Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Izabelin – Sprawdź nasze projekty

Urządzanie wnętrz nie jest łatwym zadaniem. Jeśli nie masz do tego drygu, możesz postawić na profesjonalną pomoc. Zdecyduj się na pomoc naszego zespołu, który do perfekcji opanował aranżację wnętrz i wykańczanie domów. Oferujemy nowoczesne podejście, jak i sprawdzone rozwiązania wpisujące się idealnie w aktualne trendy. Robimy to według wizji klienta, ale możemy również wdrożyć nasze pomysły na funkcjonalną i estetyczną przestrzeń.

Z naszą pomocą uda Ci się zaoszczędzić sporo czasu. Z sukcesem zapomnisz o samodzielnym wyborze materiałów, zakupach mebli czy pomiarach wnętrz. Każdym z tych zadań zajmie się nasz zespół, który do swojej pracy podchodzi z niebywałym zaangażowaniem. Sprawia to, że nasze usługi są doceniane przez dotychczasowych klientów. W 100% staramy się trzymać ustalonego z klientem budżetu. Wiemy, jak bardzo nie na rękę potrafią być nieplanowane wydatki. Co więcej — nasi eksperci zawsze poszukują niedrogich rozwiązań, które są pierwszorzędnej jakości. Nic więc dziwnego, że wykończenie domu powierzyło nam tak wielu klientów z różnorodnych grup społecznych.

Wykończenie domów w Izabelinie – krok po kroku

Jak z perspektywy klienta wygląda współpraca z nami? Na samym początku klient przedstawia pomysły, jakie ma na własne wnętrze. Jeśli ich nie ma lub są nietrafione, pomagamy w podjęciu decyzji odnośnie stylu, w jakim powinno się iść w przypadku konkretnego wnętrza. Doskonale znamy się na aktualnych trendach, dzięki temu możemy śmiało zaproponować wiele modnych rozwiązań. Ponadczasowe pomysły, które wdrażamy, gwarantują wygodę oraz atrakcyjny design na lata.

Nasza usługa wykańczania wnętrz musi być dopasowana do konkretnego klienta. Dzieje się tak, ponieważ inwestorzy mają różne gusta i preferencje. Naszą główną ideą jest połączenie funkcjonalności, komfortu i estetyki, niezależnie od wielkości domu.  Klientom oferujemy kilka pakietów, które są idealną odpowiedzią na indywidualne potrzeby. Dzięki naszej pomocy Twój dom nabierze nietuzinkowego charakteru. Jeśli będzie trzeba, szybko ustalimy dodatkowe prace, abyś mógł w wyznaczonym terminie wejść do własnego domu.

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Zastanawiasz się, dlaczego to na usługi naszej firmy warto postawić? Przede wszystkim zawsze współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem oraz wysoką renomą. Wszystkie rozmowy z fachowcami, wybór materiałów czy mebli to nasza działka. Klient nie musi się martwić takimi sprawami. Jest to rewelacyjna wiadomość dla osób, które cenią sobie wygodę i stawiają na sprawdzone rozwiązania.

Stali dystrybutorzy materiałów dbają o najwyższą jakość, a ponadto o odpowiednie ich przechowywanie. Dodatkowo wszystkie prace, które wykonujemy, objęte są gwarancją. Jeśli w międzyczasie pojawią się jakiekolwiek usterki, postaramy się je ekspresowo zlikwidować. Atutem, który świadczy bardzo dobrze o naszej firmie, jest fakt, iż troszczymy się o środowisko naturalne. Współpracujemy wyłącznie z firmami, które starają się tworzyć materiały, dbając jednocześnie o zrównoważony rozwój. Oznacza to, że domowa przestrzeń, którą zyskasz, wpisze się doskonale w najnowsze ekologiczne trendy.

Projekty domów nowoczesna stodoła Izabelin – styl nowoczesny na tapecie

Nowoczesna stodoła to typ projektów, które w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością. Jak można ją opisać tylko w kilku słowach? Są to projekty bazujące na modernistycznej bryle, elewacji oraz na prostym wyposażeniu wnętrz. Całość uzupełniona jest mistrzowsko rozplanowanym układem wnętrza, który bardzo mocno ułatwia dalszą aranżację, do której przystępuje nasza firma. Zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z projektami, które charakteryzuje otwarta przestrzeń i różnorodne rozwiązania funkcjonalne.

Obserwując projekty z działu “nowoczesna stodoła” można zauważyć, że są to projekty doskonale łączące nowoczesność i tradycję. Domy w tym stylu fantastycznie wpisują się w obecne trendy, a przy okazji wiążą się z dbałością o ochronę środowiska. Domy tego typu powstają zarówno w miastach, jak i na terenach wiejskich.