Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Piastów – Sprawdź nasze projekty

Czy chcesz, aby komfort i styl współistniały w każdej części Twojego domu? Musisz wiedzieć, że nie jest to takie trudne. Wystarczy powierzyć ten żmudny proces ekspertom, którzy realizują go od wielu lat i mogą pochwalić się swoim doświadczeniem. Jako zespół doprowadziliśmy sztukę dekorowania domów i mieszkań do perfekcji. Dostarczamy tylko nowoczesne, sprawdzone rozwiązania. Wcielamy w życie pomysły naszych klientów, a w przypadku ich akceptacji stosujemy również własne techniki.

Decydując się na współpracę z nami, będziesz w stanie zaoszczędzić znaczną ilość czasu. Będziesz mógł odłożyć na bok obawy związane z wyborem materiałów, zakupem mebli i pomiarem przestrzeni. Nasi pracownicy zajmą się każdym z tych zadań. Wkładamy wiele wysiłku w projektowanie wnętrz. Klienci są więc wdzięczni za doskonałą jakość świadczonych usług.

Jesteśmy godną zaufania firmą, która konsekwentnie przestrzega wcześniejszego planu, budżetu i zamówienia. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się spokojem podczas wykonywania pracy. Możesz mieć pewność, że współpracując z nami, nie otrzymasz żadnych nieoczekiwanych rachunków. Nieustannie poszukujemy rozwiązań, które są wysokiej jakości, niedrogie i sprawdzone. Dlatego też wielu klientów skorzystało już z naszych usług.

Wykończenie domów w Piastowie – krok po kroku

Współpraca z naszą organizacją jest niezwykle łatwa, naturalna, przyjemna i produktywna. Inwestorzy przedstawiają swoje koncepcje aranżacji wnętrz na samym początku, a my pomagamy w dokonaniu ostatecznego wyboru, jeśli mają trudności z podjęciem decyzji co do konkretnego stylu wnętrza. Nasz zespół składa się z różnorodnej grupy profesjonalistów, którzy posiadają aktualną wiedzę na temat obowiązujących trendów i mogą zapewnić eleganckie, ale ponadczasowe rozwiązania.

Zdajemy sobie sprawę, że w kwestii wykończenia wnętrz każdy inwestor może mieć inne preferencje. Z tego powodu nasza firma dostosowuje swoją ofertę do gustów każdego klienta. Ideałem, który nam przyświeca, jest jak najlepsze połączenie komfortu, funkcjonalności i piękna. W efekcie wnętrza projektowane są tak, aby konsumenci czuli się w nich wyjątkowo swobodnie i tworzyli wspaniałą atmosferę każdego dnia. Zanim podejmiemy decyzję o wyborze konkretnych materiałów, najpierw przedstawiamy naszym klientom kilka opcji pakietowych. Po podjęciu decyzji o kolejności zadań nasza ekipa podejmuje zdecydowane działania. Wszystko po to, abyś mógł wprowadzić się do swojego nowego domu w wyznaczonym terminie.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Jeśli się wahasz, sprawdź powody, dla których warto skorzystać z naszej oferty. Nasza współpraca opiera się na doświadczonych wykonawcach z wieloletnim doświadczeniem. Do naszych obowiązków należy dobór wyposażenia i materiałów, a także prowadzenie wszelkich konsultacji eksperckich. Jak widać, nasi klienci nie muszą się o nic martwić. Dla tych, którzy cenią sobie porządek w życiu i oczekują kompetentnego podejścia do sytuacji, jest to rewelacyjna wiadomość. Skorzystaj z naszych usług, jeśli najbardziej cenisz swój czas.

Możemy skorzystać z listy stałych dystrybutorów. Rozumieją oni, jak radzić sobie z tematem magazynowania, a także jak utrzymać jakość produktów. Każdy nasz projekt jest objęty gwarancją, a my dokładamy wszelkich starań, aby naprawić wszelkie wady, które mogą się pojawić. Nasza troska o środowisko naturalne jest głównym atutem naszej działalności. Współpracujemy z firmami, które poważnie traktują zrównoważony rozwój. Wybierając jeden z naszych pakietów, uzyskasz dostęp do aranżacji wnętrza, która będzie zarówno zrównoważona, funkcjonalna, jak i ekologiczna. Dodatkowo zainteresowani mogą liczyć na niższy podatek VAT – 8%. Wielu klientów będzie w stanie zaoszczędzić trochę pieniędzy dzięki temu wysoce opłacalnemu podejściu.

Projekty domów nowoczesna stodoła Piastów – styl nowoczesny na tapecie

Jakimi słowami można scharakteryzować nowoczesną stodołę? Innowacyjna, elegancka, prosta! W bryle, elewacji i wnętrzu widać modernistyczne zapędy. Nowoczesna stodoła może pochwalić się fenomenalnym układem wnętrza, który bardzo łatwo jest zaaranżować. Po przejrzeniu projektów w tej kategorii staje się jasne, że są to konstrukcje, które umiejętnie łączą współczesność z dziedzictwem. Świetnie wpisują się one w aktualne trendy, które są silnie związane z ochroną środowiska i powrotem do natury.

Popularność współczesnych stodół rośnie. Można je spotkać w krajach Europy Zachodniej, takich jak Szwecja, Niemcy czy Szwajcaria, ale coraz częściej decydują się na nie także Polacy. Budynki te powstają zarówno na terenach wiejskich, jak i miejskich. Płynnie integrują się ze środowiskiem i terenem, gdziekolwiek się znajdują.