Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Falenty – Sprawdź nasze projekty

Planujesz w niedalekiej przyszłości urządzić swoje cztery kąty w najlepszy możliwy sposób? Jeśli tak, nie musi to być wcale bardzo trudne. Warto oddać te sprawy w ręce profesjonalistów.  Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół opanował wykańczanie wnętrz do perfekcji. Stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, urządzamy domy i mieszkania według wizji klientów, a jeśli jest taka potrzeba, naprowadzamy na konkretny styl aranżacyjny. Mamy wiele sprawdzonych sposobów na funkcjonalną i uroczą przestrzeń.

Nasza firma pozwoli zaoszczędzić Ci sporo osobistego czasu. Nie będziesz musiał myśleć o zakupach mebli, wymiarowaniu wnętrz czy samodzielnym wyborze materiałów. Wszystkie te czynności, jak i rozmowy z podwykonawcami ogarniemy za Ciebie! Podchodzimy do naszej pracy z ogromnym zaangażowaniem, a efektem tego jest niesamowita jakość wykańczanych wnętrz.  Zawsze staramy się trzymać określonego budżetu, aby klient nie miał do czynienia z nadprogramowymi wydatkami. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają dobierać materiały doskonałej jakości w nieco niższych cenach, co zwykle się sprawdza.

Wykończenie domów w Falentach – krok po kroku

Współpraca z naszymi ekspertami jest bardzo prosta i klarowna. Na samym początku rozmawiamy z klientami, którzy przedstawiają nam swoje pomysły na aranżację domu. Jeśli trudnością jest wybranie konkretnego stylu, skrupulatnie omawiamy dostępne opcje i pomagamy w podjęciu ostatecznej decyzji. Znamy aktualne trendy i obracamy się w tym środowisku od wielu lat.

Zważywszy na różnorodne gusta, staramy się maksymalnie dopasować nasze usługi do indywidualnych preferencji klientów. Staramy się maksymalnie połączyć praktyczność wnętrza z komfortem użytkowania i funkcjonalnością. Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie te atuty wpływają doskonale na samopoczucie domowników oraz wspaniałą atmosferę na co dzień. Z naszej strony oferujemy kilka pakietów naszych usług. Z klientami bardzo skrupulatnie ustalamy dobór materiałów, a poza tym omawiamy dodatkowe prace, jeśli takie trzeba wykonać. Następnie nasz zespół przystępuje do działania, by klient mógł w ustalonym terminie wprowadzić się do domu!

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Zawsze współpracujemy z wykonawcami, którzy mogą pochwalić się nie lada doświadczeniem. Rozmowy z fachowcami, wybór materiałów, mebli, ich transport oraz wiele innych załatwień leży po naszej stronie. Klienci korzystający z naszych usług, nie muszą się niczym martwić. Jest to rewelacyjna opcja dla osób, które cenią sobie wolny czas oraz wygodę.

Dysponujemy kontaktami do stałych dystrybutorów. Wiemy, jak ważna jest dbałość o jakość materiałów, a także gdzie należy je przechowywać, aby były bezpieczne. Wszystkie wykonywane przez nas prace są objęte gwarancją. Jeśli podczas prac wystąpią jakiekolwiek komplikacje czy usterki, zapewniamy ich szybką naprawę. Kolejny atut wykorzystania naszej firmy do aranżacji wnętrz to troska o środowisko i zrównoważony rozwój. Oznacza to, że powstała przestrzeń będzie nie tylko ładna i estetyczna, ale dodatkowo wpisze się w ekologiczne trendy.

Projekty domów nowoczesna stodoła Falenty –  styl nowoczesny na tapecie

Nowoczesna technologia, prostota i elegancja to kilka prostych słów, jakie definiują nowoczesną stodołę. W takich projektach przejawiają się modernistyczne formy zarówno w bryle budynku, elewacjach, jak i w wyposażeniu wnętrza. W nowoczesnych stodołach bardzo często spotykany jest niezwykle funkcjonalny rozkład pomieszczeń, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację. Jeśli ciekawią Cię takie rozwiązania, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tego rodzaju projektami.

Robiąc przegląd projektów pod tytułem “nowoczesna stodoła”, można szybko dojść do wniosku, że są to domy łączące w sobie nowoczesność oraz tradycję. Dodatkowo budynki te idealnie wpisują się w najnowsze trendy, które mocno związane są z ochroną środowiska, dbałością o naturę oraz z powrotem do niej. Domy, jakimi są nowoczesne stodoły, to projekty coraz popularniejsze. Można je spotkać w Zachodniej Europie — Niemczech, Szwecji, Szwajcarii. W naszym kraju również stają się coraz popularniejsze, gdyż idealnie wpisują się w krajobraz miejski, jak i wiejski.