Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Raszyn – Sprawdź nasze projekty

Masz wizję czterech kątów, w których współistnieją doskonała estetyka i prawdziwy komfort? Doświadczenie pokazuje, że to wcale nie musi być trudne. Wykorzystaj dostępne możliwości i powierz ten obowiązek ekspertom. Możesz liczyć na naszych pracowników, którzy zapewnią bezbłędne wykończenie domu. Zapewniamy najnowocześniejsze, kreatywne i sprawdzone rozwiązania. Zaprojektujemy Twój dom zgodnie z Twoją wizją i wykażemy się własną inicjatywą popartą wieloletnim doświadczeniem. W ten sposób zyskasz piękną i użyteczną przestrzeń.

Jeśli chcesz zaoszczędzić mnóstwo czasu, możesz liczyć na naszą pomoc. Gwarantujemy, że nie będziesz musiał martwić się o mierzenie wnętrza, dokonywanie własnych wyborów materiałowych, zakup mebli, dobór kolorów czy zajmowanie się wieloma innymi zadaniami związanymi z wykańczaniem wnętrza. Jesteśmy lubiani przez klientów, ponieważ w pełni poświęcamy się temu, co robimy.

Wszyscy wiemy, że na wystrój wnętrz ogromny wpływ mają pieniądze. Jako eksperci konsekwentnie trzymamy się określonego progu. Niezależnie od poziomu inwestycji, możesz cieszyć się spokojem. Współpracując z nami, nic Cię nie zaskoczy. Niespodziewane koszty nie będą dla Ciebie problemem, a z pomocą profesjonalistów być może uda Ci się nawet znaleźć wysokiej jakości rozwiązania w rozsądnej cenie. Wielu klientów powierzyło nam projektowanie wnętrz. Możesz stać się jednym z nich i wkrótce wprowadzić się do przytulnego domu.

Wykończenie domów w Raszynie – krok po kroku

Czy jesteś ciekawy, jak to jest współpracować z doświadczonymi profesjonalistami w dziedzinie wykończenia wnętrz? Najpierw spotykamy się z klientami, którzy przedstawiają nam swoje wizje; jeśli nie są pewni co do preferowanego stylu, z przyjemnością służymy wskazówkami. Doskonale znamy aktualne trendy. Zazwyczaj zapewniamy klasyczne, stonowane i współczesne rozwiązania, które są przytulne i trwałe.

Każdy ma unikalne preferencje. Ponadto estetyka powinna być dostosowana do gustów każdego właściciela domu. Naszym osobistym celem jest połączenie komfortu, użyteczności i piękna. Rozumiemy, że te zasoby są na tyle ważne, aby zapewnić idealne środowisko i codzienne dobre samopoczucie w domu. Przedstawiamy naszym klientom szereg opcji i pakietów, po czym przychodzi czas na wybór materiałów, decyzję, co jeszcze należy zrobić, i przejście do ostatniego kroku. Współpracując z nami, możesz zdecydować o dokładnym dniu wprowadzenia się do swojego domu.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Nie czekaj, powierz nam zadanie zaaranżowania Twojego domu. Dlaczego? Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi wykonawcami, którzy mają solidną bazę klientów. Odpowiadamy za dobór mebli i materiałów, a także za ich transport i szczegółowe konsultacje z ekspertami. Jako nasz klient nie musisz się o nic martwić. Dla tych, którzy cenią sobie wygodę, będzie to wspaniała wiadomość. Nasi stali dystrybutorzy bardzo sumiennie dbają o jakość materiałów i znają odpowiednie miejsca ich przechowywania. Każda praca jest objęta gwarancją, a nasi pracownicy osobiście naprawiają wszelkie wady.

Z wyjątkową troską myślimy o środowisku. Współpracujemy z firmami, które wspierają zrównoważony rozwój. W ten sposób można stworzyć użyteczny, piękny wizualnie i przyjazny dla środowiska dom. Kolejną korzyścią jest to, że nasi klienci mogą zapłacić tylko 8% podatku VAT. Jest to bardzo opłacalny sposób na zwiększenie oszczędności.

Projekty domów nowoczesna stodoła Raszyn – styl nowoczesny na tapecie

Te trzy przymiotniki — nowoczesność, prostota i elegancja — dokładnie charakteryzują nowoczesną stodołę. Modernistyczne formy można znaleźć na zewnątrz, wewnątrz i w bryle budynku. Dopełnieniem całości jest dobrze zaprojektowany, praktyczny układ, który znacznie ułatwia dalszą aranżację. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z projektami, w których świetne rozwiązania funkcjonalne i otwarta przestrzeń grają pierwsze skrzypce.

Wiele projektów, które pojawiają się podczas wyszukiwania hasła „nowoczesna stodoła”, pokazuje, jak tradycja i nowoczesność są ze sobą nierozerwalnie związane. Widoczne są tu trendy związane z ochroną środowiska i powrotem do natury. W kilku dobrze prosperujących krajach Europy Zachodniej nowoczesne rezydencje są bardzo powszechne. Zawsze idealnie wpasowują się w otoczenie i krajobraz, niezależnie od tego, czy są budowane w regionach miejskich, czy wiejskich.