Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Stare Babice – Sprawdź nasze projekty

Zamierzasz w najbliższym czasie jak najpiękniej zaaranżować swoje cztery kąty? Jeśli tak, to nie powinno być zbyt trudne. Powierzenie tych kwestii ekspertom to mądra decyzja.

Nasz wykwalifikowany i kompetentny zespół doskonale zna się na wykańczaniu wnętrz. Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody, dekorujemy domy i mieszkania zgodnie z pomysłami naszych klientów, a w razie potrzeby pomagamy im wybrać konkretną estetykę. Posiadamy wiele sprawdzonych metod na stworzenie atrakcyjnej i użytecznej przestrzeni.

Dzięki naszej firmie zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Nie będziesz musiał przejmować się wyborem materiałów, mierzeniem pomieszczeń czy zakupem mebli. Zajmiemy się wszystkimi tymi zadaniami za Ciebie, wraz z rozmowami z podwykonawcami! Wkładamy wiele wysiłku w naszą pracę, a gotowe wnętrza są niesamowitej jakości.  Dokładamy wszelkich starań, aby nie przekroczyć ustalonego limitu wydatków, aby oszczędzić klientowi niemożliwych do opanowania kosztów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam wybierać najwyższej jakości materiały przy minimalnie niższych kosztach, co zazwyczaj skutkuje niewielkimi oszczędnościami.

Wykończenie domów w Starych Babicach – krok po kroku

Współpraca z naszymi specjalistami jest dość prosta. Najpierw rozmawiamy z klientami, którzy przedstawiają nam swoje koncepcje projektowe swoich domów. Jeśli wybór konkretnego projektu okaże się trudny, dokładnie przeglądamy możliwości i pomagamy w dokonaniu ostatecznego wyboru. W tej tematyce obracamy się od wielu lat, dlatego doskonale znamy najnowsze trendy.

Pomimo szerokiej gamy gustów, dokładamy wszelkich starań, aby dostosować nasze usługi do indywidualnych preferencji każdego klienta. Optymalnie łączymy komfort i funkcjonalność z praktycznością wnętrz. Rozumiemy, że te atuty mają znaczący wpływ na codzienne szczęście domowników i ogólną atmosferę.  Nasze usługi świadczymy w kilku pakietach. Wspólnie z naszymi klientami starannie dobieramy materiały i omawiamy ewentualne dalsze prace. Następnie, aby klient mógł wprowadzić się do domu w wyznaczonym terminie, nasza załoga zabiera się do pracy!

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Współpracujemy wyłącznie z wykonawcami, którzy posiadają duże doświadczenie. Naszym obowiązkiem jest przeprowadzenie rozmów z ekspertami, wybór materiałów i mebli, zorganizowanie ich transportu i wiele innych ustaleń. Klienci korzystający z naszych usług nie muszą się o nic martwić. Dla osób ceniących wygodę i wypoczynek jest to doskonały wybór.

Mamy dobre kontakty ze sprawdzonymi dystrybutorami. Jesteśmy świadomi, jak istotne jest pozyskanie dobrych materiałów i zadbanie o ich bezpieczne przechowywanie. Na każde wykonane przez nas zlecenie udzielamy gwarancji. Jeśli w trakcie projektu pojawią się jakiekolwiek problemy lub wady, zapewniamy szybkie rozwiązanie. Zrównoważony rozwój i ochrona środowiska to kolejne korzyści z zatrudnienia naszej firmy do projektowania wnętrz. Oznacza to, że zagospodarowany teren będzie nie tylko przyjemny i estetyczny, ale także będzie uzupełniał aktualne trendy ekologiczne.

Projekty domów nowoczesna stodoła Stare Babice – styl nowoczesny na tapecie

Nowoczesną stodołę można podsumować trzema słowami: prostota, elegancja i nowoczesna technologia. Formy modernistyczne można dostrzec w kształtach budynków, fasadach i wystroju wnętrz tych obiektów. Bardzo praktyczne układy pomieszczeń, spotykane w wielu nowoczesnych stodołach, znacznie ułatwiają późniejszą konfigurację. Zapraszamy również do zapoznania się z tego typu realizacjami, jeżeli są Państwo zainteresowani tego typu rozwiązaniami.

Patrząc na projekty zwane „nowoczesną stodołą”, łatwo jest stwierdzić, że są to domy łączące elementy nowoczesne i tradycyjne. Co więcej, konstrukcje te doskonale wpisują się w najnowsze trendy, które w dużym stopniu skupiają się na ochronie środowiska, uhonorowaniu natury i powrocie do niej. Współczesne domy-stodoły cieszą się coraz większą popularnością. Europa Zachodnia – Niemcy, Szwecja i Szwajcaria – jest ich domem. Ponieważ tak dobrze komponują się zarówno z otoczeniem miejskim, jak i wiejskim, cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju.