Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Pruszków – Sprawdź nasze projekty

Czy fantazjujesz o oszałamiającym domu lub mieszkaniu? Czy chcesz, aby komfort i styl współistniały w każdej części Twojego domu? Na szczęście jest na to nadzieja. Twoim obowiązkiem jest powierzenie tego zadania ekspertom. Gwarantujemy, że nasi pracownicy do perfekcji opanowali sztukę nowoczesnego, przemyślanego i użytecznego wykańczania domów. Stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Zobowiązujemy się do udekorowania przestrzeni mieszkalnej zgodnie z wizją klienta, jeśli jednak nie jest on przekonany do własnych pomysłów, może skorzystać z naszych porad.

Obiecujemy, że z naszą pomocą zaoszczędzisz czas — w końcu dla wielu czas to pieniądz. Zajmiemy się pomiarem wnętrza, zakupem mebli i wyborem wszystkich materiałów. Nasz zespół jest świetny i z sercem zajmuje się wykończeniami wnętrz. Wielu naszych klientów wyraziło już wdzięczność za naszą działalność.

Dokładamy wszelkich starań, aby zmieścić się w wyznaczonym budżecie, a gdy jest to możliwe, wybieramy wysokiej jakości, ale nieco tańsze materiały, co również pozwoli Ci poczynić niewielkie oszczędności. Nie doświadczysz żadnych nieprzewidzianych kosztów. Zostań jednym z naszych klientów i sprawdź na własnej skórze naszą skuteczność!

Wykończenie domów w Pruszkowie – krok po kroku

Czy jesteś zainteresowany współpracą z naszymi specjalistami? Kiedy rozpoczynamy współpracę, klient dzieli się z nami swoimi wizjami i pomysłami na wystrój domu. Jeśli wyzwaniem jest wybór konkretnego stylu, możemy w tym pomóc, gdyż jesteśmy świadomi obowiązujących obecnie trendów.

Należy pamiętać, że inwestorzy mają różne preferencje. Na szczęście nasze usługi są dostosowane do indywidualnych użytkowników. Koncepcja naszej firmy łączy w sobie prostotę, styl i użyteczność. Są to najważniejsze cechy, które mogą zaoferować nabywcom nieruchomości wspaniałe środowisko na co dzień. Zanim zdecydujemy o wyborze materiałów, najpierw proponujemy kilka pakietów. Decydujemy, jakie dodatkowe prace muszą zostać wykonane przez nas, jeśli w ogóle. Po zakończeniu nasi pracownicy zabierają się do pracy, a Ty i Twoja rodzina możecie wprowadzić się w zaplanowanym terminie.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Musisz zaufać naszej firmie, jeśli planujesz wykończyć swój dom, ponieważ współpracujemy tylko z doświadczonymi ekspertami, którzy przez lata zbudowali niesamowitą reputację. Mamy do wykonania szereg zadań, w tym wybór mebli, dobór materiałów, konsultacje z ekspertami, a także przeniesienie niezbędnych rzeczy. To wspaniała wiadomość dla tych, którzy cenią sobie praktyczność i sprawdzone rozwiązania. Wykorzystujemy nasze dobre relacje z zaufanymi dystrybutorami, którzy pozwalają uzyskać najlepszej jakości materiały. Nasza gwarancja obejmuje wszystkie prace, a w razie wystąpienia usterek niezwłocznie je naprawimy.

Kolejnym atutem, który warto wziąć pod uwagę przy poszukiwaniu kontrahentów, jest nasza zdolność do wystawiania faktur VAT 8% oraz troska o środowisko naturalne. Współpracujemy wyłącznie z firmami, które cenią sobie zrównoważony rozwój. Oznacza to, że aranżacja Twojego domu będzie nie tylko atrakcyjna i użyteczna, ale także zgodna z aktualnymi trendami środowiskowymi.

Projekty domów nowoczesna stodoła Pruszków – styl nowoczesny na tapecie

Nowoczesną stodołę można opisać kilkoma przymiotnikami: elegancja, prostota i nowoczesna technologia. Umiejętnie zaplanowany układ wnętrza ułatwiający codzienne życie stanowi podstawę ogólnego projektu. Nowoczesna stodoła z zewnątrz, otwarte wnętrze i modernistyczna konstrukcja blokowa znacznie pomagają w ostatecznym układzie.

Jednym z rodzajów konstrukcji, która łączy innowację z dziedzictwem, jest nowoczesna stodoła. Idealnie wpisuje się one w obecne trendy, które są silnie związane z ochroną środowiska i powrotem do natury.  W krajach Europy Zachodniej ten rodzaj konstrukcji jest niezwykle powszechny. Bez wątpienia natkniemy się na nie w Szwecji, Szwajcarii czy Niemczech. Zarówno społeczności miejskie, jak i wiejskie regularnie rozwijają te struktury. Wspaniale komponują się one z krajobrazem i otoczeniem.