Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Michałowice – Sprawdź nasze projekty

Chcesz, aby w Twoich czterech kątach estetyka spotykała się z komfortem? Musisz uwierzyć, że to nie jest trudne. Wystarczy, że to ciężkie zadanie oddasz profesjonalistom, którzy zajmują się tym od wielu lat i mogą pochwalić się doświadczeniem. Jesteśmy zespołem, który opanował do perfekcji urządzanie mieszkań i domów. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i nowoczesne rozwiązania. Wdrażamy pomysły klientów, a jeśli dostajemy zielone światło, wykorzystujemy również własne metody.

Decydując się na współpracę z nami, możesz zaoszczędzić sporo cennego czasu. Z powodzeniem zapomnisz o zakupie mebli, wyborze materiałów oraz o pomiarach wnętrz. Każdą z tych czynności zajmie się nasz zespół. Do aranżacji wnętrz podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Sprawia to, że ​​wysoka jakość usług jest doceniana przez klientów.

Jesteśmy rzetelną firmą, która zawsze trzyma się wcześniejszego zamówienia, planu i budżetu. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się spokojem przez cały okres prac. Z nami masz pewność, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe wydatki. Zawsze szukamy sprawdzonych, jakościowych, a jednocześnie niedrogich rozwiązań. Nic więc dziwnego, że z naszych usług do tej pory skorzystało tak wielu klientów.

Wykończenie domów w Michałowicach – krok po kroku

Współpraca z naszą firmą układa się bardzo prosto, jest intuicyjna, miła i owocna. Na samym początku inwestorzy przedstawiają swoje pomysły na urządzanie wnętrz, a jeśli trudno jest im wybrać konkretny styl wnętrzarski, pomagamy w podjęciu ostatecznej decyzji. Dysponujemy szerokim gronem ekspertów, którzy świetnie znają się na aktualnych trendach i są w stanie zaproponować ponadczasowe i modne rozwiązania.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy inwestor może mieć inny gust, jeśli chodzi o wykończenie wnętrza. Z tego też powodu nasza firma dostosowuje swoje usługi do indywidualnych preferencji. Ideą, która nam przyświeca, jest maksymalne połączenie funkcjonalności, komfortu i estetyki. W ten sposób powstają wnętrza, w których domownicy czują się bardzo dobrze i tworzą fantastyczną atmosferę na co dzień. Klientom proponujemy kilka pakietów, a następnie ustalamy dobór konkretnych materiałów. Ustalamy kolejność prac, a później nasz zespół przystępuje do śmiałego działania. Wszystko po to, abyś w wybranym terminie wprowadził się do swojego nowego domu.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Jeśli się wahasz, czy skorzystać z naszej oferty, czy nie, sprawdź, dlaczego w ogóle warto. Nasza współpraca opiera się na doświadczonych wykonawcach, którzy od wielu lat cieszą się niezachwianą renomą. Do naszych zadań należy wybór materiałów, wybór mebli, a także wszelkie rozmowy z fachowcami. Jak widzisz, nasi klienci nie muszą się o nic martwić. Jest to rewelacyjna wiadomość dla osób, które lubią mieć porządek w swoim życiu oraz liczą na fachowe podejście do tematu. Jeśli dla ciebie czas to pieniądz, koniecznie skorzystaj z naszych usług. Mamy możliwość korzystania z listy stałych dystrybutorów. Wiedzą oni, jak zadbać o jakość materiałów, a także jak podejść do tematu ich przechowywania. Wszystkie nasze prace objęte są gwarancją, a w razie jakichkolwiek usterek ekspresowo przystępujemy do ich napraw.

Ogromną zaletą naszej firmy jest fakt, że dbamy o środowisko naturalne. Współpracujemy z firmami, które rzetelnie podchodzą do zrównoważonego rozwoju. Wybierając jeden z naszych pakietów, zyskasz przestrzeń, którą będzie można nazwać ekologiczną i zrównoważoną. Osoby zaangażowane mogą też liczyć na niższy podatek VAT, który wynosi 8%. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które niejednemu klientowi pozwoli nieco oszczędzić.

Projekty domów nowoczesna stodoła Michałowice – styl nowoczesny na tapecie

Jak w kilku słowach opisać nowoczesną stodołę? Są to eleganckie, innowacyjne, proste modernistyczne formy przejawiające się bryle oraz w układzie wnętrza. Mistrzowsko rozplanowany układ w domu-stodole znacznie ułatwia aranżację. Przeglądając projekty z tej kategorii, łatwo można odnieść wrażenie, iż są to budynki, które z sukcesem łączą w sobie nowoczesność i tradycję. Idealnie wpisują się w najnowsze trendy, które ściśle wiążą się z dbałością o ochronę środowiska i powrotem do natury.

Nowoczesne stodoły cieszą się coraz większą popularnością. Można je spotkać w krajach Zachodniej Europy, takich jak Szwajcaria, Niemcy czy Szwecja, ale i w Polsce coraz więcej osób się na nie decyduje. Obiekty te powstają na terenach miejskich i wiejskich. Niezależnie od lokalizacji rewelacyjnie wtapiają się w otoczenie i krajobraz.