Dlaczego
warto wybrać nas

Podczas odbioru mieszkania warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą co należy sprawdzić
i gdzie najczęściej deweloperzy popełniają błędy. Taki przegląd trwa zdecydowanie krócej niż w przypadku samodzielnego odbioru. Wykrycie ewentualnych usterek na etapie odbioru mieszkania od dewelopera pomoże wyeliminować problemy, które mogłyby się pojawić na dalszych etapach remontu mieszkania,
a tym samym zaoszczędzić pieniądze.

Co sprawdzamy?

  1. Pomiar mieszkania w celu sprawdzenia czy ma on właściwą powierzchnię
  2. Sprawdzenie układu instalacji: gniazdka, podłączenie pod wannę, zlew, ubikację
  3. Sprawdzenie prądu w gniazdkach
  4. Pomiar równości ścian i podłóg
  5. Sprawdzenie montażu okien i drzwi balkonowych
  6. Dokładne sprawdzenie okien, należy zwrócić uwagę czy nie są pęknięte lub porysowane, a także ich szczelność
  7. Sprawdzenie drzwi wejściowych
pobierz listę

[…] Praca z zespołem jest z pewnością doświadczeniem bardzo pozytywnym, a zespół firmy cechuje się odpowiedzialnością, rzetelnością, pasją i indywidualnym podejściem do każdego tematu, jakiego się podejmuje. Z pełną świadomością powyższego, zdecydowaliśmy się rekomendować usługi firmy Klientom nabywającym u nas mieszkania.

Tomasz Skowroński,
Członek Zarządu Sabe Investments

[…] Wasza praca odznaczała się profesjonalizmem, zarówno na etapie wstępnych dyskusji, następnie projektu technicznego wnętrza oraz przy technicznej realizacji prac. Końcowy efekt zrealizowanego przez Państwa projektu przerósł moje oczekiwania – jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić Państwa Firmę moim znajomym.

Jerzy Frydlewicz
klient indywidualny

[…] Efekt końcowy był zgodny z naszymi oczekiwaniami: żadnych uwag do jakości wykonania, wszystko zgodnie z projektem i zaakceptowanym wcześniej kosztorysem. Reasumując: możemy z czystym sumieniem polecić współpracę z firmą DekorProjekt.

Milena Wesołowska, Mateusz Granoszek
klienci indywidualni

Współpracę z “Urządzamy Pod Klucz” uważam za bardzo udaną. Projekt jak i wykonanie zostały zrealizowane z uwagą i spełniły moje oczekiwania. Pani architekt zaproponowała kilka rozwiązań urządzenia mieszkania, pomogła w wyborze odpowiednich produktów z oferty oraz jak to się mówi “dopięła wszystko na ostatni guzik”. Profesjonalna porada pomogła mi dokonać odpowiedniego wyboru. […]

Tomasz Skowroński,
Członek Zarządu Sabe Investments

Wykonaliśmy ponad
2000 zleceń

Wielu naszych klientów rozpoczyna z nami współpracę już na etapie odbioru mieszkania, co daje im pełen spokój, a nam pozwala na kontrolę całego procesu wykończenia
od samego początku.

Zapraszamy do grona naszych zadowolonych klientów i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia w procesie wykończenia mieszkania lub domu.

Konsekwencje odbioru mieszkania bez specjalistów

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby odebrać mieszkanie we własnym zakresie. W takim przypadku całą odpowiedzialność za elementy, które mogą umknąć naszej uwadze, a z którymi będziemy musieli żyć lub ponieść koszty ich naprawy we własnym zakresie.

Warto pamiętać, że usterki zauważone podczas odbioru mieszkania należy uwzględnić w protokole odbioru. Od tego momentu deweloper ma 14 dni na wydanie oświadczenia w którym uznaje bądź nie uznaje wskazanych przez nas błędów, a dalej 30 dni na ich usunięcie.

protokół odbioru lokalu

UMÓW
Spotkanie

Nie zwlekaj!
Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów i razem stwórzmy Twoje wymarzone wnętrze!
Działamy na terenie Warszawy i Krakowa.