Apartament w stylu “Arteco”

Jest to minimalistyczne wnętrze z ukłonem w stronę stylu Glamour. Zlokalizowane jest na prestiżowym osiedlu Arteco na warszawskim Żoliborzu. Jak każdy nasz projekt nie jest to wnętrze do katalogu, a miejsce do życia i realizowania pasji, czy odpoczynku dla właścicieli.

Ogromnym atutem dodającym przestrzeni z pewnością jest olśniewający widok na centrum Warszawy. Brak sąsiadów za oknem daje możliwość prostej i lekkiej aranżacji ścian z oknami.

Biała cegła dodaje efektownej struktury i głębi, a jednocześnie jest bardzo neutralna. Apartament ten cechuje ogromna ilość architektonicznie schowanych schowków i zabudów. Ściany meblowe polakierowane w kolorze ścian i otwierane na „tip-on” umieściliśmy na przemian z lustrami. Takie nietypowe ukośne zabudowy łamią optycznie długi hol i doświetlają wnętrze.

Do tego nie trzeba już wiele. Proste i efektowne elementy jak szafka RTV, czy bio kominek i uzyskujemy piękne, lekkie wnętrze. W kuchni efektowny gres i kamienny blat to stylowe dopełnienie wnętrza. W sypialni stylowa lampa, czy wygodna półka za łóżkiem to jedyne akcenty. Sypialnia chłopca to już inny, dziecięcy świat pełen błękitnego koloru i ognistych wspomnień.

Zapraszamy do naszej wzorcowni w Warszawie.

Tutaj mamy świetnych architektów i pełny wybór wszystkich materiałów.

Umów się na spotkanie