Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Góraszka – Sprawdź nasze projekty

Urządzanie domu nie jest wcale łatwym zadaniem. Każdy chce, aby w jego czterech kątach estetyka jak najbliżej spotykała się z wygodą i komfortem, jednak nie każdy umie samodzielnie tego dokonać. Od takich zadań jest nasza firma! Do perfekcji opanowaliśmy wykańczanie mieszkań i domów. Proponujemy nowoczesne, a jednocześnie sprawdzone przez użytkowników rozwiązania. Jesteśmy w stanie urządzić dom, opierając się na wizji klienta. Poza tym możemy wdrożyć też parę naszych pomysłów, aby uzyskać funkcjonalną i uroczą przestrzeń.

Jest pewne, że z naszą firmą zaoszczędzisz sporo cennego czasu. Nie musisz myśleć o zakupach mebli, wybieraniu materiałów czy pomiarach każdego wnętrza. Każdym tym zadaniem zajmie się profesjonalny zespół posiadający odpowiednie narzędzia oraz spore ułatwienia. Podchodzimy do wykańczania domów z ogromnym zaangażowaniem. To z kolei owocuje zadowolonymi klientami, których liczba z miesiąca na miesiąc rośnie. Zawsze trzymamy się planu i określonego budżetu. Rozumiemy, jeśli klient nie może przeznaczyć więcej funduszy na aranżację. Z nami nie zaskoczą Cię żadne nadprogramowe wydatki, a może się też zdarzyć, że zyskasz nieco oszczędności. Jak to możliwe? Nasi eksperci starają się szukać niedrogich, a jednocześnie jakościowych rozwiązań.

Wykończenie domów w Góraszce – krok po kroku

Współpraca z naszą firmą jest intuicyjna i bardzo prosta. Na samym początku podejmujemy dialog z klientami, aby poznać ich gusta oraz zaznajomić się z pomysłami, jakie mają na swoje wnętrza. Jeśli nie mogą zdecydować się na określony styl, z chęcią w tym pomagamy. Znamy się na aktualnie obowiązujących trendach, a ponadto jesteśmy w stanie zaoferować wiele interesujących rozwiązań.

Każdą usługę dopasowujemy do osobistych preferencji inwestorów. Gwarantujemy, że naszą ideą jest łączenie estetyki, komfortu i funkcjonalności we wnętrzach. Są to atuty, które później będą wpływać pozytywnie na samopoczucie domowników oraz atmosferę panującą w domu na co dzień.  Naszym klientom proponujemy kilka pakietów. Następnie ustalamy wybór materiałów, które sprawią, że konkretne wnętrza nabiorą prawdziwego charakteru. Jeśli potrzeba, ustalamy dodatkowe prace, by klient w terminie wprowadził się do swojego domu.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi wykonawcami. Od lat cieszą się oni niezachwianą renomą. Dodatkowym atutem wyboru naszych usług jest fakt, że wszystkie rozmowy z dostawcami, wybór mebli czy materiałów, a także ich transport to czynności po naszej stronie. O nic nie musisz się martwić, co jest doskonałą wiadomością dla osób, które zawsze decydują się na sprawdzone rozwiązania. Nasi stali dystrybutorzy doskonale wiedzą, jak skutecznie dbać o jakość materiałów, a także gdzie je przechowywać, aby nie traciły swoich właściwości. Wszystkie wykonywane przez nas prace objęte są gwarancją, a ewentualne usterki usuwamy od ręki.

Ogromną zaletą płynącą z wykorzystania naszej firmy jest fakt, że współpracujemy z firmami, które dbają o środowisko na każdym etapie produkcji. W ten sposób Twój nowy dom również wpisze się idealnie w ekologiczne trendy, jakie obecnie panują. Decydując się na nasze usługi, otrzymasz faktury objęte podatkiem VAT w wysokości 8%. Jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne, które zwykle pozwala sporo zaoszczędzić.  Wszystkie wymienione wyżej atuty sprawiają, że warto zapoznać się z ogromną ofertą naszych usług!

Projekty domów nowoczesna stodoła Góraszka – styl nowoczesny na tapecie

Jak można opisać nowoczesną stodołę w kilku słowach? Na pewno będą to: elegancja, innowacyjna technologia oraz prostota. Modernistyczna bryła i elewacje uzupełnione są mistrzowsko rozplanowanym układem funkcjonalnym. Jeśli chcesz mieć taki dom, koniecznie zapoznaj się z projektami, które charakteryzują się zróżnicowanymi rozwiązaniami funkcjonalnymi oraz otwartą przestrzenią.

Nowoczesne stodoły idealnie łączą tradycję i nowoczesność. Domy te cieszą się coraz większą popularnością. Obecnie można je spotkać w wielu krajach Zachodniej Europy. Widuje się je w Niemczech, Szwajcarii czy Szwecji, ale i w Polsce są coraz chętniej wybierane.