Willowe osiedla Warszawy – luksus w zasięgu ręki

Strona główna » Willowe osiedla Warszawy – luksus w zasięgu ręki
278 wyświetleń566 słów9 lutego 2021czas czytania 3 minut

Spokój, bliskość zieleni i prywatność własnej rezydencji – nie ma konieczności przeprowadzki na tereny podmiejskie, żeby cieszyć się powyższymi cechami. Właścicielem nieruchomości o podwyższonym standardzie można stać się nawet w pobliżu centrum dużej aglomeracji. Osiedla willowe w Warszawie to luksusowe rezydencje, położone w dogodnych lokalizacjach i zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technologicznych, zapewniających najwyższy komfort mieszkańcom. W artykule wyjaśniamy ich fenomen, a także opisujemy trzy unikalne osiedla oferujące sprzedaż willi w stolicy.

Najwyższy standard
Osiedla willowe to przede wszystkim gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. Jeśli do tych atutów dodamy położenie w spokojnej okolicy, blisko centrum aglomeracji, to mamy do czynienia z najwyższym standardem życia w mieście. Osiedla willowe są budowane w sposób w pełni przemyślany, tak, aby móc stworzyć mieszkańcom ciche i przyjazne środowisko blisko natury. Takie uwarunkowanie przyciąga szczególnie rodziny z dziećmi, pary oraz osoby starsze. Co więcej, bliskość centrum aglomeracji, zapewnia dostęp do licznych udogodnień i pozwala mieszkańcom brać aktywny udział w życiu miasta. To wszystko sprawia, że osiedla willowe cieszą się ogromną popularnością w każdej aglomeracji w Polsce. Poznaj unikalne inwestycje willowe w Warszawie.

Ville Parkowe (Ville Parkowe Sp. z o.o)


Ville Parkowe to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Wilanów, która uznawana jest za jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Osiedle jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie przestrzeń oraz wygodę na równi z bezpieczeństwem i spokojem. Ville Parkowe tworzą eleganckie domy w zabudowie bliźniaczej z ogródkami i garażami. Ponadto, osiedle położone jest w zielonej okolicy, tuż nad rzeką Wilanówką, a o bezpieczeństwo całodobowo dba ochrona i monitoring. Ville Parkowe to również doskonałe połączenie z kluczową trasą S2 i szybki dojazd do centrum Warszawy.

Wille Wilanów (Novisa Development)


Kolejną wartą uwagi inwestycją są domy Wille Wilanów, ulokowane w tej samej renomowanej dzielnicy, jednak po drugiej stronie trasy S2. Osiedle tworzą przestronne jednorodzinne domy z garażami oraz dużymi ogrodami o powierzchni powyżej 250 m2. Dużym atutem Wille Wilanów jest ich położenie na Zawadach, w pobliżu Wilanowa Królewskiego oraz miasteczka Wilanów. Jest to zielona część Warszawy z bogatą ofertą usługową i doskonałym połączeniem komunikacyjnym z pozostałą częścią miasta. W okolicy Wille Wilanów znajduje się m.in. plaża nad Wisłą oraz liczne trasy do wędrówek pieszych i rowerowych.

Saskie Zacisze (Mak Dom)

Willowe osiedla to nie tylko Wilanów i lewy brzeg Wisły, a doskonałym tego przykładem jest Saskie Zacisze. To ekskluzywne osiedle willi miejskich, położone bardzo blisko ścisłego centrum Warszawy. Saskie Zacisze to nie przypadkowa nazwa, bowiem osiedle otoczone jest licznymi terenami zielonymi, a jego mieszkańcy mogą podziwiać rozległy krajobraz m.in. Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz Zakoli Wawerskich. To sprawia, że jest to spokojna okolica, która zapewnia ciszę i pełen komfort. Saskie Zacisze zlokalizowane jest również w sąsiedztwie głównych ciągów komunikacyjnych oraz centrów handlowo-usługowych, co znacząco wpływa na wysoki poziom życia w tej okolicy.

Materiał powstał we współpracy z portalem RynekPierwotny.pl

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Oceń artykuł

powiązane artykuły

  • Osiedla mieszkaniowe w Warszawie o nietuzinkowej architekturze

    Osiedla deweloperskie kojarzą się przede wszystkim z budownictwem funkcjonalnym, mającym spełniać potrzeby niemalże wszystkich grup

    czytaj więcej
  • Artystyczne osiedla w stolicy

    Murale to wielkoformatowe malowidła ścienne i jedna z form street artu, która zwłaszcza w ostatnim

    czytaj więcej