Umów się na darmową konsultację (wypełnij formularz)

Korzyści, które zyskujesz

Jesteś zdecydowany
lub masz pytania?

ZOSTAW DANE
LUB NAPISZ WIADOMOŚĆ

pozostaw kontakt

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?
KILKA PROSTYCH KROKÓW

pobierz proces wykończenia

Nowoczesna
WZORCOWNIA
w Warszawie

Zapraszamy do nowoczesnej wzorcowni, zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Wincentego Rzymowskiego 53. Tutaj poznasz najnowsze materiały oraz szeroki wybór produktów

Szeroki wybór
MATERIAŁÓW
w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką produktów i materiałów najwyższej jakości.

Prestiżowe
WNĘTRZE

Zaufaj nam, a urządzimy Cię naprawdę stylowo.
Nasi architekci umiejętnie wykorzystują potencjał naturalnych materiałów bazując na: drewnie, fornirze, szkle, rektyfikowanych gresach i glazurze. Klasyczne projekty zyskują ponadczasowy charakter. Od progu prezentują wysublimowany gust właścicieli.

Funkcjonalna
kuchnia

 

Dobrze zaprojektowana kuchnia to miejsce, w którym uwielbiasz spędzać czas, a gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Pozwól nam zaprojektować kuchnię, która stanie się sercem Twojego domu
i źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych potraw.

Wygodny dobór produktów

Droga od zakupu mieszkania, do wprowadzenia się do niego bywa kręta i wyboista. Poszukiwania produktów, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą wykończeniową, rosnące koszty, sprzątanie… A gdyby tak w miłej atmosferze, z pomocą architekta i w ramach ustalonego budżetu wybrać materiały, a następnie w zaplanowanym terminie po prostu odebrać klucze do wykończonego mieszkania? To możliwe.

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy
i Krakowa.

umów spotkanie

Wykańczanie domów Zgorzała – Sprawdź nasze projekty

Stworzenie estetycznego i funkcjonalnego wnętrza nie zawsze jest łatwe. Jeśli nie masz do tego predyspozycji i chcesz, aby wnętrze Twojego domu łączyło w sobie styl i użyteczność, zdaj się na naszą pomoc! Oddaj pracę w ręce ekspertów. Perfekcyjne wykończenie wnętrz to umiejętność, którą doskonaliliśmy przez lata. Naszym klientom zapewniamy najnowocześniejszą aranżację wnętrz, kreatywne rozwiązania i komunikację na najwyższym poziomie! Wyposażamy dom zgodnie z wizją, którą przekazali nam nasi Klienci.

Dzięki naszej pomocy możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu. Oprócz wielu innych zadań będziemy odpowiadać za pomiary przestrzeni wewnętrznych, zakup mebli, dobór odpowiednich materiałów i wiele więcej. Nasz wykwalifikowany personel zajmie się wszystkim, podchodząc do swojego zadania z dużym zaangażowaniem. Obiecujemy doskonałą jakość!

Co najważniejsze, podczas naszej pracy nigdy nie odbiegamy od budżetu Klienta. Można w ten sposób zachować spokój ducha i przestać martwić się dodatkowymi kosztami. Nic Cię nie zaskoczy, jeśli Ci pomożemy. W naszej firmie nie brakuje profesjonalistów, którzy poszukują najlepszej jakości za rozsądną cenę. Zostań częścią społeczności szczęśliwych inwestorów i codziennie doświadczaj niesamowitej wygody!

Wykończenie domów w Zgorzale  – krok po kroku

Praca ze specjalistami w naszej firmie to przyjemność! Od razu spotykamy się z klientem, aby poznać jego wizję. Pomagamy w dokonaniu wyboru w oparciu o aktualne trendy, gdyż postawienie na określony styl aranżacji wnętrz może być dość trudne. Zazwyczaj dostarczamy stylowe, a zarazem praktyczne rozwiązania.

Jesteśmy w pełni świadomi różnorodności gustów naszych Klientów. Dzięki temu dokładamy wszelkich starań, aby dostosować nasze usługi do zainteresowań każdego Klienta. Naszym celem jest osiągnięcie doskonałej równowagi pomiędzy komfortem i użytecznością. Korzyści te na co dzień docenią domownicy, a mieszkanie w takim domu czy mieszkaniu stworzy przyjemną atmosferę. Wspólnie z naszymi klientami tworzymy precyzyjne pakiety usług, decydujemy, jakie materiały uwzględnić w aranżacji, a w razie potrzeby ustalamy dodatkowe prace. Dokładamy wszelkich starań, aby klient mógł wprowadzić się do swojego domu w wyznaczonym dniu!

Dlaczego warto powierzyć nam urządzanie domu?

Od wielu lat współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami, którzy cieszą się znakomitą reputacją, dlatego warto wziąć to pod uwagę, jeśli nie jesteś pewien, czy potrzebujesz od nas tego rodzaju pomocy. Dbamy także o dobór materiałów, mebli i różne dyskusje z ekspertami. Prawie wszystko jest załatwione dla klientów. Dla tych, dla których przede wszystkim łatwość obsługi i przetestowane rozwiązania są najważniejsze, jest to wspaniała opcja.

Nasi stali dostawcy gwarantują najwyższą jakość produktów i wiedzą, jak przechowywać poszczególne materiały. Nasza organizacja oferuje gwarancję na całą swoją pracę. Natychmiast naprawiamy wszelkie usterki. Dbałość o środowisko to jedna z wielu naszych korzyści. Ponieważ współpracujemy głównie z organizacjami, dla których zrównoważony rozwój jest priorytetem, Twój dom z łatwością wpasuje się w trendy środowiskowe. Współpracując z nami, możesz także liczyć na obniżony podatek VAT – zaledwie 8%. Jest to opłacalne podejście, które pozwoli Ci poczynić pewne oszczędności finansowe w tych trudnych czasach.

Projekty domów nowoczesna stodoła Zgorzała – styl nowoczesny na tapecie

Współczesne stodoły łączą najnowocześniejszą technologię z dyskretną elegancją i prostotą. Tych kilka stwierdzeń wystarczy, aby opisać fenomen projektów wpisujących się w ten niesamowity trend. Kształt, front i wnętrze budynku noszą piętno modernistycznych zapędów. Wszystko jest fachowo zorganizowane, co znacznie ułatwia dodatkowe urządzanie wnętrza. Jeśli interesuje Cię nowoczesna stodoła, obejrzyj projekty w tym stylu.

Współczesne stodoły cieszą się coraz większą popularnością. W Europie Zachodniej możemy się z nimi spotkać. Można je znaleźć głównie w zamożniejszych krajach, takich jak Niemcy, Szwecja i Szwajcaria. Buduje się je zarówno na obszarach wiejskich, jak i miejskich. Współczesna stodoła wygląda świetnie w połączeniu z otoczeniem!