskujemy w ten sposób funkcjonalną i uroczą przestrzeń.

Jeśli najważniejsze jest dla ciebie czas, z nami zapomnisz o pomiarach wnętrz, samodzielnym wyborze materiałów czy zakupach mebli. Wszystkimi tymi czynnościami zajmie się profesjonalny zespół. Jako rzetelna firma podchodzimy z dużym zaangażowaniem do wykończenia domów. Sprawia to, że jakość naszych usług od lat doceniana jest przez klientów.

Zawsze trzymamy się jasno określonego budżetu. Staramy się też z całych sił szukać realnych oszczędności. Jak to robimy? Nasi eksperci, którzy znają rynek od podszewki, wyszukują doskonałej jakości materiały po znacznie niższych cenach.

Wykończenie domów w Magdalence – krok po kroku

Współpraca z naszymi ekspertami jest bardzo prosta, miła i intuicyjna. Na samym początku klienci przedstawiają nam swoje wizje dotyczące urządzania domu czy mieszkania. W momencie, kiedy trudność stanowi wybór konkretnego stylu, chętnie w tym pomagamy. Znamy się doskonale na obecnie obowiązujących trendach, dlatego z łatwością jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze, najdoskonalsze i najmodniejsze rozwiązania, gwarantujące atrakcyjny design na lata.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy inwestor może mieć inny gust. Z tego powodu oferowane przez nas usługi dopasowywane są do indywidualnych preferencji klientów. Głównym mottem naszej firmy jest ścisłe połączenie funkcjonalności, komfortu i estetyki. Osiągając taki efekt, mamy pewność, że domownicy będą doskonale się czuć w swoich czterech kątach. Naszym klientom oferujemy kilka pakietów, a po wybraniu konkretnego, przystępujemy do wyboru materiałów wpływających realnie na charakter domu. Jeśli jest taka potrzeba, ustalamy zakres prac dodatkowych, a następnie nasz zespół przystępuje do działania. Robimy wszystko, aby inwestor w ustalonym terminie wprowadził się do swojego domu.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Za współpracą z nami przemawia fakt, że dysponujemy kontaktem do doświadczonych wykonawców cieszących się renomą od wielu lat. Wszystkie czynności związane z aranżacją wnętrz, takie jak wybór mebli i materiałów, ich transport, a także rozmowy z fachowcami leżą po naszej stronie. Jako klient nie musisz się o nic martwić. Nasze usługi to doskonała opcja dla osób, które zawsze wybierają sprawdzone rozwiązania i cenią sobie wygodę oraz czas. Współpracujemy ze stałymi dystrybutorami, którzy dysponują jakościowymi materiałami i wiedzą, jak je przechowywać, aby nie traciły swoich właściwości. Wszystkie nasze prace objęte są gwarancją, dlatego ekspresowo naprawiamy wszelkie usterki.

Naszą zaletą jest troska o środowisko naturalne. Z tego powodu współpracujemy głównie z firmami, które niezależnie od branży dbają o zrównoważony rozwój. Możesz mieć pewność, że Twój dom doskonale wpisze się w ekologiczne trendy, które obecnie obowiązują.  Jeśli zdecydujesz się na urządzenie domu razem z nami, możesz liczyć na fakturę VAT z niższą stawką podatku, czyli 8%. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które może wpłynąć pozytywnie na Twoje finanse.

Projekty domów nowoczesna stodoła Magdalenka – styl nowoczesny na tapecie

Domy znajdujące się pod hasłem “nowoczesne stodoła”, to budynki charakteryzujące się elegancją, innowacyjną technologią i prostotą. Formy modernistyczne widać w bryle, elewacji, a także wyposażeniu wnętrz. Całość uzupełniona jest o rozsądnie prezentujący się układ wnętrz, co znacznie ułatwia aranżację. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się projektami nowoczesnej stodoły, w których cechami charakterystycznymi jest funkcjonalność i maksymalnie otwarta przestrzeń.

Nowoczesne stodoły łączą sobie nowoczesność i tradycję. Doskonale wpisują się w obecne trendy, które związane są z powrotem do natury i ochroną środowiska. Cieszą się coraz większą popularnością. Powstają w krajach Zachodniej Europy, takich jak Niemcy, Szwajcaria czy Szwecja. Coraz chętniej stawiane są także w Polsce, w regionach wiejskich i miejskich. Niezależnie od miejsca, doskonale wpisują się w otoczenie i krajobraz.