Gemma Inwestycje – nasz nowy Partner

Strona główna » Gemma Inwestycje – nasz nowy Partner
149 wyświetleń193 słów29 czerwca 2020czas czytania 1 minut

Gemma Inwestycje jest warszawską firmą deweloperską z ponad 20 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w tworzeniu unikalnych przestrzeni do życia. Oferuje komfortowe Wille miejskie, przestronne mieszkania w wysokim standardzie w Warszawie oraz domy w przystępnej cenie przy granicy Warszawy w Lesznowoli. W 1993 roku firma rozpoczynała działalność jako pracownia architektoniczna GEMMA, w której powstały projekty budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz obiektów komercyjnych.

„LIVE & WORK” przy Al. Słowiańskiej 25, inwestycja realizowana przez naszego Partnera  przeznaczona jest dla kameralnej liczby osób, aktywnych zawodowo, którzy cenią sobie funkcjonalność obiektu i otoczenie zieleni. To genialne miejsce do realizowania własnych projektów, prowadzenia firmy, a także relaksu i sportu. Mieszkania na Marymoncie, czy ogólniej mówiąc, na cieszących się popularnością Bielanach, zaprojektowane zostały jako funkcjonalne, uniwersalne i dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Całość składa się z 6 kondygnacji naziemnych, z dodatkowym, jednokondygnacyjnym garażem podziemnym. Na przedsięwzięcie składa się 35 lokali, w tym 20 apartamentów mieszkalnych i 15 lokali usługowych.

Wszystkich Klientów Gemma Inwestycje zainteresowanych usługą wykończenia wnętrz zapraszamy do kontaktu.

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • Nowe mieszkanie dostosowane do Twoich oczekiwań – zmiany lokatorskie jak i kiedy?

    Warto wiedzieć, że podczas kupna mieszkania mamy prawo do wprowadzenia zmian lokatorskich, które wynikają z

    czytaj więcej
  • Łazienka dla niepełnosprawnych – jak ją urządzić?

    Bezpieczeństwo i komfort to podstawa w dostosowaniu funkcjonalności do stylu życia osoby niepełnosprawnej. Funkcjonalne i

    czytaj więcej