Nowy partner City Villa

Strona główna » Nowy partner City Villa
Nowy partner City Villa
196 wyświetleń180 słów17 marca 2021czas czytania 0.9 minut

Do grona naszych partnerów dołączyła firma City Villa, która specjalizuje się w budowie małych domów mieszkalnych – Villi Miejskich, o podwyższonym standardzie, z niedużą liczbą mieszkań. Firma dba o to, aby inwestycje zlokalizowane były w centrum miasta lub w bezpośrednim sąsiedztwie z dobrą komunikacją i wielkomiejską infrastrukturą.

Deweloper realizuje obecnie dwie inwestycje Villa Merkury II i III, w świetnie skomunikowanej części Bemowa, w której rytm miasta godzi się z relaksem i wypoczynkiem, w pobliżu terenów rekreacyjnych, m.in. Fort Blizne czy Las Bemowski. Budynki wyróżniają się elegancką, nowoczesną oraz niską architekturą, która potwierdza kameralny charakter inwestycji, zaprojektowanej ze starannością i dbałością o detale. Mieszkańcy na parterze będą mieli komfort korzystania z wydzielonych, prywatnych ogródków, a wszystkie mieszkania na piętrach posiadają balkony lub przestronne tarasy.

Pogodzenie wszystkich etapów wykończenia mieszkania to koronkowa robota, a my ją uwielbiamy. Dlatego nasi doświadczeni Projektanci z przyjemnością pomogą przyszłym mieszkańcom urzeczywistnić marzenia o własnym M.

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • Nowe mieszkanie dostosowane do Twoich oczekiwań – zmiany lokatorskie jak i kiedy?

    Warto wiedzieć, że podczas kupna mieszkania mamy prawo do wprowadzenia zmian lokatorskich, które wynikają z

    czytaj więcej
  • Łazienka dla niepełnosprawnych – jak ją urządzić?

    Bezpieczeństwo i komfort to podstawa w dostosowaniu funkcjonalności do stylu życia osoby niepełnosprawnej. Funkcjonalne i

    czytaj więcej